Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Ahoj holky, už máme prstýnky a jsou nádherný x-) Pořád na ně koukáme a zkoušíme se je :-N Vyšly fakt na 0 Kč, tak máme velkou radost. Co je ovšem horší, že nám "vybouchl" dort přesně týden před svatbou... ]-( Okolnosti nebudu popisovat, jen to teď musíme nějak vyřešit buď u Bena, nebo v Mocce. Snad to stačíme ;-( Akorát to bude zajíc v pytli, protože se do Teplic dostaneme až v pátek před svatbou (ta je pak hned v sobotu). Požadavky budou muset být po telefonu... A taky nevíme, jestli nám udělají chlebíčky. Švagrová se totiž přihlásila o to, že to zařídí a že má dodavatele (i co se týče toho dortu), a skvěle to vše nechala na týden před svatbou, přitom jsme se po telefonu připomínali pořád ]-( ]-( ]-( :-| :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Simčo, tak to já mu to vyřídím :-) Jé Ifko, tak to mě mrzí, to je mi líto. To je nejhorší, když se to někomu dát, aby to zařídil a on se na to pak vyprdne nebo spíš to nechá na poslední chvíli. Ten dort je nepříjemný no, ale snad to taky zvládnou. Zkuste Moccu i Bena a uvidíte, mě kamarádka řikala v Mocce, že stačí i 10 dní před svatbou, je mi jasný, že to nemáte, ale i tak by to mohli zvládnout, stejně se ted dort dělá ve čtvrtek nebo pátek tak co. Ifko chtěla jsem se tě vůbec zeptat, můžem se jít na vás v sobotu podívat?
Odpovědět
V Mocce nám řekli, že stačí dva dny předem, takže snad to nějak dopadne, ale radši bysme Bena, prý tam umí dorty líp. Uvidíme v pondělí, Ben nemá otevřeno o víkendu, tak tam musíme zítra zavolat a zeptat se, jestli by to stihli. My, co jde, zařizujeme sami, nechceme nikoho otravovat a na nikoho nic házet, ale švagrová pak odpoledne po našem obědě slaví 40. narozky, tak se nabídla, že sladké, maso a chlebíčky objedná u svých lidí, protože to na svou oslavu bude taky objednávat. Takže když se takhle nabídla, tak jsme to nechali na ní a ona to nechala evidentně na poslední chvíli, protože cukrářka nám až v sobotu řekla, že takové dorty nedělá... No, snad to nějak dopadne =-) My jsme teď studovali akční letáky všech hypermarketů a odpoledne si uděláme kolečko a nakoupíme alkohol v akci na tu naši večerní oslavu. Doufáme, že to všecko ještě budou mít, protože některé ty slevy fakt stojí za to.
Odpovědět
V sobotu určitě přijďte!!! Jen se dopředu omlouvám, jestli vás hned nepoznám :-) Jednak asi budu ubrečená a pak nebudu mít brýle, takže budu identifikovat až na poslední chvíli :-) Jehééé, to se to krátí!
Odpovědět
Profilova fotka
Ifko já ti nepovím kde dělají lepší, odnikud jsem dort ještě neměla, ale moje květinářka mi řekla, že v Mocce jsou lepší, protože prý od Bena taky měla už párkrát a prý byl dole trochu připečený. Ale myslim si, že je to kus od kusu, takže někdy se nepovede nikomu, podle mě obě cukrárny budou určitě dobré. To jo vám se to už krátí. Myslim, že to celkově hrozně uteklo, fakt si pamatuju, jak jsem to měla za půl roku i víc a ted ani ne měsíc. No letí to. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme právě byli v Mocce a mají teda žalostnej katalog, což mě dost překvapilo, protože jejich dorty jsou fakt vynikající.. takže jsme si nevybrali a teď přemýšlíme co dál...Zkusíme tam zajet s obrázkem a uvidíme... ufff... já bych brala i velikej kubánskej dort, i když je hnědej, ale ten měla moje kamarádka a jde blbě krájet kvůli tý čokoládový krustě... tak nevím... Jinak rozlučka byla super, bylo nás 11, myslím, že ty, co se neznaly si snad docela dobře sedly x-) Přišla jsem v půl čtvrtý, vydrřžela se mnou jen Lenča a jedna moje kamarádka, holt jsem si udělala rozlučku v náročným období :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Zuzko, tak to jsem ráda, že se ti rozlučka vyvedla. Říkala jsem ti, že ten katalog nemají nic moc. To jsi viděla asi stejný jako já, jen mě ho kamarádka přivezla domu. Mrkni se mi do alba, takovýhle dort jsem jim už ukazovala a řikali, že by ho zvládli, ale jen ty výstupky z toho marcipánu, které jsou ven na tom dortu, tak by byly dovnitř, protože takhle je ten marcipán prý dělaný, prý nebo co. Takhle mi to ta kamarádka řekla, tak uvidíš. Vemte tam určitě obrázek a zeptejte se, to je nejlepší.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko a byla ti na té rozlučce i Kačka? Nevíš jak jí je? Ještě je nemocná? Už tu dlouho nebyla...
