Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ok, díky, sraz mám zapsaný...pomalu končím, tak se mějte krásně a já pádím domu... :-p ale venku to počasí, to je humus...:( léto... :-(
Odpovědět
Já to chápu, snažíte se lidem dát informace a dostanete vynadáno a kdyby jste to všechno nechali na nich zase řeknou že jim taky nic neřeknete, není to jednoduché. Hlavně si to v sobotu nenech ničím zkazit.
Odpovědět
Profilova fotka
Hm Ifko tak to je blbý, ta švagrová je taky dobrá. Já myslim, že vy toho budete mít taky snad dost v ten den ne. My jsme právě taky udělali mapky k mojim rodičům nebo k do restaurace pro ty, který přijdou až večer a cedulky, kde je čas, kdy mají u nás být a stránka, na které máme nějaké dary a přiložili jsme to k oznámení. Takže všichni by měli mít čas, kdy mají přijít a snad v té době nějak přijdou. Vidíš parkování u té restaurace, tak restaurace to tedy nemá nějak rezervované, takže se můžem modlit, že se tam nějak na ulici 10 aut vejde. Ifko máš ale pravdu, že u Kříže toho místa na stání tolik není, takže vy musíte uspořit auta co nejvíc.
Odpovědět
Kačko, měj se pěkně a šetři se. Počasí je hrozné jen zalíst do postele a spát.
Odpovědět
Profilova fotka
Hele Ifko a tak mě napadlo budete mít vůbec tu fotografku jak jsem ti doporučila? Ted si nevzpomenu na jméno ale je na P
Odpovědět
No, jsem na to zvědavá :-D Můj táta někam hned založil oznámení, spousta lidí si nevšimla, že tam mají i pozvánku ke stolu (kde byla adresa na svatební list). Z 12 darů je rezervovaných 5... To budou ještě překvápka :-D Ale už se těším, snad to proběhne jakž takž v klidu.
Odpovědět
Jj, budeme mít Petru Poklopovou. Tak se myslím jmenuje.
Odpovědět
No tak to se nám stalo taky u jednoho kamamráda, vyndal oznámení,ale už se dál nepodíval do obálky a tam byla kartička ještě zvlášť na pozvání na večer, takže jsme mu to řekli,ale já když otevřu obálku tak se pokaždé ještě do ní podívám abych opravdu vyndala vše.
Odpovědět
Já taky vždycky ještě mrknu do obálky...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak to se nám stalo taky u hodně lidí, že už na další cedulku ani nekoukali, ale pak jsme jim to řekli, že tam je ještě něco. My máme v listu taky rezervováno z 12 zatím jen 5, ale u nás je zatím ještě čas no. Byla jsem překvapená u jedné kamarádky, co jsem se dozvěděla zase od jiné kamarádky, že ty dary, které tam máme prý jsou vtipné. Tedy nevim co je na nich vtipného. Ona prý zdůraznila, že nechápe jak může být svatební dar pánev. Prostě potřebujem pánev, nevim co je na tom vtipnýho a divného jako svatební dar. co myslíte je to divný nebo vtipný??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky ještě mrknu dál, jestli tam ještě něco není a jednou jsem hledala a hledala a ono nic. Tak jsem byla trochu překvapená, ale neva....
Odpovědět
Věruš, pro některé vtipné, pro některé divné,ale pro některé potřebné. Každý to umí skritizovat, hold takový jsou lidi. Proto jsem žádné listy nepsala, protože bych slyšela ty poznámky.
Odpovědět
Článek se načítá
Já myslím, že pánev je naprosto normální a vhodný svatební dar... My tam máme nějaký toastovač, raclette grill, formičky na vánoční cukroví - prostě věci, co taky potřebujeme. A pak asi dvě legrácky jako "chalupa na horách" a "let stíhačkou" :-) A hlavně teda štos věcí, co určitě nepotřebujeme a ani je nemáme v našem minibytě kam dát! Jenže jestli tohle většina lidí číst nebude... Tak budou talíře a povlečení a příbory :-)
Odpovědět
Holky, vzdálím se, nebo ty svatební noviny nedodělám nikdy! ;-) Hezké odpoledne, ahoj!
