Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě zimní dovolená a pak se bude dům otřásat v základech :-D říkáš...
Odpovědět
Profilova fotka
simco, zimni dovca neni ve dvou, zatim se nas prihlasilo 14... :-D na zimni dovcu nikdy ve 2, to by byla nuda... :-D nechcete jet nekdo s nama? Livigno od 16.1.2010 na tyden... :-D
Odpovědět
No já to myslela jako vy dva a teď i ostatní,ale ty už možná pojedeš s malinkym pasažerem v bříšku. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simco, to bych mozna i nerada, ja jsem totiz na snowboardu blazen a obcas se vyflakam a nerada bych se vyflakala, kdybych byla uz treba tehotna, takze to fakt nechame asi az po ty dovce..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí, klíííd. Nějak to zvládnete. Já jsem šťastná, že mám chlapa, kterému to vůbec nevadí :) Hormony nesmím a dá se s tím žít, i když ten strach tu je. Ale jestli vy plánujete, tak to může být jedno, jestli se to stane o měsíc dřív, no ne? :) A nesmutni, buď veselá :-)
Odpovědět
Čau ženy :-D Házím na chvíli do alba fotku svýho účesu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Ifko, hezké :-) Konečně mám možnost Tě vidět :-D
Odpovědět
Zkušebně jsem se k tomu namalovala, ale zjistila jsem, že jsem docela opálená v obličeji a když si dám ještě make-up, jsem hrozně oranžová a tělo bílé :-S Takže řeším, že si buď namakeupuju i dekolt a krk, nebo že se na make-up vyprdnu úplně a jen se přepudruju...
Odpovědět
Ahojky Ifko, budeš ještě něco mít ve vlasech myslím třeba závoj, nějaké kytičky, sponky atd?
Odpovědět
Profilova fotka
jééé...ifko...:) ten uces je peknej... :-) ahojky Leni..:) jj, ja vim, ze je to jedno, jestli o par mesicu by prislo driv, ale ja z osobnich duvodu musim zustat v praci pracovat minimalne do dubna... :-) chci chodit do prace i treba tehotna, ale nemuzu vedet, jak to budu snaset, tak proto si davam takovou rezervu, samozrejme taky nepocitam s tim, ze nam to vyjde hned napoprve, ale vzdycky je tady to ...ale... ;-)
Odpovědět
Moni, děkuju ;-) Akorát mi ty vlasy asi za tři hodiny zplihly, kadeřnice říkala, že si to nemám nechat foukat, jak to dělala ona, ale že radši kulmou na to a zavalit lakem.
Odpovědět
Budu mít akorát čelenku, nebo vlastně spíš korunku, ale jen takovou malou, jinak už nic. Bych mohla vyfotit i svou bižuterii a dát ji do alba! Jen ale korunku dostanu na půjčení až se šatama, náhrdelník a naušnice mám svoje koupené.
Odpovědět
Článek se načítá
A mrkám už na počasí, tak hlásí myslím 23 st. a přeháňky... To nezní úplně katastroficky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifko, uz jsi nervozni? ;-) co vam jeste zbyva zaridit? uz mas jen par dni... :-p to je podpora, co? :-D
Odpovědět
Ifko, účes je super moc ti to sluší.
Odpovědět
Ještě házím do alba myšky, co jsme dostali na auta, a tu bižuterii.
Odpovědět
Nervozní nejsem, spíš si to jen nějak pořád nedovedu představit, že se za týden vdávám :-D Zařídit zbývá ještě dost věcí... Zítra jedeme do TP vyzvednout prstýnky, pak snad nakoupit chlast na tu večerní oslavu, ještě do restaurace potvrdit ceny (na ty jsme se jaksi posledně zapomněli zeptat :-) ), dodělat svatební noviny, sejít se s cukrářkou... Uf.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ifko, jé Ty jsi hezounká :-) x-) Účes pěknej, není teda moc svatební, ale moc Ti sluší. Kdyby vám takhle vyšlo to počasí, tak by to bylo ideální, tak držíme pěsti. I Zdenulce :-)
Odpovědět
Před ostříhám jsem všude hlásila, že mám vlasy hrozný a přerostlý a že půjdu na svatební ostříhání, tak byli všichni úplně zděšení, že před svatbou budu vlasy zkracovat :-D Ale ta moje dýlka byla taková nijaká, drdol jsem nechtěla a právě mi nic moc dlouho na hlavě nevydrží, tak to bude takhle. Ženich byl nadšenej, tak snad aspoň jednomu se budu líbit :-D A dneska, až se mi vrátí ze služebky, mi ještě pomůže s barvením na fialovo-hnědou, tak jsem zvědavá, jak to dopadne! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, ty myšky :-) Tak to by bylo super, takové počasí...
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, krásný účes :-) Určitě vám to všechno vyjde ;-)
Odpovědět
Děkuju, holky, snad se to vydaří aspoň tak krásně jako vám, to by bylo super! A Zdeňce přeju totéž x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, to je krása. Moc Ti to sluší v šatech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nás to teprve čeká...většinu
Odpovědět
Ifko, šatičky jsou úžasné, ty jsi taková drobounká a ten účes k tomu půjde. Mě to teprve čeká,ale musím si ještě nějaký ten pátek počkat. :-N
Odpovědět
My budeme ještě dost lítat v pátek před svatbou a i ráno ve svatební den :-S Na to se teda moc netěším, ale nějak to nejde zařídit jinak.
Odpovědět
Děkuju za lichotky, holky! ;-) A nebojte, uteče vám to jako voda a budete mít taky týden do svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ifko, Ty máš skoro stejnou bižu jako já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ifko, ty jsi hubeňour... :-D ale sluší ti to... ;-)
Odpovědět
Děkuju ještě jednou! Musím říct, že co jsem se vrátila z Norska, doslova jsem žrala jako utržená ze řetězu, až jsem se zhrozila, jak jsem "nakynula". Tak teď se posledních 14 dní snažím krotit, aby mi ty šaty byly, na zkoušce na začátku července to bylo jen tak tak!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?