Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
já právě znám jednu paní,co má tři a ta s nima lítá jak blázen,ale ona asi jezdí na ty závody. Ale je to paráda mít pejska,mě se úplně změnil život,prostě když jsem přišla z práce,tak jsem s nim šla na tři hodiny ven a večer běhat místo čumění na bednu a cpaní se chipsama a jezdíme na výlety apod.Prostě mám doma super chlupatého kamaráda.
Odpovědět
Profilova fotka
Border kolie jsou super prďáci, do tý bych šla jednou možná i já :-) Anebo do šeltie, ale ty jsou taky živý... No, já to (snad) ještě tak deset let nemusím řešit :-D Baru, fakt tak krásně bude, jo? Supéééééér! Jak má být tuhle sobotu na Lenku? Nevíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, od toho pána to je "trochu" podraz na Tvého dědu, ale chápu, že jemu se nikam už nechce... Barčo, koukám na předpověď každý den a pokazdé tam je něco jiného. Včera psali jasno, jednou psali přeháňky a kroupy a dneska jsem koukala, že píší zataženo...Takže asi se tomu nedá moc věřit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no,ale to právě je předpověď,že ji dokážou udělat až pár dní před,takže to tam naskočilo až dnes a zatím mi to tam vychází,ono je to takový skoro 100% tak ty tři dny dopředu prý. Lenka by měla mít 22-26°C a je tam malý mráček,ale déšť žádný!
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, pošleš mi do IP odkaz, prosím? Na tom počasí, co koukám já, se to tam mění ze dne na den...
Odpovědět
Mončo, právě že je to podraz,ale nikam se nedovoláš smlouva je podepsaná před několika lety a ten chlapík mu nedává ani potvrzení o placení nájmů, takže se nemáme kam odvolat.
Odpovědět
Profilova fotka
nebo se podívej sem,ale ještě tam není so. a tady to mají opravdu od meteorologů http://pocasi.idnes.cz/server.idn?t=r...
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, souhlasím s Barčou:-) Jinak do kokra bych teda taky nešla - jsou to tvrdohlaví paličáci, občas i hodně agresivní, hlavně na děti, ale zase záleží to kus od kusu. Jinak JRT jsou úžasní, ale hyperaktivní, potřebují se někde vybít a myslím si že panelák není moc vhodný:-( Border kolie jsou nádherní psi taky dost aktivní:-) Škoda že já s mojim astmatem nemůžu mít nějakýho pořádnýho chlupáče:-( Ale Astři každopádně je to vše o čase a o tom, že po práci se např my věnujeme skoro už jen a jen Montymu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, tak to je fakt blbý :-( chudák děda! Ale asi mu nic jeného nezbyde, bohužel. To "trochu" byla ironie...
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, tak snad to vyjde, aby nepršelo o víc se mi nejedná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Border kolie jsou super, ty se mi líbí, les máme za barákem, takže by to nebyl problém,, jen nevím, jestli by neproháněla našeho chlupáče doma :-D Ale ta mě nenapadla, to je fakt. Oříšek by byl super, něco tak středně velkého. Hrozně by se mi líbila barva modrý bělouš (prostě ten bílý s černými fleky :-D ) Honza dal výpověď sám. Oni vyhodili jeho kolegu pro nic, protože potřebovali obětního beránka. A vzhledem k tomu, že je to Španěl, tak si mysleli, že se nebude cukat. No a Honza se ho zastal, takže tam má trochu peklíčko. Dělá v jedné fiirmě, co počítá výplaty. Vzali ho tam kvůli španělštině. Chtěl by překládat...
Odpovědět
No jenže on se stěhovat nechce a nebude, hlavně se s mamnkou bojíme aby se mu teď něco nestalo, přece jenom je to teď pro něho těžké.
Odpovědět
Článek se načítá
Astři, jen se zeptám, nebyla to náhodou firma ADP? Já se teď taky hlásila do firmy, která počítá výplaty - kvůli norštině, ale nevzali mě :-| Tak aspoň můžeme s Kubou na svatebku - chystáme se na týden do Beneluxu a pak jsme dostali od kamarádů jako svatební dar třídenní wellness pobyt all inclusiv někde u Náchoda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, to je moc těžké...hlavně aby ten chlap na dědu nějak netlačil, nebo mu něco neudělal. Ale třeba se to dědovi proleží v hlavě a když s ním promluvíte, tak nebude proti.
Odpovědět
No ifko tomu říkám svatebka, to budete pěkně rozmazlovaná, taky bych si to nechala líbit.
Odpovědět
Profilova fotka
astri - aha, tak to je neprijemny s tou praci, snad brzo najde neco vhodnyho, co ho bude bavit... ty jo, vy jste takovyhle jazykovedci..:-D ja myslim, ze border jsou takovy mily, pratelsky, spis mozna aby kocour neprohanel ji..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, je to přesně ADP. Simi, tohle je trochu neřešitelná situace...
Odpovědět
Mončo, my už sním mluvíme 4dny o tom stejném a nic, už začíná být k tomutotématu lhostejný, takže nevím jak sním pohneme, on neposlouchá co říkáme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ifko - teeeda... ten welness bych si nechala libit..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, Honzina má na jazyky hlavu, ale to účetnictví mu nic neříká :-)
Odpovědět
Já nikdy na takovýmhle pobytu nebyla, tak snad si to pořádně užiju / užijeme :-) A do Beneluxu jedeme za Kubovou sestřenkou, studuje v Belgii, tak to tam s ní pořádně projezdíme x-) Teda, holky, ty chmury vám nezávidím. Držím palce, ať se to dá všechno rychle do pořádku a vy máte stresíky už jen ze svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ho teď jedině nechat trochu od toho odfouknout...
Odpovědět
Já tam taky chtěla jít jen kvůli norštině, jinak mi čísla moc neříkají :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, wellness bych si taky dala x-) Simi, doufám, že s dědou brzy pohnete, ono je to s těma starouškama vždycky těžký :-| To jo, proti takovejmhle starostem je nějaká svatba brnkačka :-N
Odpovědět
Dneska mi volala mamka, že mluvila s babičkou. Děda celou svatbu seděl jak zařezanej a tvářil se jak kakabus (ale to je u něj naprosto normální, ať se děje, co se děje). A teď prý chodí po vsi a vypráví, jak se mu to líbilo a jak se skvěle bavil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aspoň mu budou sousedi závidět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ifko taky moc gratruluju! :-D ať Vám to klape a jste šťastni:-)a užijte si svatebku. Těším se na fotky:-)
Odpovědět
A až budou fotky, tak se zas bude naparovat babička :-) Co se vlastně dělá na tom wellness? :-N
Odpovědět
Jó holky moje přípravy na snatbu jsem si představovala jinak,ale čím víc se to blíží tím víc starostí, trápení a bolestí prožívám.
Odpovědět
Fotky snad budou po víkendu!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?