Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Ahojky holky... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj
Odpovědět
ahoj holky :-) moc děkuju za chvalu líčení ta chvala patří adrainace :-) a jaktože ty muj ptačku nemas fotku??? no teda teda
Odpovědět
holky dnes jdu na solarko, v patek mame praci s odvozem kolačku, dortu atd. a v sobotu se vdávam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky zdeni a simco..:) zdeni, uz jsi nervozni? krati se ti to... :-D
Odpovědět
Zdení, líčení je opravdu pěkné, je vidět že Adrianka umí a ví co ke komu. Já jdu dnes domluvit dorty a miniatury, takže se těším. Doufám že ten den bude stejně úspěený jako včéra. Jinak Zdení budeš mít krásnou kytičku.
Odpovědět
zatim ne jen se trochu začínam těšit ale nervozitu nepocituju, asi mi to pořad ještě nedochazí
Odpovědět
jak to víš jakou budu mít kytičku?
Odpovědět
Psala jsem že jsem včéra byla u p. Vidové a když jsem listovala katalogem našla jsem nádhernou kytičku a řekla jsem jí že by ti sedla ona na to odpověděla že takovou mít budeš.
Odpovědět
jo ja myslela že si videla jak ji dela. jé a vy jste o mě mluvily jo, tak ty na mě takhle myslíš jo joi ty jsi hodna
Odpovědět
taky už se na ní těšim :-)
Odpovědět
Jen jsme mluvily o beremku a jak se všichni známe, dál už jsme mluvily o mojí kytičce, výzdobě atd. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
já už si totiž ani moc nepamatuju jak vypada ,ale určo bude hezká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak to je super, že jsi tu Zdeničky kytku takhle poznala :-)
Odpovědět
Ahojky Zuzko, kdyby jste jí vyděly tak by jste jí hned přiřadily ke Zdeničce.
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt, jo? :-D Takže růžová, to je jasný. A jaký kytí v tom byly?
Odpovědět
V ty Zdeňky kytičce?
Odpovědět
Profilova fotka
No, jasně
Odpovědět
Tak jsem tady zase, má tam růžičky a ještě jednu kytičku,ale to byl jen obrázek nevím zda to bude podle té předlohy.
Odpovědět
ano simča ma pravdu jsou tam růžičky mělo by jich tam byt dost a k tomu takové bílé kvítečky, ale nevím co to je. říkala že to upraví podle svyho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak se necháme překvapit :-) Já jsem se právě vrátila z Mocccy, domluvily jsme se, myslím, dobře. Budeme mít malej kulatej dvoupatrovej dortík, potaženej bílým marcipánem a ozdobenej bílýma růžema. Paní mi slíbila, že dohlídne, aby to nebylo kýčovitý, tak snad to klapne. Na miniatury jsem se vyprdla a objednala jsem místo toho ještě dva ovocný kulatý dorty, jeden malinovej a jeden jablečnej, podle jejich doporučení, prý jsou výborný. Oba z boku zdobený čokoládovýma hoblinkama. Tak snad...
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, Zdeni, ona tomu rozumí a myslím, že má vkus, taky jsem to vpodstatě nechávala na ní :-)
Odpovědět
No vidíš Zuzko, domluva super a určitě jsi spokojená. Já jsem po včerejšku tak nadšená, pořád myslím na mojí kytičku atd.
Odpovědět
jé no vidíš zuzanko tak nakonec dobře dopadlo to je moc dobře :-) přeju ti aby ti to vyšlo abylo vše podle tvych představ. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, já už mám teď taky lepší náladu, to mi věř x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ptáčku, děkuju :-) Kdepak máme tu novou nevěstu Evičku? Nějak na nás prďánkuje... =-)
Odpovědět
neni zač :-) hlavně abys byla spokojena to je jasny!!! všichni musi byt spokojeny!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, že jo! Dneska máme poslední důležitou schůzku a to na zámku a pak už jen dolaďovačky... ty si asi taky budu muset napsat, páč si na všechno určitě nevzpomenu :-N
Odpovědět
Holky, jsem tu z nehtů... Já dopadla!
Odpovědět
Profilova fotka
Jakto??? CO je?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?