Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nevíte náhodou, kde se dají sehnat přísavky, někde kamenný krám?
Odpovědět
simonko to bude dobry uvidíš , já to taky takhle někdy mám ani nevím z čeho, jsou to nějaky hnusny depky a tom přejde, zachvíli budeš zase veselá holka jak tě zname :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, na vysokou, štíhlounkou, ale jsou teda fakt úchvatný :-) Jé holky, mě se dneska vůůůbec nechce makat :-| Zítra mám tu zkušku účesu, tak jsem zvědavá, jestli mi to půjde udělat... ten, co jsem si vybrala :-N Nevím, jestli sem potom dám fotky, jsme domluvený, že to učeše jen v náznaku, nebude se s tím tolik piplat... uvidíme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, já vím v TP :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, ale jinak by je měli mít klasika v domácích potřebách... mě minule inspirovala Barča s těma ozdůbkama, asi si taky nějakou takovou vyrobím :-N
Odpovědět
mě to taky dělala jen naznakem a bylo to uchvatny a uvidíš že se ti to bude líbit a budeš spokojená, je úžasná :-)
Odpovědět
Zuzko tak to budu držet palce aby se účes povedl a aby jsi byla spokojená. Tak to já nemakám, teď jím a pak budu asi odpočvat a těšit se na 15hod to půjdu domů. Zdeničko, děkuji za podporu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zkusím to, nebo papírnictví? Potřebuju na připevnění panenky nevěsty a ženicha. Máme je ještě po našich, ale vypadají líp, než někdo nabízí k prodeji, třeba tady. Oblečení se jim vypralo, učesala jsem nevěstu a vypadá to moc krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Moni snad v tom papírnictví,jak jsme byly
Odpovědět
není zač simí to je samozřejmost, občas to potřebujeme každa :-)
Odpovědět
Mončo, mají to v domácích potřebách na srazu to říkala Věrka.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Moni Ty jsi prodala ty plátky růží?
Odpovědět
Holky co vůbec máte v plánu na víkend.
Odpovědět
Profilova fotka
My jdem dnes k D. taťkovi, zítra zkouška účesu, večer rozlučka a v neděli se budu léčit :-D Co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, vůbec mi sem nejdou psát příspěvky:-(
Odpovědět
No tak my dnes máme roznášku oznámení, večer jdeme na pivko,zítra jdu do práce a P. má odpolední a v neděli máme spolu zase po týdnu volno, takže chceme jet někam mimo Teplice asi pojedeme na zahradu relaxovat.
Odpovědět
my mame zítra hlídaní od h. mamky a pak na rozlučky a v neděli oslava h. segry přítele narozenin, takže dobry :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jedeme zítra do Prahy jen tak cournout po památkách a večer oslavit státnice, kámoška hje taky včera udělala, takže razíme do Karafiátů.
Odpovědět
ty zdeničko ty máš taky zítra rozlučku se svobodou?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jestli jdete zítra večer do Karafiátů, tak se tam uvidíme, mám tam rozlučku :-D
Odpovědět
nene já měla minuly tyden, ale honza má rozlučku s lidma z prace a já jsem zvana na rozlučku :-)
Odpovědět
A kde jsi to vůbec měla?Já měla takový dojem že jsi říkala že jí mít nebudeš.Kde to má Honza, teda jestli se smím zeptat?
Odpovědět
měla jsem jí v mandlu a honzua jí ma v nostalgii :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my máme rozlučku. Spolu s bratrem a jeho nastávající. Bude to akce pro celou vesnici, bude se grilovat kýta a před tím se bude stavět brána. Ale nevím, jestli jí budu mít i já, nebo jen brácha. Na té akci bude asi 60 lidí :-|
Odpovědět
Jó to je jak jste byli pak v tom Komíně, jak jste říkaly na srazu?Tak to sisi to užila. No MOnčo, třeba se o vás bude psát v novinách. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To nebude :-) ale drbny budou mít uši kilometr daleko, to jsi sem jistá a najednou se budou všichni procházet kolem zahrady :-D
Odpovědět
No jak jinak tak to chodí, my taky máme zvědavou sousedku, takže o náš den D bude chudák pracovat na dvorku aby jí nic neuteklo.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak na naše, když přijede návštěva, tak to pracuje bez přestávky od rána do večera a už ani nemá co dělat, ale stejnak tam je :-D
Odpovědět
No tak to je stejné u našich, chudák paní si pak musí dělat bordel aby to mohla uklízet a tím pádem by vypadalo že něco dělá. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?