Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, prosím Tě ]-(
Odpovědět
moni neblázni jsi pěkná ženská a žadný vymluvy? nikod není se ssebou uplně spokojený to snad ani nejde. a už ani slovo ]-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni prosím tě to neříkej, jsi pěkná holka a zkubnout se ti povedlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jenže Vy nejste jako já :-( a hezká nejsem ani náhodou. Nevím, jak si mě ten chlap může vůbec brát. To budou fotky ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Na těch fotkách to člověk hned vidí, ale v zrcadle to není taková hrůza, ty ruce, nohy a obličej, jak kdybych byla oteklá
Odpovědět
Profilova fotka
Bóže, tak tohle přesně poslouchám furt od jedný svojí kamarádky ... ženský co je to s váma? Ženská nemusí mít super postavu, blond vlasy do pasu, modrý oči a velký kozy přece =-) Jsou ženský, který maj 20 kilo navrch a maj k tomu sto kilo sex -appealu, o to jde, Moni. Když si ženská nevěří, může bejt krásná jako obrázek a je to k ničemu ;-) Žádný splíny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby se někde prodával, tak si ho koupím do zásoby.
Odpovědět
holky tak jsou tam ale podotykam není to konečná fáze nejsou tam ty kytičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, to je krása. Jsi fakt kočka. Jinak máš asi hodně ráda růžovou, co? ;-)
Odpovědět
na výraz se nedívejte modelka ze mě holt nikdy nebude a vlasy se mi líbí a honzíkovi taky :-)
Odpovědět
moniá moc děkuju , jojo růžovou můžu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je to vidět. :-) růžová je super! :-) Ty vlásky jsou takhle moc hezké a nemáš i jinak ofinku?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zdeni moc ti to sluší, fakt pěkný no vidíš a ty jsi se tak bála
Odpovědět
Profilova fotka
Jéje, to je veselý, takový rozverný, mlaďoučký - paráda, Zdeňulko ;-) Má to všechno, co jsi od toho účesu chtěla a je to celý jako Ty :-) Sluníčkový :-D
Odpovědět
mám trochu mi jí upravila, teda moni ty máš fakt dobry oči žes to poznala, ztenčila mi jí a upravila :-)
Odpovědět
jééé děkuju mo říkala že je to takový rozverný jako já, jako na malou holčičku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdenička se bála kvůli tamtý kadeřnici, ne kvůli účesu jako takovýmu ;-)
Odpovědět
já měla strach z ní ale na účes jsem se těšila a ted se těšímj ještě víc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, to je paráda, jsem ráda, že začínáš mít tu správnou předsvatební náladu ;-)
Odpovědět
ještě ted mi ty vlnky vepředu docela drží a to mi to jen trošku nalakovala, jééé ta je skvělá, děkuju moc zuzanko :-)
Odpovědět
docela jo a ještě se těšim jak mě Ája nalíčí :-D
Odpovědět
věruško díky moc za fotky nemají chybu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ona je fakt dobrá a neděkuj mi porád ;-) . Mě říkala, že zkoušku dělá jen tak hala bala, počkej na ten výsledek na den D, budeš moc spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, fakt Ti to moc sluší, už se těším, až uvidím fotečky ze svatby, jaká budeš kočka. Prostě super jsou ty vlásky!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kdy Tě teda bude líčit?
Odpovědět
jééé děkuju vy jste zlatíčka, doufam že se budem scházet i jako vdané paní že se pak nerozpadnem, jak řekla simča že se toho bojí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, my chceme taky ty podvazkový vidět!
Odpovědět
to nevím ptala jsem se jí na to dneska a neodpověděla zatím
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to má Simča jediný štěstí, že to neřekla přede mnou :-D ;-) To víš, že se nerozpadnem! Já myslím, že už se nescházíme jen kvůli svatbám, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, já myslela, že jste se včera domluvily...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?