Odpovědět
Profilova fotka
Věrko a kterej z nich si necháš udělat? Máš tam čtyři... My tam asi půjdem a prostě řeknem, jestlo by nám udělali prostě dvě kostky na sobě, asi teda marcipánový nebo já nevím... jak je to s tím marcipánem? Vím, že ho hodně lidí nechce, ale nějak nevím proč :-N Tvrdý to prej není, tak já nevím... Zítra skočíme do tý výrobny, už to chci mít z krku... Jojo, byla, bylo už jí dobře, ještě má nějaký léky, ale říkala, že už je OK. V po jde do práce, tak se tady určtě ukáže... to víš, už má po svatbě, tak už tady není tak často asi...
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak u paní Vidové jsem dopadla skvěle. Na ten můj víkend se jí tam sešli 3 fialové svatby, tak řikala, že je to dobrý, protože bude moc objednat hodně druhů kytek a nějak podle jejich odstínů nám je rozdělit. Protože jedna má tmavě růžovou, pak já lila a pak ta třetí je fialová, takže si s tím pohraje. Cena dopadla taky podle očekávání, takže snad s tím nebude žádný problém. Nakonec jsem si nechala i tu házecí kytku, ted jsem o ní totiž dost přemýšlela jestli jí nechat udělat nebo ne, ale udělá jí asi za 250-300, takže to už mě nezabije. Zuzko nakonec budu mít taky kytky na stůl, ale ty vázičky jak máš ty od Kačky a mají je i v té mé restauraci a nabízela jsi mi je, že mi je půjčíš, tak používat nebudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt tři fialový, jo? Tak to je supr, že se to takhle sešlo :-) Ok, kdyby něco, stačí říct ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě by se líbil ten 3. dort ten předposlední a u toho řekla, že zvládnou. Víš co, marcipán některý lidi nemusí, protože je to třeba dost sladký. Je to dost individuální, já zas nemusím krémové dort, tedy ten krém navrchu, uvnitř je jasný, že většinou je.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No ta jedna je prý tmavě růžová, ale některý ty kytky jsou tmavě růžové jako lila, jsem na ní zvědavá, protože jsme se vlastně shodli jen na tom, že tam budu mít hortensie, jinak nic. Takže to bude překvapení.
Odpovědět
Profilova fotka
Ten je krásnej, ten by se mi taky líbil... Já právě ty krémový taky moc nemusím... hlavně oni Ti všude řeknou "vevnitř je piškot a krém", ale to je pro mě dost nicneříkající... :-N Já hlavně nemám ráda sladký, takže si s tím moc nevím rady... Hortensie jsou nádherný. Já tam budu mít nějaký zelený...ale taky je to pro mě celkem překvapení, ale myslím, že to dopadne dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míša má moc hezký dorty v albu... asi se nechám inspirovat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Sakra ted jsem ti sem popsala ty dorty a ono mi to zmizelo. Piškot a krém je klasika. Určitě to znáš. Pokud jsi měla už nějaký dort, který má krém navrchu, tak ten stejný krém dávají dovnitř. A to jak je sladký je různý. Měla jsem dort z jedné cukrárny a ten krém byl naprosto děsně sladký, ale zase jiný dort jsem měla odjinud a ten byl výborný. Ten byl přiměřeně sladký. Jestli jsi už od nich dort měla, tak bys měla vědět, jak sladký ho mají. Dělají samozřejmě i šlehačkové dorty, ale ty mi na léto nedoporučovali, protože se v létě moc nedá převést a rychle teče
Odpovědět
Profilova fotka
No, právěže můj problém je v tom, že sladký nemusím, takže jsem od nich měla jen kubánskej, pro kterej mám ale slabost a ten je právě šlehačkovej a to se fakt neporučuje ... :-N Já si asi vemu inspiraci od Tebe a Míši a prostě jim to donesu ukázat, ať něco uplácaj.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jinak si z Moccy všichni dorty chválej ...
Odpovědět
Profilova fotka
Který její dort myslíš ten zelený s těma tečkama nebo s těma fialovýma kytičkama nebo ten poslední?
Odpovědět
Profilova fotka
Já zas nevím jak je kubánský...
Odpovědět
Profilova fotka
tenhle: http://www.beremese.cz/album/view.php... Ten je roztomilej i velikostně by nám stačil... krásnej, viď? Míše by to snad nevadilo...
Odpovědět
Profilova fotka
Musím se loučit, přijela mi ségra odpoledne, tak se na ni jedu čouhnout... :-D Ráno tady pá
Odpovědět
Profilova fotka
Velikostně by vám rozhodně stačil, Míše by to určitě nevadilo. :-) Na můj vkus je tam tě kytiček až moc, kdyby jich tam bylo tak polovina, tak by se mi líbil víc, ale jinak je pěkný. Ale vzhledem k tomu, že máš zelenou svatbu, tak bych ty kytičky udělal zelené nebo ty chceš takhle bílý?
Odpovědět
Profilova fotka
No já spíš odpoledne, jdu do práce, takže já až odpoledne, tak se měj ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ránko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko... po měsíci v práci a od rána jsem se nezastavila, jen vás jdu pozdravit... ;-) aspoň mi to rychloe uteče... :-)
Odpovědět
Ahojky taky na vas jdu jen juknout, mám toho dneska moc. už se mi to blíží :-) . koukala jsem na předpověd a údajně pry by mělo byt 22/26 a polojasno beze sražek tak snad nam to vyjde :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Zdení, to by bylo super počasí!!! Ahoj Kačko ;-)
Odpovědět
bylo no snad to vyjde, hlavně aby nech.... =-)
Odpovědět
docela se těším jak si zatančím, teda snad si zatančím :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?