Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Já se celkem bojím účesu v den D, protože to má opět na starosti švagrová - je to její kadeřnice - a zařídila to tak, že na pět ženských z rodiny má kadeřnice hodinu a půl :-S Má přijít v 9 a my na 10.30 plánujeme odjezd na Zámecké nám. Tak jsme navrhli, ať ji objedná na dřív... Tak se děsím, jak to dopadne. Já prej se nemám bát, když nechci nic složitýho, ale já bych i v tom jednoduchým chtěla vypadat hezky... :-( Kuba říkal, že mi zaručí, že půjdu na řadu jako první :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No jasný, gel Ti můžou dát i na Tvoje, tipy se dávaj když nemáš ty svoje dost dlouhý. Já ho mám taky na svých ;-) Na líčení se já osobně teda moc těším, i když se trochu bojím, že nebudu spokojená. Maluju se celkem hodně a hlavně denně, takže budu náročná zákaznice :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jů, tak to není moc =-) Mě řekla kadeřnice 1,5 hodiny jen na mě :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ifko no tak to rozhodně i kdyby tobě měla dělat ten účes hodinu a půl, tak ty jsi nejdůležitější a jestli švagrová je mezi těma 5 ženskýma a nestihne jí, tak bude mít prostě smůlu měla jít objednat dřív.
Odpovědět
Omlouvám se že píšu až teď,ale měla jsem tady práci. Dá se říct že ano, zítra jdeme i s Pájou, ve středu jdu jen s mamkou,protože to je naše kamarádka a ve čtvrtek jedeme všichni. P.rodiče to tam chtějí vidět no a v pátek jdeme nakupovat jen s mamkou.
Odpovědět
Snad ji objedná na dřív... Máme teda všechny ženský krátší vlasy, ale i blbý foukámí zabere nějaký čas. Hlavně spíš nechápu, proč se musí česat i Kubovy neteře - švagrové dcery... No nic, nebudu to tady radši rozebírat 8-( :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, taky mám 1.5 hodiny jen na mě. Tak to já se vůbec nelíčím, takže to tak náročný nebude. Chci nalíčit jen trochu. Nechci, aby na mě bylo vidět kolo make-upu a bojím se, že když to na mě nandá v 8 ráno, tak mi to sleze do 12 nebo to alespon do focení bude vypadat blbě. Zuzko, ale o tom jsme se asi bavily vid na srazu neřikala jsi, že nějak tak podobně jdeš taky na líčení? Ale zase každá plet je jiná.
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo tak to se máš, že mamka ti takhle se vším pomáhá. Holky já vám stejně tak závidim, že to celé zařizování vaši chlapi podnikají s váma. Milan mi v tomhle vůbec neporadí a ani se mnou nechce jít. Včera, když byla u paní Vidový, tak mi řekl, co by tam jako dělal. A když se ho doma zeptám, tak mi řekne hm dobrý a to je všechno. :-(
Odpovědět
Tak to já musím pochválit Kubu, že to všechno zařizujeme spolu a že je vlastně u všeho a rozhodujeme společně. Jdu umýt nádobí a dělat ty N O V I N Y x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Věrko, kvalitní make up Ti rozhodně za 4 hoďky nesleze, to nemusíš mít obavu ;-) Já jdu na líčení zítra nebo co myslíš? A Dan se mnou taky nic moc nezařizuje, nejsi sama, ale mě to neva, je jasný, že jemu jsou takový detaily jako ubrousky, vázičky atd. fuk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, Ty asi myslíš dobu, v kterou jdu líčit, viď? Tak to jdu v 10, ale make up mám na sobě denně a opravdu takhle rychle nesleze ;-) A když je dobrej, tak přece ani není vidět, že ho máš. Neboj, jestli je šikovná, tak si s Tebou poradí ;-)
Odpovědět
Věruš, tak já jsem ráda že mi mamka pomáhá a nejen já i Pavel je rád že nám pomáhá, hlavně Pavel každý den nemůže takže proto semnou chodí mamká, sama bych nic nevybrala. Neboj chlapi to hold prožívají trochu jinak, pavel do toho taky není každý den zapálenej,ale na kytičku se těší a moc.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo to jsem myslela, tak to bylo o líčení, nevěděla jsem, jestli to nebyl účes. Já nemyslim sleze, jako setře se, ale spíš to že se mi umastí obličej a začnou se mi dělat skvrny nebo prostě bude to vypadat blbě, když se mi to začne okolo nosu mastit. Mě to vyloženě taky nevadí, že se mnou všechno neřeší, je fakt, že já jsem v tomhle děsný puntičkář, takže by ze mě asi bláznil, ale alepon něco by mohl, protože takhle si připadám, že celou svatbu si udělám sama a on se na tom ani nepodílí. To mě trochu mrzí. Jako jo, do hospody se mnou na hostinu domluvit půjde, ted se mnou na schůzce s Dj, ale nezajímá ho jaký budem mít dort a tak. Včera jsem mu řekla, že pojedu konečně se zeptat do Dubí na ty perníčky a on mi řekl, ale jídla tam přeci bude dost není to zbytečný. Vůbec nepochopil, že nemají být k jídlu.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to Milan ani neví přesně jakou budu mít. Maximálně tak barvu, kdyby mu dala jinou, tak by mohl snad možná poznat, ale jinak nic a vzhledem k tomu, že ten den má 3 fialové, tak by to asi nepoznal. Já právě jsem taková, že bych chtěla poradit, takže za dost věcma chodím za kamarádkou, která bude i moje svědkyně
Odpovědět
Ty perníčky máš jako pro svatebčany jako dáreček, Věruš nebuď smutná, vím že pomoc od druhého vždy potěší,ale zase nutit někoho do něčeho to nejde. Kord když sama o sobě říkáš že jsi puntičkářka. Třeba Pavel byl celou dobu úplně v pohodě,ale jak jsme minulý týden dávali do obálek oznámení, sám přiznal že až teď mu dochází že se budeme brát.
