Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ale to víš, že si zatančíš ;-)
Odpovědět
snad jo přinejhorším sundam botky
Odpovědět
tak ja pujdu mam toho dost a jsem utahana špatně jsem spala. tak zatim papa
Odpovědět
Profilova fotka
Papa Koukám, že Míša vkládá do alba :-) Míšo, bude Ti vadit, když se inspiruju v Tvým albu s dortem? :-N
Odpovědět
Ahoj holky, vytelefonovávám dort, zatím nic moc, prý ten náš nejde udělat - ty gerberky, jak na něj chceme, vyžadujou speciaální formu a tu nikde nemají :-( Tak možná slevíme a místo gerberek tam necháme puntíky...
Odpovědět
Profilova fotka
Ifko, tak to je blbý... Tys jim posílala fotku mailem? Já se tam s nima jdu domluvit dneska...tak jsem taky zvědavá ... já jsem si vybrala taky s kytičkama, tak ty taky nepůjdou... puntíky jsou ale v pohodě, aspoň je to veselý ;-)
Odpovědět
Zastavili jsme se v sobotu v Mocce a nechali tam obrázek, aby se nám zeptali. Teď jdu zkusit zavolat do Bena, ale tam už obrázek nemají, tak to budu popisovat...
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak v Benovi jsem dort v pátek rušila... :-N A teď jdu právě do Moccy... Ale v Benovi dělalali Astře ten dort - hrad, tak tohle Ti určitě zvládnou udělat ;-)
Odpovědět
Takže, ruším gerberky na dortu, u Bena to dělají růčo a to se extra platí. Takže budou puntíky a kamarád tam dnes skočí s obrázkem i popisem. Snad ty puntíky tvarujou nějak "strojově". Jakou budete mít polevu / potah toho dortu? Uvažujete někdo o bílé čokoládě nebo bílé tukové polevě? Nechceme marcipán...
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, já tomu právě rozumím jak koza petrželi, už jsem to tady včera probírala s Věrkou no... marcipán je prý sladkej, ale zase krásně vypadá... já nevím vůbec, musím se s nima poradit... ale asi půjdu do marcipánu :-N Puntíky by snad měly bejt "strojově" ... Uáá, já s tím dortem vůbec nevím rady... Takže Ty jdeš nakonec teda do Moccy nebo do Bena?
Odpovědět
Asi do Bena. Já tomu taky vůbec nerozumím, každý nám navíc říká, že ten dort stejně nikdo jíst nebude, tak za něj zase nechci vyhodit majlant... Ale chci zase, aby byl aspoň na okrasu - aby pěkně vypadal. Navíc tam budou určitě ještě tři další dorty typu medovník! Dnes jsme se navíc dohodli, že zrušíme u cukrářky dvě rolády a nebudou žádné, jen minidortíky, protože to by bylo vážně strašně moc sladkého. Marcipán je sladkej a drahej a když je v teple, tak prý povoluje a je takovej vláčnej... Chtěli bysme bílou čoko, ale tou v Mocce nepotahujou (jen tou tukovou, ale ta zase asi není moc dobrá...), v Benovi prý bílou udělají, tak nechám asi bílou čoko polevu a marcip. puntíky... Snad to na tom bude držet!
Odpovědět
Naštěstí v Benovi říkali, že by stačilo dort objednat i zítra, takže to snad nějak dopadne... Akorát to bude trochu zajíc v pytli a doufám, že cenově nějak rozumný...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No, tak to nám oběma držím pěsti, ať vyberem dobře x-) Pro mě je těžký to vybírat, sladký skoro vůbec nejím, tak ani nevím, co jak pořádně chutná :-N
Odpovědět
Já sladký jím, ale bude tam toho tolik...
Odpovědět
Profilova fotka
No, my to moc nepřeháníme. Jen dort a pár minizákusků.
Odpovědět
Ahojky všem, tak jak se všichni máte?Já super, zítra jdeme k p. Vidové na kytky, ve středu jdu domluvit dorty a ve čtvrtek jedeme do pensionu domluvit hostinu a já bych málem zapomněla na pátek mám dovču a jdeme nakupovat śpodní prádlo a nějaké ty mašle na auta. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi a kam jdeš na dorty? To je pro mě teď aktuální téma :-N Koukám, že to teda taky máte nabitý ;-) Já už kalhotky mám, dostala jsem je na rozlučce a jsou ÚŽASNÝ!!! :-D
Odpovědět
A já jdu zítra na pohovor kvůli práci, aby toho nebylo málo... A dnes musím dodělat svatební noviny!!!
