Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Ahojky, my se dozvíme ortel na dort v poledne - jestli nám ho Mocce do pátku udělají, nebo ne :-S V 11 jdu na ten pohovor =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jů, tak držím pěsti. Na obojí. Ale mě včera ta paní říkala, že stačí 3 dny předem, takže to jste stihli ;-) Spíš to musí probrat s tou mistrovou, neboj, to klapne ;-)
Odpovědět
Dobré ráno holky, děkuji za radu. Tak já si musím ještě vytisknout obrázek šatů, to řeknu mamce aby mi to vytiskla já nemám barevnou tiskárnu. Děkuji za radu.
Odpovědět
Dobré ránko holčičky, tak dneska mě čeká zkouška líčení a už se moc těším :-)
Odpovědět
Nám v sobotu v Mocce řekli, že stačí dva dny předem a pak dělají cavyky ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Zdení, já taky dneska jdu :-) Pozdravuj Adrianku, to si určitě hezky užijete, držím pěsti a foť! Ivko, ono je nejlepší se bavit s tou paní ve výrobně, je mladá, příjemná a mám pocit, že je jediná, která ví o čem mluví. Určitě se dohodnete. Ony ty prodavačky v cukrárně... jen prodávají prostě, ale moc nenabídnou, neporadí. Hned všechny posílají na výrobnu, to z nich musí mít asi radost... :-N
Odpovědět
holky budu ted mim o vaši mísu, ale mate připravenou bějakou řeč ,děkovaci na hostinu?
Odpovědět
zuzi děkuju určitě budu pozdravovat :-) a ty si to taky užij :-) určitě budeme všichni krasny!!! :-)
Odpovědět
Jj, nachystala jsem Kubovi asi deset vět, které řekne před přípitkem na obědě.
Odpovědět
Profilova fotka
Nemám a ani nevím, jestli my jako novomanželata máme něco říkat :-N A jestli jo, tak řekneme asi jen jako že děkujeme, že jste přišli, rodičům za to, jak nás vychovali, kamarádům za to, že nás mají rádi a jsou nám přáteli a všem ostatním za to, že jim na nás záleží a nám na nich taky... bla bla. Já bych to ze sebe stejně asi nevykoktala... mám obavu, že bude probíhat dojetí :-D
Odpovědět
fakt? jé tak zo abych začla vymyšlet
Odpovědět
Profilova fotka
No a nebo nám to Ifka pošle :-D
Odpovědět
Článek se načítá
jo pravda ifko pošli pošli :-)
Odpovědět
Tady na Beremku se dá leccos najít, zadej si do vyhledávače "proslov" nebo tak něco.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeničko, nemáš nějakou fotku z mojí rozlučky? I vy ostatní, kdo jste fotil? :-N Já nemám nic :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Nechce nám to poslat, co? Potvora jedna :-D
Odpovědět
ja neměla fotak zuzi, dopr. ale někdo fotil ale nemam vubec předstvu kdo :-(
Odpovědět
Poslat? Já to mám zas ve druhým počítači 8-(
Odpovědět
Ale je to v podstatě to, co napsala Zuzka - poděkování všem, rodičům, za dary a přání a popřání dobré chuti.
Odpovědět
Profilova fotka
A nepošle a nepošle :-D Aha, tak já myslela, že jsi taky fotila :-N Tak Kačka, Ája a možná Lenka?
Odpovědět
jé ja bych měla napsat strejdovi ktery mě povede proslov co. takto bude sila
Odpovědět
Profilova fotka
zdeni, nedělej si s tím hlavu, nemusíš všechno zařizovat sama, akorát budeš mít hlavu v pejru. Ať se s tím popere nebo mu dej před tím vědět, že budeš ráda, když řekne pár slov ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nechci bejt zlá, ale proč týhle holčině někdo neporadil s tou spodnicí? :-o http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, já mám v telefonu 2 fotky z rozlučky... ale můžu je stáhnout až doma na notebooku, tady na to nemám kabel... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
k te reci: my jsme nemeli nic pripraveneho... jen jsme rekli, ze dekujeme, ze prisli a ze jim prejeme dobrou chut a hezkou zabavu... ;-) a pak jsme nechteli cist prani, tak jsme rekli, ze dekujeme za pranicka a dary a ze jich je moc a museli bysme udelat vyber a ze nechceme nikoho urazit, tak ze si je precteme doma v klidu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
OK, tak mi je pak pošli, prosím, jo? Budeš zlatá.
Odpovědět
Holky já už se tak těším,ale zase nesmím moc abych nebyla sklamaná. Jo už i mě se to blíží, jupííí
Odpovědět
Profilova fotka
Já se taky těším, užívám si i to těšení, páč pak ten den tak uteče a nic :-N Takže se klidně těš naplno x-)
Odpovědět
No právě, to mě natom mrzí nejvíc, ty raní přípravy, obřad atd uteče tak rychle a člověk nad tím trávý takového času,ale je to hezký čas i když někdy mám den kdy mě to plánování nebaví.To asi každý.
Odpovědět
mě už to teda konečně začín a bavit a docela se i těším :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?