Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
holky taky vás opustím musím jít žehlit. takže papa a taky všem krasny víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčičky, tak dort jsem zrušila, dělaly trochu caviky, ale byla jsem neústupná, takže je to zrušený a příští týden pošujpadíme na druhé kolo vybírání, tentorkát už do Moccy... Zkouška účesu dopadla dobře, ten drdol mi půjde - jupí. Budu mít teda tu molitanovou vložku a přes to mi to bude motat. Fotky nemám, dělala mi to z vlhkejch vlasů, jen to zkusila, jestli to půjde a zbytek doladíme až v den D. Já jsem na ni nijak netlačilia, aby to dodělala, je úžasná, věřím jí a zkoušku vpodstatě nepotřebuju. Chtěla jsem ale i ostříhat, ale to mi zakázala, že prý bude každý centimetr potřeba, takže stříhat půjdu až po svatbě :-) Teď si jdu odfrknout před rozlučkou :-) Hezký víkend, pá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzko, tak to je dobře, že ti ten drdol půjde, to jsem ráda. Vím jak se ti líbil a chtěla jsi ho :-) Hele ta Mocca, to je výrobna v Proseticích? Nebo kde to je? Já mám totiž domluvenou u kamarádky, že mi objedná dort, její rodina vlastní výrobnu a cukrárnu. Ta výrobna je v Proseticích a cukrárna je v Šanově 1, ale kamarádka bydlí v Praze a řikala, že se ozve až tu bude, ale začínám být celkem nervozní, aby vůbec dorazila. Tak přemýšlím jestli tam jít sama.
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, to je ono :-) Tak tý kamarádce zavolej a domluv se s ní, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
No to já dělám, ona mi pořád řiká, že až přijede, tak se domluvíme a půjdem tam spolu víš.
Odpovědět
Profilova fotka
A ty budeš mít tedy živé kytky na dortu jo? Já pořád váhám a nevim, líbilo by se mi to, ale pořád nevim.
Odpovědět
Profilova fotka
Haha, že neuhodnete od koho jsem právě dostala mail? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych se jí zeptala kdy přesně přijede, jinak že tam půjdeš sama. Taky budeš mít nejvyšší čas. Jaký budu mít teď dort nevím, kouknu nejdřív do jejich nabídky... radši bych ale bez kytek, abych s tím neměla ještě zbytečný zařizování...
Odpovědět
Profilova fotka
pošli mi prosím tě internetovou stránku na tu výrobnu, já jsem jí včera hledala, ale našla jsem nějakou špatnou protože obrázky dortů tam vůbec nebyly Vůbec nevim od koho jsi mohla dostat mailík? Od koho?
Odpovědět
Profilova fotka
já jejich stránky nevím, nikdy jsem je nehledala =-) Juknu... No, od vedoucí z tý předchozí cukrárny :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarádka řikala, že stačí 10 dní předem, takže počkám do konce měsíce a pak si to začnu zařizovat sama. Hele a u Bena vrátili ti tu zálohu tedy jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo aha a poslala ti tu fotku dortu :-) to brzy... Aha já myslela, že se mrkneš do nabídky někde na netu tak to jo. Já jsem jejich stránku našla, ale tam dorty vůbec nejsou.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já už jsem jedny fotky viděla, tedy nebyly to všechny svatební dorty, spíš všechny dohromady a s marcipánem nahoře tam byl snad jen jeden, tak snad budou mít fotky i svatebních dortů. Ale posílala jsem jí fotky co bych tak zhruba chtěla a řikala, že to zvládnout, takže v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, jasný, vrátili, museli ... Koukám na jejich stránky a fotky tam fakt nemaj... to chce osobně no... já půjdu příští týden, ať už to mám z krku, ale dorty od nich berem často a jsou vynikající. Vůbec nechápu, proč jsem si je nezamluvila rovnou... :-S Jasný, tak když stačí 10 dní před, tak to máš ještě čas...
Odpovědět
Profilova fotka
No, neposlala mi tu fotku. Jen psala, že mi to posílala a že jednou na mě vlastně zapomněla, po druhý se jí ten mail vrátil. Po třetí ztratila adresu a po čtvrtý už ho prý ale poslala úspěšně :-o Haha, chodí mi maily z celýho světa v pohodě a zrovna od ní nepřišel. Tak tomu určitě věřím... takový jednání mě hrozně odrazuje... Jojo, to je velká cukrárna, zvládnou určitě všechno...
Odpovědět
Profilova fotka
To jo to jsou jen výmluvy fakt. Mě tu cukrárnu doporučovala i Vidová, její manžel tam prý jezdí a od Bena mě odrazovala
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já běžím, jedem se do Mostu koupat. Tak se Zuzko měj a pořádně si s holkama tu rozlučku užijte a holky pozdravuj
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt Tě odrazovala, jo? =-) Ty brďo... Tak si to taky užij!
Odpovědět
Ahojky holky, tak Věruš musím říct že z této svatby jsem byla celá dojatá, opravdu dnes jsem poprvé vnímala celý obřad a měla jsem i slzičky na krajíčku. Zuzko vidíš dort je zrušený a účes půjde no to je super, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsi byla dneska zase na svatbě? a kde? jojo, supéééér :-)
Odpovědět
zuzko, byla jsem v Teplicích na zámku tam jak to měla Kačka a ženil se syn kolegyně s kulturáku. No jo jsem hrozná s těma svatbama,ale já si nemůžu pomoci.
Odpovědět
Profilova fotka
Jen si nepomáhej, aspóň to budeš mít naštudovaný ;-)
Odpovědět
Né je to opravdu nádhera, jak tam dnes přijížděli a troubili měla jsem husí kůži a říkala si tak i já za 57dní pojedu. Je to nádhera. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Viď? Já už se taky nemůžu dočkat. A dneska když jsem viděla ty vlasy - myslím, že to bude vypadat fakt super! A dneska u týb kadeřnice byla nevěsta, kterou tam pak ještě jedna paní ličila - to bylo hezký :-)
Odpovědět
Já vám tohle závidím že už máte i zkoušku účesu a někteří i líčení, sice si řeknu jo už jen 57dnů,ale třeba ty to máš za 20 a Zdenička za týden, vím že i já se dočkám a pak budu říkat jak to rychle uteklo,ale už chci být tou princeznou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, teď vlastně bude až do Věrky svatby každý týden jednu :-) Já si užívám i to těšení, páč ten den rychle uteče a bude už po všem ... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já se pro dnešek loučím, pa
Odpovědět
Zuzko, užij si rozlučku. Pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Simčo, máš pravdu ten obřad jsem taky poprvé vnímala a vlastně poprvé jsem slyšela, že se té nevěsty ptal 2x. :-) Bylo to pěkný, moc jim to slušelo oběma. Představovala jsem si, jak bude vypadat ženich, protože Péťa měl mít nejdřív frak, tak jsem si řikala, jestli nebude jak tučnák, ale tenhle oblek mu fakt moc slušel byl fešák a Barče to taky moc slušelo. :-) Holky aby jste se nedivily, že jsem se se Simčou potkala :-) dnes se ženich ten Milanovo kamarád, určitě jsem vám o něm řikala, jak o něm nejdřív uvažoval jako o svědkovi. Tak jsme se jim taky byli podívat na obřadu no a koho já tam nepotkám :-) Simču a její mamku.
Odpovědět
Věruš máš pravdu oba byli nádherný a slušelo jim to. Musím říct že Milan je sympaťák i mamka ho pochvalovala. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?