Odpovědět
Holky loučím se mám padla pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Podle mě jsou to normální svatební dary, pro ní jsou asi normální svatební dar ručníky. Ty nám chtěla koupit. No uvidíme. My jsme tam nic nenapsali, ale možná jsme udělali chybu, jenže ted to tam už nemůžu dopsat, protože si řikám, že lidi se na to už koukli a jestli si najdou něco jiného co nám dají a pak by se náhodou mrkli znovu a my napsali, že já nevim talíře nechcem, tak by jim to bylo líto. Tak jsme to tam už nedopisovali a uvidíme. Já jsem naštěstí žádné jiné poznámky neslyšela, já si myslim, že to není špatný. Třeba já nerada dávám peníze, protože nevim kolik je tak akorát, jestli nedám málo, aby se neurazili třeba. Proto, když lidi napíší, že něco chtějí tak si něco vyberu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně ahoj, já jdu za chvíli taky lovit fotky do novin ahoj
Odpovědět
Tak kamarád byl právě u Bena. Do telefonu mi paní řekla, že by u nich stačilo dort objednat i zítra, aby byl na pátek hotový. Kamarádovi tam teď do očí ale řekli, že do pátku to teda nestíhají :-o Tak nevím, kde se stala chyba :-S Tak jede do Mokky, doufám, že tam pochodí... :-(
Odpovědět
Skvělý, v Mocce řekli, že zítra dají vědět, jestli to do pátku stihnou. Hlavně že nám v sobotu řekli, že stačí dva dny předem na svatební dort. Kuba říká, že jsem dnes asi dvakrát volala do zvláštní školky, když mi tvrdili něco do telefonu a jiný věci kamarádovi osobně :-( Jestli vybouchne i Mocca, tak budu lítat po Praze a povezeme dort v pátek z Prahy ]-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak ad Mocca: právě jsem se vrátila z cukrárny, maj děsnej katalog, z kterýho se nedá vybrat, ale to už jsem psala včera, takže se nemůžou divit, že se tam lidi budou ptát, co jinýho ještě dělaj ]-( Ptám se: jaký děláte ozdoby? Jaký jsou možnosti? Odpověď: no ... ehm .... my děláme marcipánový růžičky!!!!!!!!!!!! :-o Uááááá. Taková vyhlášená cukrárna a oni dělaj jenom ty podělaný růžičky :-o No, odklázali mě na výrobnu. Tak tam jedu, to jako vůbec nejde najít... no dobrý. Tak jsem to našla. Paní mi řekla, že děsně pospíchá, že jí to mám poslat na mail a ona mi zítra zavolá a domluvíme se. Jinak schůzku si může dát jen dopoledne, protože odpoledne přebírá objednávky nebo co... mám pocit, že nikomu z Moccy nerozumím, že mluvěj nějakým divným jazykem ... Třeba věta: "ale bude krémovej!!!" ... :-o A co jako? Co to znamená pro mě jako? Já to nechápu... Takže jdu psát mail... Ifko, mě řekla, že stačí 3 dny předem ... chceš na tu paní poslat adresu? A největší paradox je, že to blbý sladký ani nežeru ]-( :-S (pardon, ale jako řešit takovou dobu dort, to je na mě moc 8-( )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny:-) Teda Zuzko to je teda síla!Růžičky.... :-D :-p Věruš: jdeš na sraz se ZŠ?
Odpovědět
Zuzko, tak mi prosím pošli na tu paní mail. Jenže nevěřím tomu, že když Mocca řekne, že dort do pátku neudělá, že tahle ženská ho udělá. Vždyť to je vlastně ta jejich dodavatelka, ne... No nic. Vyhlídla jsem si tu v Praze jednu cukrárnu, takže až se zítra dozvím ortel z Moccy, tak volám tam.
