Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No, do půj čtvrtý :-N
Odpovědět
to by se dalo ale honza bude před vami nervozní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jo ... ale já to mám příští tejden narvaný :-( Jako domluvte se jak ptřebujete, jde o Tebe!
Odpovědět
mě by se to hodilo zítra ale to je moc narychlo to asi nepujde :-| uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, to Dan by byl taky. Já to s těma stydlivýma umím zkoulet ;-)
Odpovědět
jo, tak to je fajn ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra mám čas tak do čtvrt na osm :-) Hned po práci...
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, páč mám taky jednoho takový doma ;-)
Odpovědět
dneska jsem byla zuzi na solarku abych byla do šatu hezká, šla jsem tam debil na 20minut a mám samozřejmě spálený lýtka, no nejsem já magor, jsem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-N No, to jsi asi trochen přepískla :-N Ale za 8 dní to bude v cajku ;-)
Odpovědět
ale namažu to panenolem a bude to dobry snad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To fišejo ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
jo to jo za 8 dní i vyblednu tak můžu jít znova :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak di až za 7 dní :-D
Odpovědět
asi možna zajdu v pondělí a pak už na to sejřim, at jsem jaká jsem mě to neba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak když Tě to neba, tak jdi ve čt a je to zaručený! Teda pokud nepůjdeš na 20 minut :-N :-D Ale co, lejtka máš stejně zakrytý ;-)
Odpovědět
vid a nebo už nepujdu možna vubec možna to bude stačit at pak nejsem zase černá proti honzovi :-D
Odpovědět
jo a že se k tý čelence ten nahrdelník nehodí, že ne
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to taky řešíme 8-) Dáda je běloučkej, ale to neva, já stejně půjdu, chci, aby mi to slušelo :-N
Odpovědět
tobě to sluší pořad beruško a ani slovo odporu jsi krasny sluníčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já lichotkám nikdy neodporuju, já vždycky pěkně poděkuju x-) Zdeni, asi fakt ne :-( Koukala jsi na tu moji bižu?
Odpovědět
jojo koukala je krásná ale mě lákají ty adrianky naušničky delší víš chtěla bych to aspon zkusit porovnat stěma tvyma
Odpovědět
kdyby jste přišli spolu vzala bys je prosím sebou abych to zkusila?
Odpovědět
Profilova fotka
Domluveno, ale ještě mi to připomeň, až se domluvíme na čase ;-) Kdybych neměla čas, tak Ti je nějak dopravím :-)
Odpovědět
ty jsi moje zlatíčko zuzanko ty vado řeknu že ses mi pěkně zaryla pod kůži ale to je jen dobře :-) nosím tě pořad sebou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Co na to říct? Děkuju. Máme to stejně, já jsem neskutečně ráda, že jsem se sem přihlásila. Začínám mít veliký tušení, že jsem tady našla Tebe a ještě dva lidičky, který asi jen tak nepustím. V týhle době mi to strašně pomáhá a nikdy bych neřekla, že na takovýhlech stránkách člověk najde takový dobrý lidi. Děkuju. I za to, že to umíš takhle hezky říct a udělat mi tím takovou radost!
Odpovědět
nemáš zač, mám slzy v očích tohle jsem taky nečekala a je to moc hezký!!! a moc děkuju!!!
Odpovědět
po zkušenostech se to bojím říkat a cítit ale u tebe necítím žadny strach prostě jen příjemny uvolnění a to je krásný!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Broučíčku, my tady takhle sentimentálníme x-) Holky se nám budou smát, až si nás tady dočtou :-N Ale mě to neva, já když mluvim jak mi zobáček narost :-) Teď jsem si vzpomněla na Tvýho Honzíka, že Ti říká, že jsi jako ptáček :-D Tak já jsem taky jako ptáček, ale ten zobáček mám krapet nevymáchanej :-D A nebul nebo tady budem za blázny, kočko :-D Ba ne, když budem chtít, klidně si aj pobulíme, co? :-D Hlavně, že si rozumíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, to u mě fakt nemusíš. Hele a ne, že ze mě uděláš nějakou ubuleninu, docela se Ti to začíná dařít :-N Jsem cynik a celkem si na tom zakládám :-D :-D :-D Dík, Zdeňulko.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?