Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo a zkoušela si třeba Smectu? Ta je dobrá na želudek. To je divné, mně nic nebylo a vážně mi stačí sklenka, aby mi bylo blbě... My dneska také jedeme do restaurace, tak jsem zvědavá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, Monco, tak na vas budu myslet, at se domluvite, co nejlepe... :-)
Odpovědět
Né mám to doma a tady v Dubí je pěkné prt,ale teď už je to vpohodě. Jé já vám závidim že jdete domlouvat hostinu atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Já se toho docela bojím. Paní majitelka byla v telefonu trochu, no, trochu-to je slabé slovo, mimo... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky, jé Simčo tak jsi si to teda pěkně ten včerešjek vyžra... :-( jé my taky za chvíli jedeme do restaurace dát zálohu a domluvit se s kapelou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, ujmu jsem neměla, ale super zážitek to byl :-) Pak tu razničku Ti musím předat, mám ji už připravenou
Odpovědět
No někdo to musí odskákat, hold jsem to byla tentokrát já. Tak ať všichni dobře pochodíte, my tam jedeme až za týden.
Odpovědět
Profilova fotka
díky moc Moni :-) tak já už zase musím běžet! pa.co solárko zítra? kdyžtak si to promysli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra by to šlo...domluvíme se v kolik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se loučím, holčičky. Večer se asi ukážu. Fajn odpolko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, prosím, nevíte kolik je potřeba Kg ovoce k fontánce, když jí budeme mít puštěnou asi 1,5 hodinu? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to netuším... jedině Kačka...
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj kocky, jen si rikam, ze kdybyste shaneli fotografat tak doporucim toho "naseho" fotil nam svatbu na hradku v krupce a super velikanska spokojenost :-) - Martin Zíta - muzete omrknout na strankach foto-teplice.cz krasne svatebni pripravy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cairo, my už to máme za pár (některý už jsou i vdaný), takže takhle základní věc už máme, ale díky moc i tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak copak holčenky, nikdo tady?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte! tak my dneska dopadly úplně parádně,se všema skvěla domluva a nakonec máme i svat.apartmá,prý pes vůbec nevadí! kapela taky dobrá! Moni a co,kdybychom šly na to solárko,co je u hypernovi nahoře?
Odpovědět
Profilova fotka
Jak chceš, Baru... já jsem nikde ještě nebyla, ale chodí tam barbíny od nás ze třídy, takže bude asi dobrý, jen tam je pořád fronta, co chodím kolem. Jinak my dopadli taky dobře, penězma bysme se měli vejít, co jsme chtěli úplné maximum, snad se to někde nezasekne. Paní říkala, že takové zopakování toho, co udělají a jak a v kolik mi pošle mailem...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Baru, tak to jsou super zprávy. My jsme dopadli taky moc dobře, domluvili jsme jídlo (knedlíčková a knedlo,zelo,vepř), přípitek šampus, chlebcheny, bramboráčky, řízečky, grilovačka...parádně jsme se na všem domluvili. Chválili nám výběr kapely, to že se teda taky těšej :-D Vůbec jim nevadí, že je nás málo, parkovat můžem všude okolo, je jedno v kolik skončíme.. jsou děsně milí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super, že jsme všechny dobře dopadly :-) Moni,tak klidně můžem do města, mě je to fuk,stejně tam pojedu,oni tam mají asi jen jedno co,to mi nedošlo!počítám,že tak po desáte bych jela do toho města
Odpovědět
Profilova fotka
jo já jen pro info ze 700 zákusků obj. 200 a z 1500 kokáčků 1040 :-D ,paráda!!!! ale stejně bych jí uškrtila
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi co táta?
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, tak kde se sejdeme?
Odpovědět
Profilova fotka
a kam tedy chceš?
Odpovědět
Profilova fotka
1040? TO je zvláštní počet :-D Ale super, doufám, že už je to konečná verze! uff, to je teda někdy napínák s těma příbuznýma :-p Baru,díky. No, ono je to s mým otcem trochen složitější a k tomu má fobii z doktorů, ale FAKT děsnou... no, ale zatím to zvládá... no, popravdě, mě se teda dvě hodiny rejpat zaživa ve voku, tak se asi po.... Snad ho pustí brzy domu, ať mám už klid na doladění příprav :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No nám to tak přesně vychází díky tomu, že máme objednávku na dvakrát,míň to nejde a víc už nechci. Týý jo,no to by se snad každý po...,tak ať je mu brzy fajn! tak pevné nervy!
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, díky Baru, teď je fakt potřebuju... nějak se to na mě valí, ale dneska už jsem lepší. Včera jsem s váma úžasně vypla, to jsem potřebovala, fakt... Jé, holky, já mám radost z tý Koliby, jsou fakt strašně milí, ty dva... jsou to manželé asi a přímo oni nás budou i obsluhovat :-) Baru, Abbísek je teda holomek vobrovskej fakt :-D Super fotky, takovej halama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak asi do města, tak, kam chodíš, Baru...
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobře, že jsi spokojená! já jsem zatím také nadšená,tak snad nás nikde ničím nepřekvapí,ale snad ne! no jo je to obr,to jsme si akorát dali letmo pusu a on měl zase strašnou radost a začal skákat,tak už se fakt těším na ten obřad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ptala jste se některá na čem dávaj prstýnky? Na zámku?
Odpovědět
Profilova fotka
do té Pařížské a ještě jsem nikdy nečekala,mají tam tři nebo čtyři.tak v půl 11 u magistrátu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?