Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já Ti povím, že třeba zařizování toho blbýho dortu mě osobně teda už taky nebaví... bavily mě ty věci jako šaty, oblek, boty, kravata, kytky ... , ale tyhle docmrndávky už mě moc neberou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeňulko, tak to je super zpráva! x-)
Odpovědět
holky myslite že pujde když me sterjda povede abych za druhou ruku vedla aninku?
Odpovědět
Tak dort jdu řešit zítra tak jsem zvědavá,ale s tou holkou je dobrá domluva a hlavně dokáže poradit,ale musím říct že se k ní těším že pokecáme a né že budeme domlouvat dort, to třeba dneska se těším úplně moc. Jsem střelená, já vím.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, to víš, že jo. Všichni jsou tam kvůli vám, ne vy kvůli někomu. Vy si určujete, jaký to budete mít a přece toho svýho mrňouska nenecháš stát někde bokem. Jen ať je tam s vámi. Já kdybych měla dítko, tak bych si ho taky vzala normálně dopředu. To záleží na vás, udělej si to tak, jak Ti to bude nejmilejší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdeni, me by se libilo, kdyby anicka si vedla Honzu... :-) nebo muze jit pred tebou,ale to ona asi nebude chtit, vid?
Odpovědět
Profilova fotka
Jé anebo Honzíka, to je fakt :-)
Odpovědět
ona sama asi nepujde pravě bude tam moc lidí, ale honzu povede mamka ne?
Odpovědět
Tak já mám malou družičku od kamarádky a jelikož se stydí tak půjde předemnou s mojí sestrou a pak bude stát vedle mě a věčřím že mě bude držet za ruku, je to broučínek můj malinkej.
Odpovědět
ale možna bude lepší když ho bude vezt mamka a aninka
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo tak. Mamka a Aninka. Tak to bude asi nejlepší. Ale uvidíš, nakonec si to rozmyslí a stejně přeběhne k Tobě, já bych ji nějak nesvazovala a nechala ji, ať si vybere ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdeni, no tak by ho vedla mamka a Anicka... me to prijde vic roztomily s tim chlapem... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
asi jo mate pravdu už se na ni těšim jak pujde v těch šatičkach, prinezna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, bude úžasná a Ty taky! Tuhle jsem koukala do Tvýho alba a ty šaty Ti neskutečně sednou a seknou x-)
Odpovědět
jo, fakt děkuju moc zuzi, měla jsem zas pochyby jestli nejsem na ně moc vychrtla ale určo to bude dobry :-)
Odpovědět
Ještě jsem se chtěla zeptata kolik na vás měla času paní Vidová, já jen aby jsme jí tam moc nezdržovali, to si vás vzala do toho stánku?
Odpovědět
jojo vzala si ji nas do trafiky nebo co tam maji a jak jsem potřebovaly tak dlouho tam s nami byla. neboj bude se ti 100% věnovat. taky už se těšim na kytičky od ní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, já tam byla přes dvě hodiny :-N
Odpovědět
Tak to je dobře i když my už máme představu co chceme, takže tam zase takovou dobu nebudeme, teda doufám :-D
Odpovědět
Ježiši přes 2hodiny tak to Pavla odvezou. :-D
Odpovědět
To Vám tam ukázala i tu kytičku navázanou nebo jste jen mluvili s obrázkama v ruce?
Odpovědět
Profilova fotka
simco, uvazanou kytku nam neukazovala, tu moji jeste nedelala, tak neukazovala... :-) ... my jsme tam byli asi hodinku... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Haha, Simi, já jsem věděla naprosto přesně, že chci dlouhý kaly :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak já vím že chci kultou, krátkou kytku,ale je pravda že prý umí dobře poradit a tak nevím třeba odejdu s něčím úplně jiným.
Odpovědět
Profilova fotka
Jako já :-D
Odpovědět
I to se může stát,ale do kytky mluvil i Pavel a ten chce růže tak alespoň něco podle něho.
Odpovědět
Profilova fotka
No, uvidíš sama ;-) Já jsem zjistila, že jsem v kytkách sto let za opicema :-N Ale ona Ti poradí, rozumí tomu a baví ji to. Narozdíl od slečen v cukrárnách ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, ta brána je skvělá!
Odpovědět
Opravdu je super když si vybereš někoho kdo tomu rozumí a poradí ti, když si vezmu že v teplicích je neznamější Dvořák a Kraus, ale ty mě dost zklamaly svojí chudou nabídkou a žádným poradenstvím, jsem ráda že jsem skončila u p.Vidové.
Odpovědět
Profilova fotka
No jasný. A hlavně Dvořáka jsme tady už probíraly a víme, jak to u něj lecky dopadá ... :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?