Odpovědět
Profilova fotka
Víš co, puntičkářka já ti ani nevim, prostě snažím se připravit všechno co je potřeba, mě připadá, že Milan si myslí, že třeba lidi do aut se seřadí sami nebo já nevim. Jako nerada bych pak řešila, že nám bude chybět auto nebo něco podobného. Snažím se prostě zařídit a naplánovat vše co jde.
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, mě Dáda řekl, když jsme jeli od fotografky, že začíná mít dojem, že bude až překvapenej, co všechno jsem zařídila o čem ani neví :-)
Odpovědět
Věruš, tak stěma autama jsem to řekla P. a on mi řekl to neřeš oni se nějak posadí a rozvezou, no sama dobře víš že to není pravda a co si sama nezařídíš a nepřipravíš tak nikdo jiný za tebe neudělá.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko to máš asi pravdu, asi bude Milan docela překvapený, co všechno budem mít. :-) Holky ještě že vás mám, nějak to na mě ted padlo. Snažím se dotáhnout ty noviny, ale taky to není lehký, tak nad tím tady ted sedím....
Odpovědět
Profilova fotka
holky, kdy mame ten pristi sraz? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
simco, verko...ja jsem se na ty auta nakonec vyprdla a lidi se seradili do aut sami... :-D
Odpovědět
Kačko příští sraz by měl být 28.7.2009. Tak já už ho mám udělaný a zjistili jsme že v autech budeme mít ještě dost míst takže paráda.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak víš co, mě jde o to, aby jsme nejeli v koloně třeba 15 aut, když stačí 10. Aby každý nepřijel svojim autem, tolik ozdob na auto mít nebudu.
Odpovědět
My budeme brát pro 12-15aut výzdobu, myslím tím jen mirtičky do oken nic víc.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Hlásím se až teď, protože se nám trochu prodloužila rozlučka. Celý den nehorázně pršelo, plaval dvorek, navečer trochu přestalo, ale byl to fakt děs. Bylo tam asi 50 lidí. Byly dvě kýty a hromada všeho ostatního, co jsem ani neochutnala. Dostali jsme první svatební dary-talíře a asi nějaké skleničky, to nevím jistě. Hlavně co mám v listech, že nechceme talíře a porcelán :-D No nic, darovanému koni na zuby nekoukej. Pařba byla od 16hodin a táhlo se to až do 4hod. Já jsem odešla v 1hod. protože tam byl děsný rámus a mě navštívila "kamarádka" migréna. Půlka lidí si navzájem potykala, tančilo se, pilo a Kuba to trochu nezvládl. Nebyl opilý, ale nějak mu to nesedlo a tak celou neděli prospal a vstal až v 21hod. a tak si dneska vzal neplánovanou dovolenou :-D Jinak jsem tak zběžně četla, že máte problémy s dortama, tak držím pěstičky, aby Vám to dobře dopadlo. Ostatní jsem jen tak prolítla...
Odpovědět
Profilova fotka
My nemáme myrty vůbec, budu mít jen organzu, ale mám jí rozpočítanou s rezervou asi o 2 auta víc. Tak aby nepřijel každý svojim autem. Proto jak jsme jim dávali oznámko, tak jsme jim už řikali, jestli můžem počítat s jejich autem, aby věděla, že pojedou.
Odpovědět
Tak to my budeme mít myrty(myslím ty kolečka a moje a Pavlovo auto bude ozdobené.
Odpovědět
Holky, rozvržení do aut a takový ty organizační přesuny a přesný časy jsme taky sepsali a rozdali (třeba pražský kamarádky - ty jsou vážně senzační x-) - to vyloženě chtěly, aby věděly, v kolik kde mají být a jak to bude probíhat, případně s čím mají pomoci. Kubova maminka nám na to řekla, jestli to příliš nekomplikujeme, a jeho ségra se nás zeptala, jestli máme taky nějaký úkoly pro sebe, nebo je jen rozdáváme ostatním :-( 8-( Co na to říct, my se snažíme, aby to vše klaplo a vycházelo - auta, místa, přesuny, prostě všechno, snažíme se zařídit vše sami a když je pak akorát prosíme, aby byli v tolik a tolik tady a jeli tam s určenýma lidma určeným autem (nemůžeme mít zbytečně moc aut kvůli parkování jednak u Kuby před domem a pak ve dvoře restaurace - abysme se tam vešli), tak je hned přetěžujem úkolama :-(
Odpovědět
Ifko, to jsou prostě lidi. Nebudou to dělat jednoduchý, taky proč, když to mohou komplikovat. Vím o čem mluvíš takže ti rozumím,ale nějak to neřeším.Protože bych se s toho akorád tak zcvokla.
Odpovědět
Přesně tak. Nebo nám řeknou: o nás se nestarejte, my tam nějak dojedeme. Ale my jim prostě musíme říct aspoň, v kolik kde mají být 8-( A když mají volno v autě, že by s nima ještě někdo mohl jet.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?