Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Kačko, hezký zbytek dne.Pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Barča mi předala dárek. Moc za něj děkuju, je fakt nádherný!! A omlouvám se, že jsem včera nepřispěla na další dárky :-( Baru, s babičkou mi to je líto, ale to, jak si říkala, když jsme se viděly, to by bylo pro ní asi nejlepší...
Odpovědět
Profilova fotka
Holčičky, taky se loučím, mastím na zkoušku šatů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Tepličandy, nevíte náhodou, kde je v TP Cukrárna U Bena? Kdyžtak prosím o kontakt do IP, aby admini neřekli... Díky Moc, K. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky:-) tak co Zuzi,jak seděly šaty? Holky my jely s mamkou za tou babičkou a ona seděla v křesle a ještě se cpala dortem,prý to měla jen na chvíli,máma tam málem sebou švihla.No asi moc zmatkujeme nebo já nevím. Já už se chci vdávat!!!!!!! už se těším,dnes jsem si teda domrvila svat.noviny :-S ,ale co :-) Jo a asi jsme si už vybrali definitivně baráček! 2km nikde žádná civilizace,všude jen louky a les- ideální na sedm vlkoušů :-D Tak já se jdu zase radovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer všem ponocujícím :-D Ifko moc gratuluji, taky jsem na vás byla na chvilku nahlédnout a moc ti to slušelo. Přeji Vám krásný společný život naplněný láskou a dětmi :-) Poslala by jsi mi taky ty noviny, jsem zvědavá a ráda se podívám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Baru jsem ráda, že to dopadlo s babičkou dobře a že jí chutnaj i dortíky :-)
Odpovědět
Dobré ráno všem. Barčo tak to jsem ráda že je babička dobrá, je pravda že člověk v těchto situacích moc zmatkuje a vše hned vidí černě. Nám teď dělá starosti děda, nemá zdravotní problémy,ale nechce se přestěhovat, takže i my teď máme starosti. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko..:) No Barčo!! Tak to je dobrý teda, co? No hlavně, že teda není na těch přístrojích, asi člověk, jak je z toho nervozní, tak si pak spoustu věcí převrací a slyší jinak, vid? A kde máte vyhlídnutý baráček? O tom jsi tady nemluvila, ne? nebo jsem se přehlédla? :-) Simco, kam se deda nechce prestehovat? KAtcho IP
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Baruš, to je skvělý!!! Výborná zpráva, to je paráda!!! Jinak šaty mi seděly perfektně, ale nesmím přibrat ani deko :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Baru, super zpráva o babičce! Tak snad bude už na tom lépe i s tou nohou... Zuzko, tak to je taky super. Já jedu o víkendu pro šaty k našim a pojedu si je dát upravit k paní do půjčovny, což je moc super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru a co Ti budou upravovat?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jestli to bylo na mě, tak šaty mi jsou velké, takže zúžovat je bude...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo aha, tak to je ale dobrý, viď? Že Ti jsou velké ;-) A kdy je budeš mít hotový?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Baru, včera jsem se ptala na ty organzy. Širokou bílou nemaj, takže jsem si vzala úzkou. Jak jsem Ti volala, tak jsem se chtěla zeptat, jestli stojíš taky o tu úzkou, ale jak jsem se Ti nedovolala, tak jsem Ti ji nebrala, nevěděla jsem, jestli bys ji chtěla... ale mají je tam za 65,- ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) díky všem za podporu! Zuzi tak to je super s těma šatama! Simčo a vy máte dědu u sebe jo? tohle je ten baráček,ale ve skutečnosti je ještě hezčí a to okolí! nejsou tam ani vyfocené místnosti http://www.reality-siroky.cz/Rodinny-...
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi díky moc! já Ti psala do IP. Já včera objevila něco podobného v UL,tak je to v pohodě,ale díky,jis hodná!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Baru, to je fajn, že je babička v pořádku. Ten baráček je suprový a také za dobrou cenu :) I když nevím, jestli nejsem ovlivněná cenami z Prahy... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, domek vypadá moc hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pejsan bude mít kde běhat... :-) rozdíl z 30m2 na 844m2
Odpovědět
Profilova fotka
Barčo- domek vypadá pěkně, upraveně, takovej útulnej...je to hezky..a ta priroda kolem, to by bylo neco pro me... :-) Astri- asi jsi ovlivněná.. :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, já vím, že jsi psala ;-) Ten baráček je úžasnej!!! A ta cena!!! Tak ten bych brala všema 10ti!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo,ta cena je suprová,ale právě,že dva km nikde nic ani zastávka,tak to bude tím,ale přesně tohle jsme chtěli! akorát si budu muset obnovit své řidičské schopnosti :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem tu zase na skok:-) v práci je teďka trošku volněji,tak můžu brouzdat na brms:-) Baruš ten baráček je opravdu moc hezkej:-) Pro pejsky opravdu ideální:-) Hlavně pro ty Vaše :-D a cena je taky docela dobrá.
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že cena za takovejhle baráček je luxusní! Čauky Míšo, tak co zásnuby???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Zuzko:-) zásnuby byli úžasný:-) Njedřív jsem musela vyšlapat Ještěd, abych konečně dostala prstýnek :-D :-D ale stálo to za to. Martin byl takovej roztomilej, nevěděl pořád jak a kde to udělat, všude byli lidi... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak to je hezký! Konečně ses taky dočkala, co? A máš v albu fotku prstýnku? Jdu juknout...
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáš! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Nemám, nějak ted opravdu nestíhám:-) Hlavně od tý doby co máme prcka:-):-) Dostala jsem totiž štěně fr.buldočka a docela nás zaměstnává:-) Ale je úžasnej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale nafotim :-D Jsem zvědavá jak to dopadne v sobotu Lence:-) Hlavně jaká bude ta hostina v tom Sklípku.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?