Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ty brďo, Monnčo, Kuba má takovou kérku, jo? ;-) ty jo, bych to do něj neřekla... :-)
Odpovědět
To je pravda.Zuzko chtěla jsem se zeptat Zdenička to má v sobotu v 11hod?Jdeme se podívat s P. a mamkou tak abych nepřišla pozdě.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... Brána je u bráchy doma, jako byla celá oslava. Nevím, zda budou stavět i mně...teda u našich, ale něco jsem zaslechla, že snad jo, tak uvidíme. Jinak tetování na fotce není vidět celé. On se Kuba nezdá... :-D
Odpovědět
Mončo, brána je suprová. Já už minule koukala na Kubovo tetování na těch fotkách, taky bych chtěla,ale menší a jinde.
Odpovědět
Profilova fotka
On ho má dělané na 3x, postupně si přidával. Po svatbě, někdy v září, aby se to dobře hojilo, chceme jít spolu a dát si udělat stejné. On je prostě do tetování blázen a zase nesnáší můj piercing
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, já nevím :-N Já tím, že se na ni nemůžu jít podívat (jsem na svatbě v Brandýse), tak jsem to nějak pozapomněla :-N Nevím, to Ti musí napsat Zdenička...
Odpovědět
Já se jen zeptala, protože v tom mám trochu zmatek. Mončo ty máš piercing, no tak to bch ani do tebe neřekla.
Odpovědět
Profilova fotka
Do piercingu bych šla, ale jen do pupíku a tam se to blbě hojí... Tetovačku bych si nedala.
Odpovědět
simi mame to opravdu od 11 tak se na vas těšim jsi hodná že se přijdeš podivat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, já nemůžu :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
simco, ma piercing v nose ne? ;-)
Odpovědět
Zdení, děkuji já to přeci slíbila, příjde i můj P.teda možná a mamka, my jsme úplný cvoci přes ty svatby. Takže se půjdeme kochat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
JJ. v nose. Jen malý, ale bolelo to jako čert. Píchal mi to ten bývalý (doktor) a na 3x. A když to píchnul už konečně-konečná verze umístění a velikosti jehly, tak se mi z nosu vyvalila krev (napíchnul nějakou žilku) a já jsem se málem složila. :-D Nemohla jsem asi týden pořádmě smrkat, ale stálo to za tu bolest. No, pupík je i z hlediska hygieny docela blbý... Tak tetování je zavazující v tom, aby vypadalo dobře, musíš se starat o tělo, aby i tělo vypadalo dobře. Proto jsem řekla, že až zhubnu a budu si držet tak nějak postavu, což teď teda ještě není. Třeba se mi moc nelíbí na ženských, které mají 100Kg a více...
Odpovědět
já vim :-( ale neva pak ukažu fotky jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam piercing v pupiku, mela jsem i v nose, ale ten jsem vyndala, ale zase o nem premyslim, propichla bych si to sama... ;-) tetovani bych chtela na krk zezadu pod vlasy... :-) znameni zverokruhu - kozoroha... :-D
Odpovědět
aby se bylo vubec čím kochat :-| ale snad jo :-) přinejhoršim se přijdete zasmat :-)
Odpovědět
Ježiši a jó, já na to zapomněla že Monča má v nosíku piercing, tak teď už to vím a nezapomenu. Tak Mončo to se nelíbí ani mě když taková silná těla mají tetování, ale zase každý jsme nějaký.
Odpovědět
Kačko, tak na krk chci i já a P. na nohu tak uvidíme. Zdeničko, proč smát. Budeš krásná uvidíš.
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda, že každý jsme nějaký, je to věcí vkusu a taky sebekritiky. :-)
Odpovědět
mě se líbí na krk Anna :-)
Odpovědět
Tak jméno je pěkné,ale já bych si tam nechala udělat znamení a nebo nějaký ornament, nevím,ale to je v nedohlednu.
Odpovědět
Profilova fotka
tak půjdem všechny hromadně.. :-p
Odpovědět
ale asi bych to neabsolvovala já nevím stou moji krční pateři bych si asi užila :-|
Odpovědět
já měla piercing, v nose, i v jazyku a pod rtem na bradě a docela mě to přešlo, max. pupik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdeni!!! ty jsi byla takhle opiercingovana??? :-o to bych do tebe nerekla... =-)
Odpovědět
no vidíš a piercing v jazyku jsem sundala když bylo anince asi pul roku nebo tak nějak
Odpovědět
v nose to pořad hnisalo a pod tím rtem se mi to nelíbilo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
me se ten v jazyku taky moc libi... :-) ale bojim se o zoubky... :-| porad bych si s nim hrala a urcite by se mi omlatila sklovina... :-( v nose jsem mela klidek, vubec zadny hnisani, nic... jen kdyz jsem smrkala, tak jsem pak musela zkontrolovat, jestli se mi nevysrouboval.. :-D
Odpovědět
v jazyku je bezva ale taky jsem si s nim hrala :-) no ono je to takova hračička :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak já bych si nechala, kdybych teda chtěla, vytetovat motýlka, ale nevím kam :-N Ale myslím, že by mě to časem omrzelo, mě omrzej i nechty po měsíci :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?