Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky, budou fotky? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, díky za srazík, fakt jsem s váma na chvíli vypla, hrozně mi to helflo. Simi, mě už z Mandlu bylo několikrát zle z vína, asi 3x nebo 4x a taky jsem nebyla opilá... takže tam si musíme dávat bacha, už jsem to slyšela z víc stran. Já, když si tam chci dát víno, tak si objednám lahvinku, tam je jistota...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni, fotky ze srazu? No, fotilo se, myslím, že to byl foťák Věrky, tak uvidíme... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem zvědavá :-) Od přírody. Aspoň tak vás uvidím. Ha! To jsem vám neříkala, že jsem se nechala ostříhat, což? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko...:) Tak srazik byl fajn? to je dobre, priste uz jdu s vama...domluvily jste to teda nejak? ;-) Leni a jak? mas fotecku? at vidime, jaka jsi kocanda.. :-) A co ty tve problemy? je to lepsi?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kačko, díky za ty věci včera ;-) Ani jsem nevěděla, že jsem si toho u Tebe nameldovala tolik :-D Díky :-) Domluvily jsme se na dalším srazu a to: 28.7. od 18ti hod v Mandlu. Budeš moct?
Odpovědět
Profilova fotka
Úterý... to je zase passé :-( Bah, už na to kašlu, prostě se za vámi nedostanu :-D Kačí, je to lepší. Zkusím nepolevit v léčbě a v pondělí hned šupky dupky k paní doktorce lékařce :) Fotku nemám, zkusím nějakou udělat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) já se vzbudila až teď :-. a teda taky nic moc :-| , podle toho jak to bylo sladké,tak to bylo krabicové nebo něco podobného asi. Jinak to včera bylo fajn, jen doufám,že Monča přežila šok z našeho hafánka,celou cestu jí chudákovi dýchal do obličeje :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Astři, teď jsme se ještě domluvily takhle, už je to napínavý, ty domluvy, už to máme všechny za pár... psala jsem sem přece, že víkendový srazík uděláme hned v září, někdy po Simči svatbě...
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, já v září asi nebudu moct přijet. 8.-10. října budou volby a prozatímní vláda se bude snažit vymést všechen prach. Navíc mi začíná škola a mám pocit, že ten poslední víkend už budu mít přednášky...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Baru, cesta byla v pohodě, já věděla, že bafan je obr, ale nevěděla jsem, že sám zabere půl auta :-) je moc krásný... Jinak Zdenda se sympaťák ;-) a děkuju za odvoz! Taky se mi to moc líbilo, po vínku mi nic není a to nejsem zvyklá pít, takže mi je vždy blbě, asi mám nějaký divný žaludek.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, tak jsi mela rict, ze neco nechces...bysme to odecetly... :-) astri, tak fotku udelej, mas to nakratko, jo? nebo jak? ok, na srazik muzu, zatim... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mám to zkrácené, dva prameny podél oblíčeje mám dlouhé, zbytek je délka jakoby na mikádo, ale není to přesné, je to takové... rozježené :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahaaa...Tak uz se tesim na fotecku...:) to musi vypadat zajimave... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéje, Kačko, to tak nemyslím. Já jen, že mi nedošlo, že je toho tolik, jinak jsem samozřejmě všechno chtěla ;-) Astři, tak prostě napiš, kdy bys přijela a my se přizpůsobíme.
Odpovědět
Profilova fotka
holky já se už oběsím 8-( , teď volala tchýně, že všechny výslužky zredukovat na půlku...bože...né moje svatba je jenom o výslužkách Moni ta to jsem ráda, že nemáš psych.ujmu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A copak, že to najednou se redukovat? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
prý teď pečou koláče na pouť (je u babičky na Plzni) a že vidí kolik toho je...a že jí tam také všechny ženský řekly,že už se to dávno nedělá,ale že mi jí to to tady říkali čtvrt roku,to nic...
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to je ale vlastně jako dobře, ne? Zaplatí to teda celý?
Odpovědět
Profilova fotka
no jesti mi to zruší, tak jo,teď ještě musím najít ten papír a zase to spočítat 8-( , minule řekla, že nám na to něco přidá :-x ,ale zase řekla,že zaplatí jídlo,tak jsme drželi ústa, i když původně to všechno bylo jinak.Měli nám dát 30tis.na svatbu předem a zaplatit si celé výslužky,ale jsem nakonec ráda za všechno a třeba to i nakonec celé zaplatí,já už se tím nervovat nebudu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, je mi moc líto, že jsem nemohla dorazit, protože jsem šla na tu kosmetiku, kosmetička mi řekla že mě nemůže na svatbu nalíčit, protože kamsi jede, tak jsem se nechala aspoň opečovat a vytrhat obočí, no a měla jsem tak nateklý celý obličej, no hrůza, přítel se mě doma lekl.... ještě ted mám oteklý víčka :-S
Odpovědět
Zuzko, já si myslím že je to po tom vínu, jindy si dávam 4-5 a nic,ale tohle je síla, celý žalůdek mám křečích no svírám se tady v práci jako paragraf, ale snad až se naobědvám tak to bude v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
já vím, proč nepiju... :-D :-p
Odpovědět
No taky jsem se tomu smála,ale holky teď mi do smíchu není. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
to verim... tak hlavne, at je ti po tom obede uz lepe...treba az das do zaludku neco tepleho, tak se to spravi... :-) anebo nespravi a jsi tehotna.. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No, to ne, to je tím, že v Mandlu prostě bývá lidem po víně blbě no... =-)
Odpovědět
Holky těhotná nejsem to vím na 100%, už je mi o něco líp naobědvala jsem se,ale nesmím dělat moc prudké pohyby, to pak žalůdek bolí.
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, holka.. určitě se Ti už brzy udělá líp. Lejou tam ňáký patoky holt... Dneska jedem do Koliby, tak jsem zvědavá, na čem se domluvíme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata
Odpovědět
Jo bude, už teď se cítím líp, no musím se hold dát na něco jiného. Zuzko tak budu držet palce ať je domluva co nejlepší. Ahojky Mončo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?