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, holky, teď už to bude zběsilý :-N A na jakou práci se hlásíš? Držíme pěsti!
Odpovědět
Pořádně nevím, co to má být :-N Ale je to asi mzdová účetní, co je však nejdůležitější, je to do norské sekce jedné firmy, takže vyžadujou norštinu. Jsem zvědavá, jak to dopadne, vůbec nemám s účetnictvím zkušenosti a vlastně ty výrazy ani norsky neznám... No, uvidíme =-) :-)
Odpovědět
Zuzko, od začátku plánováni svatby jsem se dohodla s kamarádkou, ona je cukrářka a tak mi slíbila že mi udělá dorty, já jí teda chci ještě poprosit o udělání miniatůr.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, páni Simčo, ty máš tenhle týden ale plný, ale zas v srpnu toho už mít tolik nebudeš a budeš mít čas. Já musím ale uznat, že bych se bála ted už zamluvit hostinu, co když vám to dost lidí ještě odřekne, ale to už vám vlastně odřeklo vid. Ted už máte asi počet pevný co. Mě včera odřekla kamarádka se svým přítelem taky kamarádem, protože mají malou rodinnou oslavu. Spíš bych řekla, že jít nechce, protože nemá ráda velké svatby....Já jdu zítra shánět taky spodní prádlo, tak jsem zvědavá jestli něco pěkného seženu a pokud to stihnu, tak jdu i na zkoušku líčení :-)
Odpovědět
Věruš, víš my už jsme tak nějak s těma lidma domluvený, všem jsme to oznámili sopředu takže o tom vědí a dá se říct že všichni nám to už potvrdili. Tam už se může jen stát že někdo onemocní,ale to nemůžeme dopředu vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to pak jo. Já jsem to té kamarádce oznámila už na Vánoce, před měsícem se o tom ještě s kamarádem bavila a z toho jak mluvila, počítala, že je pozvem a ted najednou dělá, že je děsně překvapená, že je zvem a že už něco mají, ale vím moc dobře, že v diáři mojí svatbu měla, protože si to zapisovala přede mnou. Ona jít prostě nechce, ale oba jsme si s Milanem řekli, že přemlouvat nikoho nebudem.
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo a ty jdeš tenhle týden na to všechno s maminou?
Odpovědět
Profilova fotka
No, přesně, nikoho nepřemlouvat, aspoňu šetříte :-N Ty jo, já mám tenhle tejden taky plnej, dnes nehty, pak do Moccy, pak mám AJ. Zítra zkouška líčení, ve středu na zámek ... atd atd =-) Už to začíná nabírat obrátky :-)
Odpovědět
Já jdu na nehty ve středu. Ve čtvrtek mi Kubík barvil vlasy, ale povedlo se to tak na 90%, tak dneska dáme asi ještě jednu vrstvu.
Odpovědět
Profilova fotka
A jakou barvu sis dala? Já jdu na nehty dneska a pak ještě čt před svatbou, vyšlo mi to blbě ]-(
Odpovědět
Je to "tmavě fialovo-hnědá" :-)) Ale chytlo tam málo tý fialový, tak to chci dneska ještě zkusit přejet bordo, doufám, že to dobře dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
To jo no. já jdu poprvé na nehty ve čtvrtek, tak jsem na to celkem zvědavá. Paradox je, že celou dobu co mi ty nehty nejsou, tak ted když mám jít poprvé v životě na gelovky, tak mi začali trochu jít. Kolegyně v práci mi řikala, že by mi ten gel mohli dát i jen na moje nehty, tak se s ní zkusím nějak domluvit. Zítra jsem taky zvědavá na zkoušku líčení. Docela se toho trochu ale bojím, protože nemám moc dobrou plet, když neberu prášky, tak se mi ještě zhoršila, takže nic moc. Tak snad na mě nedá kilo make-upu. A to vlastně ještě tenhle víkend mám mít snad už konečně poslední zkoušku šatů. Už by je asi měla mít, na začátku srpna jede na dovču, tak to musí rychle dodělat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?