Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky simco, neboj, priste pujdes ty..:) ja zase zehlim...:( no jo, nekdo doma makat musi... :-o :-D jsem dneska nejaka rozmrzela... :-S
Odpovědět
No to nevím kdy já se půjdu cachtat, když je to počasí každý den jiný. Ježiš Kačí proč jsi rozmrzelá? Ty žehlíš no tak to si tě pozvu domů, aby jsi mi tam tu haldičku vyžehlila. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je nás 19 dospělých + 7 dětí x-)
Odpovědět
Ahojky Zuzko, a to vás bude 26 celý den a nebo ještě někdo dorazí?
Odpovědět
Profilova fotka
Nene, nikomu nezehlim, jsem rada, ze se zbavim te me hromady... :-p no jsem uz od vcera nejaka ubulena, kvuli vsemu mam hned na krajicku, asi jsem moc dlouho uz izolovana od lidi nebo ja nevim, taky mi to konci, tak mozna hormony nebo proste jsem se zblaznila a hrabe mi... =-) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mate dobrou cenu, piti bude pocitano zvlast? nebo v tom uz neco je zapocitany?
Odpovědět
Kačko, asi to bude tím že jsi doma a sama,ale uvidíš že hned jak zase začneš normálně fungovat bude vše OK, já tě znám jen jako usměvavou mladou paní, takže schovej slzičky a úsměv prosím. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, celou dobu stejný složení. Už nikdo nedorazí. Je v tom započítaný akorát přípitek, pití bude zvlášť :-) Kačko, nebul, bude zase dobře až se zapojíš do normálního režimu ;-) Hormony? Kdy vysazuješ prášky? Nebo už? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Kačko, že by měl ten pláč nějaký jiný význam... ;-) My máme oběd klasiku a vyjde to s přípitkem ma cca 2700Kč (bez předkrmu) a raut pro 32 osob cca na 7000Kč, ale budeme ještě něco přiobjednávat, takže se cena asi zvedne. Měli bysme se za jídlo zarazit tak na 11000Kč. Jinak za lahev Ferneta, která bude na stole chtěj 600Kč, za takové to sladné-Jelzin, nebo tak něco, 400Kč. Na stůl dáme od každého dvě a hned to jsou 2000Kč za pití.
Odpovědět
Ahojky MOnčo, no to jsou teda pálky za ten alkohol,ale oni na tom chtějí vydělat. My platíme jen nealko a víno a pivo ostatní si platní všichni sami.
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslela, že nám udělá cenu, třeba za 300Kč lahev, ale ona počítá, kolik stojí panák x kolik se z lahve udělá panáků, takže za plnou cenu. Vem si, že Ferneta v akci koupíš za 120Kč a prodá lahev za 600Kč.
Odpovědět
No je to síla a co kdyby jste udělali že ten tvrdý alkohol budousi platit ostatní?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My platíme všechno, ale je nás malinko no... u 50ti lidí se to holt zaplatit nedá, to je jasný.
Odpovědět
Profilova fotka
Já teď taky přemýšlím nad tím, že si ho budou platit sami, ale s tím, že se ještě udělá nějaká akce na chatě, kde bude všechen alkohol a jídlo (ještě jednu jsme stejnak letos chtěli udělat)...
Odpovědět
No to je rozumné, my těchakcí máme za rok docela dost. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nás je sice 32 dospělých, což není moc, ale Kuba má tak "slušné" kamarády, že on každý vypije v klidu sám jednu lahev, takže kdybysme tam dali 1 a 1, to je málo, a zase 2 a 2 jsou už 2 tisíce. Nechci být za socku, ale ti kamarádi, když to mají zadarmo, tak vše splácají a pak jím je ještě blbě, ale hlavně že vypijí a snědí za dva
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě když se opijí, tak se chovají tak, že bych je nejraději nakopala někam a nechci, aby se opakovalo chování, jaké bylo na rozlučce. To se mi fakt hnusilo
Odpovědět
Tak v tomhle tě naprosto chápu, já bych za to ty peníze nedala to je opravdu moc. My jsme taky říkali že každý pije jinak tvrdý alkohol někteří holdujou i whisky a tak jsme řekli že to by jsme se nedoplatili a nikdo nic nenamítal ba naopak se nás lidi ptali a vy jste to chtěli platit vše?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte :-) teda Moni to byla štreka,že jsem se musela osprchovat! Týý jo,ale to je fakt dost! My máme za všechno jídlo hostina pro 32 lidí (4děti) + raut pro celkem 56 lidí za 14tis.všechno.Tvrdý dáme jen fernet,rum,vodku a jablíčka,nealko všechno a pivo,ost.si platí sami. Ale neptala jsem jsem se na cenu těch flašek,ale je fakt,že to by na tom nic zas nevidělali :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no právě platit tullamorku,kterou pije 25 našich známých,no nevím,to by bylo jen 25tis.za ní! Jinak Zuzi to je super, že je táta doma!
Odpovědět
Tak Barčo to je taky super, jsem zvědavá co řekne a hlavně kolik řekne nám, docela se toho bojím. Teď s Pavlem hledáme nějakého taxikáře za slušný prachy. No jsem zvědavá jestli seženeme.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzko, uz mam vysazeno, teda ted v patek bych mela zase nasadit, ale uz nenasazuju, takze telo to jeste nevi, ze je nedostane ty hormony... :-| to jsem zvedava, jak to se mnou bude triskat potom... :-o me to ale asi jeste nedochazi, protoze vcera jsem si vlastne uvedomila, ze uz to nebude tak jednoduchy, ze ted budem muset davat pozor a nakoupit si "plastenky"... :-D P. z toho mel ohromnou radost... :-N :-o no jakoze moc nadsenej nebyl, no... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
To věřím, Baru, však ses taky asi pěkně pronesla! To máte super cenu a já si myslela, jak je to naše levné... Budeme mít řízečky (ještě musíme doobjednat, máme jen 3kg), salámové mísy 3x, sýrové taky 3x, masovou mísu (bude tam klobása, uzené...), guláš asi pro 10 lidí, tác steril. zeleniny, tác čerstvé zeleniny, mix ovoce, mísa ovoce k fontánce
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, to je fajn , ze mas tatku doma, je ok? neboli ho to?
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko, to si myslím, že není asi žádný chlap... :-N ale u někoho to třeba ani jinak nejde.
Odpovědět
Kačko, takže se miminku taky nebudete bránit. Teď řešíme svatby a za rok pár z nás už bude před porodem a budou se těšit na miminko.
Odpovědět
Profilova fotka
monco, oni ted ale existuji i nejake gely, ktere ty mrsky zabiji, ale nevim, nejak tomu gelu moc neverim, vsak "plastenka" je "plastenka", tim jen tak neco neproleze... :-D ale tak vydrzime to a po novem roce bude klidek... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Zuzko, já jsem to nějak přehlédla. :-( Taťka je ok?
Odpovědět
Jo vlastně vy chcete jet ještě na zimní dovolenou jen ve dvou,ale možná se budete vracet tři? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simco, chcem az po novem roce.. :-) zkouset.. jeste chci jet v zime na hory a pak uz nam nic nebrani... ;-) vcera jsem nad tim premyslela a zase jsem kvuli tomu rvala jak pitomec...asi to se mnou fakt triska... :-D simco, vy taky po svatbe vysadite? chteli byste mimco pristi rok?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?