Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jéžíší, Ty máš francouzskýho buldočka??? Já ho měla 14 let! Jé, můžu se na něj přijít podívat??? Jé, ty já miluju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jak se jmenuje? Je to pejsek nebo fenečka? Jůůůů x-)
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, no jasně že můžeš sousedko:-) ůžeme jít spolu klidně i venčit ;-) ;-) my to totiž trénujeme 100krát denně a nějak nám to nejde :-D Jmenuje se Monty, je mu 40,5měsíce:-) Chtěla jsem právě do paneláku něco klidnějšího po tom, co jsme si tenkrát zažili a vyšlo to:-) Má úžasnou povahu, je to takovej flegmouš, jsem z něj nadšená:-) já prostě bez psa být nemohla....
Odpovědět
Profilova fotka
teda 4,5měsíce:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéje, tak se nějak domluvíme, toho musím vidět :-) Jsou to broučánkové, já jsem toho svýho totálně milovala, úplný zlatíčko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když jsme u toho, jaký pes by se hodil do paneláku? :-D Jinak, Míšo, závidím.... Fotkuuuuu!
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, já myslím, že skoro každej. Baruška má taky vlkodava v paneláku :-D Co by sis představovala? Něco menšího? Já už bych nešla do psa, kterej se musí stříhat a česat a taky bych vynechala bílou barvu :-N Ideální okolo 10-15kil, abyste ho uzvedli, když je nemocnej nebo když se něco stane a taky aby toho moc nesežral :-D
Odpovědět
Profilova fotka
astri- my mame pudlika a ten nelina chlupy... je povahove zivejsi a peknej komediant... :-D ma 15 kilo ( je to stredni pudl). sezere cca 250 gramu granuli denne, je to zlatej pes, jen kdyby ten nas nebyl marod a nekousal se a nedrbal ( ma alergii), tak o nem ani nevime...:)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, pudl je strašně chytrý zvíře, to musím souhlasit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím se Zuzkou, asi každej, ale záleží na povaze. Máma má třeba dalamtiny - chovnou stanici- a když srovnáš našeho prvního Badýska (zlatíčko, mírnej, klidnej, atd) a Hipču (tu co má mamka teď - dominka, uštěkaná, na cizí lidi lehce agresivní:-) ) - takže je to asi opravdu kus od kusu
Odpovědět
Profilova fotka
ale Monťas je opravdu zlato, klidnej, ubručenej, neštěká, ještě nic nezničil, doma vydrží v pohodě 8h sám (ikdyž babi mi ho chodila ze začátku venčit) a ani moje alergie se zatím neprojevuje:-)takže jsem max spokojená:-) Fotku dám zítra, zatím je mám jen doma v pc
Odpovědět
Profilova fotka
My mívali jezevčíka, já bych chtěla asi kokršpaněla. Ale věčně nejsme doma :( Malého psa nechci, to je spíš taková hračka (nechci se nikoho dotknout). Pudlíky moc nemusím, vypěstovali mi k nim odpor v cirkusech, ale nevadí mi, jen bych ho asi nechtěla doma. Ale věřím, že je s nimi sranda, kamarádka měla trpasličí pudlici a ta byla hodně vtipná, tak věřím, Kačí, že si doma užíváte. O barvu a chlupy mi už tak nejde, když máme chlupatého de facto bílého kocoura, ten líná za 5 psů :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
astri-pak mam rada jeste jack russel teriery, jsou to taky takovy zivy psiska... ale je taky docela malej, no..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak do kokra bych zrovna nešla, bývaj dost splašený a ani věkem se moc neuklidňujou... Pudlíky známe asi všichni z cirkusů, ale asi tam byli právě proto, že jsou fakt chytrý a učenlivý ... Bílou barvu jsem zmiňovala proto, že bílýho psa mám a v blátě je to fakt pocuc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé russla, jo? Tak k němu bych Astře popřála hodně pevnou ruku :-D
Odpovědět
