Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Hele anebo zejtra přijdou holky do práce a dočtou si nás a budou bulet taky :-D
Odpovědět
jasnačka :-D holky to pochopí :-) snad :-) jo dneska mi zase říkal že jsem ptaček, protože jsem mu emotivně vypravěla jak jsem nadšená z tech vlasku atd. tak se jen tak usmíval a že mám takovou malou pusinku a nosanek že to není možny že jsem ptáček :-D tak bůh ví co jsem za ptaka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Třeba sýkora s koňadrama :-D
Odpovědět
:-D :-D nebo nějakej ukecanej papušek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kakadůůůů x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem spíš kokodák :-D
Odpovědět
beruško asi si napustím vanu a pak počkam na honzíka a pujdu hají jsem utahana z toho hnusnyho dusna :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu kouřit. Pět min. (nejdu kouřit miny, to jen, že přijdu za pět minut :-D )
Odpovědět
joo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
OK, tak pá, ptáčku x-)
Odpovědět
papa a krasné sny paa :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky, vy jste ale kecalky :-DTakových stránek jenom za večer, no teda. Fotky jsou super, opravdu. Byla vás tam hromada a všem to moc sluší :-) Zdeni, krásný účes, takový jemňounký a lehounký, opravdu Ti to moc sluší. Včera jsem vyřídila poslední věc, která se týkala změny osobních údajů, takže už mám vše vyřízeno! Uuuuuf. Kamarád nás pozval na 14 dní do Řecka na Lefkadu nebo jak se to píše. Byla by to úžasná svatební cesta, ale 14 dní u moře.... huh. No nevím, nevím. A také si nejsem jistá, jestli na to budeme mít :-( Ale do Řecka bych se podívala, to jo.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Astři, jů, do Řecka bych se teda taky jukla x-) Ale je to fakt drahý no :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Bylo by to sem: http://www.alikihotel.gr/
Odpovědět
Zdravím všechny, tak jsem opět sama v práci. Je mi dnes nějaké smutno a velké, jen koukám do blba a přemýšlím tak nad vším asi jsem blázen nebo co. :-(
Odpovědět
ahoj holčičky, simonko nebud smutná, venku je krasně svítí sluníčko a máš skvělýho mužskyho co víc si přát? a to už je snad dost velky důvod ke štěstí a k radosti ne?
Odpovědět
Profilova fotka
čau kočky! nebuďte smutné! mě dnes definitivně odpadla ta limuzína :-| ,prý budou mít kvůli úředníkům homologovaná okna až v září :-( , no jo no. Už mám konečně vytisklé svat.noviny! ale těch peněz! Týý jo Leni - Řecko a čtrnáct dní,taky bych si dala říct :-) Moni nejsi spálená? my jeli ještě na Barboru a jsem jak prasátko
Odpovědět
Ahojky Zdeničko, tak jsem si vás dočítala a je hezké jaký vztah máte ze Zuzkou, opravdu jsem i já měla v očích slzičky. Je to krásné mít takové přátelé. Já jsem moc ráda že jsem vás našla ani nevíte jak. Děkuji mamce že našla tuto stránku a donutila mě zaregistrovat. Jste super.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jéje, co smutníte? Dyť máme před svatbou naší vysněnou ;-)
Odpovědět
jéé simí děkujeme moc a asi ted mluvím za všechny když řeknu že jsem se sešla hezká partička a je to fakt moc pěkný když se takhle da se říct cizí lidi sblíží natolik že se neberou jako nějaky nevěsty ktreý si píšou přes net, ale jako holčiny kterym na sobě zaleží a to je moc fajn!!!
Odpovědět
To jo, na tu se těším,ale nějak mi dnes není do smíchu a ani nemám radost že je venku sluníčko, jsem naodstřel. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, právě jsem Ti psala :-) Simčo a co je?
Odpovědět
já vím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem včera u kosmetičky viděla, že se Lenka objednala na zkoušku líčení na úterý, tak jsem se tam k ní hned přifařila, aspoň ji uvidím. Pak dáme foto (jestli bude schopný teda :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tyhle šaty jsou skvostný! http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Ani nevím hned ráno jsem měla blbou náladu a tím to asi začalo. Hlavně ldi prudí a to je vedro jako blázen, ale oni topí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčátka :-) Je to krásný, najít takhle partičku holek. Simčo, Teba mamka "donutila" a mně říká, že jsem prdlá...ale moje mamka je prostě taková a asi jí to bude trvat ještě hodně dlouho, než se smíří se svatbou. Jinak venku je pařák jako p*ase... Baru, spálená snad nejsem, trochu mě štípou záda, ale nic tam nemám. Jen bych se příště měla poctivěji namazat, ale když se nevidíš v zrcadle, tak to je těžký si sama na solárku mazat záda :-) Simi, co se děje?
Odpovědět
jéé tak ty jsou opravdu nadherný !!! fakt jo takovy jemnounky a krasny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsou, na štíhlou vysokanánskou nevěstu :-)
Odpovědět
Tak šatičky jsou nádherné, velice jednoduché ale moc zajímavé.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?