Odpovědět
Profilova fotka
Páni holky tak to je tedy síla. U té Moccy se mi tomu nechce věřit, protože prý jsou fakt vyhlášený a vozí dorty až někam do Prahy nebo co. ale je fakt, když jsem kamarádce posílala mail s obrázkama toho mojeho dortu, který se mi líbí, tak mi právě taky řekli, že bud dělají ty růžičky nebo právě používají marcipán, ale s prohlubněma, ne že bych tam měla výstupky jako bych chtěla. Vůbec si neumím představit jak to bude vypadat. Tenkrát mi ta kamarádka od mamky vzkázala, že prý ty dorty, který kolují všude na netu jsou z papíru, že prostě to ten dort udrží, ale ve skutečnosti to vypadá úplně jinak. Tak já už nevim. Ahoj Míšo, pokud nebudu na svatební cestě tak určitě půjdu. jinak nedávno jsi psala, že kamarádka udělala státnice. To byla Zuzka, jestli jo, tak že jí gratuluji a pozdravuj jí
Odpovědět
Profilova fotka
Věrko, to mi přesně řekla ta paní taky, že ty ozdoby jsou papírový a ty že maj taky :-o Mě teda zase překvapilo, že automaticky počítá s tím, že to bude marcipánový nahoře ... Anebo vzít prostě čistě marcipánovej a ozdobit ho kytkama? Nebo co? :-o Ty vado... já snad někoho pošlu zpátky do Bena :-N Ifko, mail do IP
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, v Mocce jsme taky byli a katalog mají fakt otřesnej - pár dortů, který jsou špatně nafocený a ještě ke všemu vypadaj docela "odfláknutě". Vrátili jsme se pak zase zpátky do Bena a objednali jsme dort tam. Jen se mi nelíbí to, co tady psala Lenča, že jim pak docela dost navýšili cenu. Cena by se podle mě měla lišit tak maximálně o stovku, pokud se liší o víc, měli by člověka informovat, aby s tím souhlasil a hlavně aby na to měl připravený peníze. Jinak my teda máme dort s jogurtovou šlehačkou, ale jelikož je v tom ztužovač, neměl by s tím být prý žádný problém i když bude teplo. Tak uvidím 1.8., pak vám řeknu, jestli to tak bylo :-D
Odpovědět
Ahojky holky, mám jen takový dotz musím mít k paní Vídové představu o kytce nebo ona mi poradí, já jen jestli mám tisknout papíry s předlohou.
Odpovědět
Zuzko, díky za ten mail! Je to ale tatáž adresa jako oficiální do Mokky :-N My jsme provedli s Kubou druhé barvení mých vlasů a vypadá to, že už se to povedlo na 100% ;-) A udělali jsme jmenovky - z Ferrero Rocher a jsou pěkný! Jen ty sv. noviny ještě váznou a čas se krátí, musím s tím máknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné úterní ránko..:) ty jo, takový problémy s těma dortama, to se mi snad zdá... :-( no budu vam drzet palce, at vyberete spravne a at vam dortiky vydrzi a chutnaji... ;-) simco, ja mela vytisteny nejaky obrazky, aby ona mela predstavu, jaky typ chci a co se mi libi... :-) my ale v podstate byli rozhodnuty pro ty orchideje, tak u nas nebylo nic moc co vybirat... :-N ona tam ma spoustu casopisu, takze se budes moct urcite kouknout tam a kdyztak neco vybrat...ja bych ale asi byla z toho nervozni, protoze je tam tolik krasnych kytek, ze bych nevedela, kterou driv a rozhodnout se za tu chvilku by pro me byl nadlidskej vykon... :-N a vis aspon jestli ji chces mit uvazanou nadlouho nebo do kulata? jo a ja mela i obrazek satu, aby mi rekla, jestli se ta kytka k tem mym hodi... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jojo, Kačka má pravdu Simčo, obrázků má paní Vidová opravdu hodně a umí i suprově poradit. Fotku šatů jsem měla taky, vezmi si ji určitě s sebou ;-) Ifko, tak to je mail na tu paní do výrobny, to jsem nevěděla, že ji mají na stránkách :-x Leničko, souhlasím s tou cenou, pokud je to víc než 10% (myslím, že je to takhle i v zákoně) musej Tě informovat ]-( No, já dneska pošlu fotku dortů do tý Moccy a doufám, že už se trochu odrazím =-) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak už mi volala paní z Moccy. Takže na marcipánovým dortu živý kytky nedrží, takže asi budeme mít dvě marcipánový kostky na sobě, dávám do alba, inspirovala jsem se v albu Míši :-N Akorát bude jinak ozdobenej, nějakýma bílýma marcipánovýma kytkama, buď teda asi růžema nebo prý dělají i kaly... ještě mi bude volat za půl hoďky, ještě se pozeptá mistrový... No konečně se mnou aspoň někdo normálně komunikuje! :-) Ještě jsem zvědavá na cenu =-) :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?