Tak mám chvilku času abych napsala vysvětlení ohledně dědy. Vím už to není k tématu,ale nějak jsem neměla čas. Takže můj děda žije 42let v jednom baráku. Je to 5let co ho z přízemí přestěhovali do 1patra, s tím že mu majitel, kterého zná děda od malička , slíbil že už se nikam stěhovat nebude a dožije v tomto bytě. jenže teď pán majitel, který je skrblík, řekl dědovi že jeho byt potřebuje pro blízkou osobu. Takže kam teď s dědou, on mu nabídl byt někde v Proseticích a jen mu ho vymaluje a zbytek si musí zařídit sám, stím my jsme nesouhlasili a ptali se v pečovatelských domech. Sehnali jsme,ale děda stávkuje, prý ho nevystěhuje atd. Takže teď nevíme jak dědu přesvědčit. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, píšu si s paní Baladovou ohledně focení a mimochodem mi napsala, že není dobrý mít stíny na dolním víčku, sluníčko může hodit blbě odlesk a může to vypadat jako kruhy pod očima, tak bacha na to ;-) Samozřejmě platí pro ty, co to maj před sebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jack russel je moooc pěkný, ale je to živoučké, na to člověk potřebuje dost péče a my vážně nebýváme doma, z Prahy je to domů daleko :( Chtěla bych něco klidnějšího. Přišlo mi, že kokři jsou, zatím mám s nimi výbornou zkušenost :-) Zuzi, to věřím, že v blátě je to extramakózní :-D Simi, to je mi líto, to je hrozné :( Jak si tohle může někdo dovolit...
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, přesvědčovat starýho člověka je fakt složitý, těžko měněj návyky... :-( Leni a co to znamená, že nebýváte doma? Jak dlouho by na vás pejsek čekal?
Odpovědět
No právě a hlavně nikdo na nás s tím bytem nebude čekat věčně. je to těžké.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, já odcházím před šestou z domu, Honza kolem osmé. A vracím se někdy v pět a někdy v šest, Honza později, takže asi tak... Také Honza dnes podal výpověď v práci, tak se budeme modlit, ať natrefí na nějakou dobrou práci...
Odpovědět
Profilova fotka
Týý jo Simi,tak to je taky pěkně složitá situace, oni staří lidi neradi něco opouštěj a ani se jim nedivím! Leni tak držím palce,ať Honza najde práci dle svých představ! A s pejskem...no kokra bych já zrovna fakt moc nedoporučovala,jak už jsem jednou psala, my ho absolutně nezvládli.Do bytu to nechce asi žádné lovecké plemeno a když, tak přešlechtěné,jako je ten náš prďola,pak nemá zájem něco hryzat a vyhrabávat apod. Možná i nějaký oříšek je taky dobrá volba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simco, se starym clovekem se tezko hybe nekam jinam...veri tomu, ze ho nevystehuje, no... :-| ja myslim, ze pokud by k tomu doslo, tak nejaky podnajem by se kdyztak dal sehnat vzdycky... astri a proc podal vypoved? musel nebo chtel? co vlastne delal za praci?
Odpovědět
Profilova fotka
jé štěňátko buldočka jsem snad nikdy neviděla,už se těším na foto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda voříšek :-D
Odpovědět
Holky děkuji, je to hrozné co se poslední dobou děje. jinak i my chceme pejska,naši mají jorkšíra a Pavel ho úplně zbožňuje, takže Pavel je tď jak malé dítě které chce zvířátko. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
astri a co border kolie? ty jsou nejchytrejsi, doma by to vydrzela, ale pak by se venku potrebovala vybehat, tak pokud mate v blizkosti nejaky park nebo les, tak to by se ji líbilo..:)
Odpovědět
Profilova fotka
no ale na b.kolii to chce docela fyzičku :-D ,ale jsou správné!
Odpovědět
Profilova fotka
barco, ale ono staci stat na miste a hazet ji talir...:) a pak prochazka, no...ale tak to musis i s normalnim psem... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo Zuzi a Moni koukala jsem na předpověď a 8.8. 24-28°C :-) a bez mráčků! trošku hic no
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?