Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Zuzko, stejnou bižu? Mně ji nabídli v tom salonu, tak jsem si ji hned vzala, když se tak pěkně hodila k těm šatům. Ty ji máš odkud?
Odpovědět
Profilova fotka
Já ji mám taky ze salonu... jukni mi do alba, máme hodně podobnou :-)
Odpovědět
No jo! Tu tam asi taky měli, ale já chtěla o fous jednodušší, tak jsem vzala tu svou.
Odpovědět
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je, Baru, já si teď vzpomněla na tu razničku, když jsem ji uviděla. Prosím, připomeň mi ji příště, abych Ti ji nenosila až do svatby :-N Promiň
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem včera byla na zkoušce šatů a už vypadají moc dobře. Tedy ještě se musí dodělat, ale už toho tolik není. Švadlena mi jede 1.8.na dovolenou, tak už na nich konečně začala dělat. Začal se mi ten diář nějak plnit. Zítra máme schůzku s Dj, tak jsem zvědavá jak se s ním také dohodnem. Jinak v neděli mám schůzku s paní Vidovou, tak konečně budu vědět, co s kytkou a jakou vůbec budu mít, protože jsem si řekla, že to do konce července fakt nevydržím. :-) Tak už se děsně těším. Ted mi poslala slíbenou fotku fialové kytky, kterou dělala v červnu a je moc pěkná, také s orgidejkama, ale já bych chtěla asi jinou, ale byla také moc pěkná, jé holky já už se tak těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak tedy jak jsem vás dočítala, tak jsem koukala kolik budete platit za raut, tak to jste na tom všechny hodně dobře a já jsem si myslela, že 20 za jídlo je pořád slušný, no tak nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mám u sebe poslední srazík, tak mrkněte
Odpovědět
Ahoj Věrko, fotky ze srazu jsou moc pěkný, sešlo se vás dost a moc vám to všem slušelo!! Jak jsi spokojená s tou ofinou/patkou?
Odpovědět
Profilova fotka
Věrko, tak to Ti držím pěsti, ať se dobře domluvíte s pí. Vidovou, je fakt milá. Uvidíš, že budeš spokojená. Jojo, mě se taky diářek plní, v úterý jdu na zkoušku líčení, ve středu jedem na zámek dojednat konečně ty podrobnosti a už to v podstatě bude všechno... pak už jen maličkosti, jako kalhotky, špenlíčky, ubrousky a tak... takový prkotinky na jedno odpoledne :-D Jdu mrknout na fokty ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ifko, no já jo, tedy sice je to pro mě nezvyk, takže mi trochu překáží, ale nechám si jí ještě o centimetr zkrátit a bude to snad už dobrý. Taky jsem myslela, že budu mít ofinu, ale nakonec to skončilo u patky, ale nevadí mi to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ifko, Věrka Ti zapomněla říct, že jí ta patka moc sluší x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to spodní prádlo ještě taky nemám :-) ale jdu s kamarádkou v uterý, tak jsem zvědavá jestli něco pěkného seženem. Zuzko ty máš ted o víkendu rozlučku vid, tak to at se vám vyvede :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé Zuzko děkuji :-) ale přeci se nebudu tak sama chvástat :-) ale jo všichni mi zatím řekli, že mi sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo mám, já jsem to říkala? Moc se na ni netěším :-N , ale o to víc se to snad povede... hlavně nevím, co na sebe - no klasický ženský "problémy" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Neřikala, Adrianka se mi o tom zmínila, když mě hodila večer domu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo táááák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jdem tenhle víkend na svatbu tomu Milanovo kamarádovi, ale jen na ten obřad, tak jsem zvědavá
Odpovědět
Ahoj holčičky tak jsem tady a chci vylíčit moje dojmy ze zkoušky účesu a parada!! prostě jemné a jednoduché jak jsem si to představovala. Nakonec mám tedy Zuzanky kadeřnici a musím pochvílit, skvělá paní a moooc šikovná!!! :-)
Odpovědět
fotky budou za chvíli mám jen dvě a neuplné zapomněla jsem že chci fotit a uvědomila jsem si to až byli sundané kytičky z vlasů, ale i tak jsem spokojená. prostě mě to vystihuje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, ta Zuzanka jsem já, viď, Zdeničko? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Zenko to je super, že ti to vyšlo a jsi spokojená máš fotky? Hele tak mě napadlo v kolik jsi byla? Viděla jsem dneska ve městě malou holčičku, která vypadala jako Anička, máte růžový kočárek a malá měla dneska růžové kratásky a na leve nohavičce je medvídek Pu?Jo pošli mi ten email, at ti můžu poslat fotky s tím podvazkem
Odpovědět
to jsi ty zlatíčko moje!!! :-)
Odpovědět
jojo to byla moje andulička :-) jela k babičce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Tak šup šup fotky :-D
Odpovědět
honza pry dokouká zpravy a da je tam
Odpovědět
Profilova fotka
To musela bejt Andulička, když byla celá žůžová :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
i ty sportovní?
Odpovědět
jojo všechny :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Já když koukám na ty fotky, tak mi je ze mně blbě :-( Já jsem tak vypasená ;-( a měla jsem na to rok...jako buřt
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?