Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Věruško a kdo se nabídl že koupí ty dárečky. Jinak jsem dnes přepadla Vlastičku v krámě a moc se na zítřek těší a to já taky. jsem zase v práci,ale dnes jen do 21hod a pak mám relativně volno. No volno to nemám.
Odpovědět
Barčo, pěkné nové fotky v albu, chci se zeptat ty kytičky na kliky jsi si taky objednávala přes net, něco takového by jsme taky chtěli,ale já bych to chtěla vidět než to objednám.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Simčo díky, no od jedné paní z beremka,můžu to zítra vzít,at víš jak to vypadá pro případnou výrobu! My s Mončou jsme řekly,že to koupíme,ale teda nevím,jestli bude ještě nějaký sraz do té doby, nikdo se nevyjádřil. Tak já říkám, že tedy do 30.7.bych to ještě zvládla,kromě víkendů!
Odpovědět
A není to blbé, když si vy dvě budete kupovat dárek od nás?Prosím vem to ať vím co koupit, děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
no my přemýšlely, že kdyby jsme se domluvily na nějakém dalím srazu,takže by jsme si daly dárky až tam třeba,tahle je to moc brzy a právě i tohle
Odpovědět
Profilova fotka
jedině třeba radši pro Leničku
Odpovědět
Profilova fotka
tak já sem půjdu ještě ráno,jinak to tedy koupíme všem nebo mi to Monča napíše :-) mějte se!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny,zdravím Vás po dlouhé době, včera jsme se vrátili z dovči:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak bohužel nevím, jestli to zítra stihnu, budu se snažit, ale nic neslibuju. Mám práce,že nevím kam dřív skočit:-( Koukám, že tu máme i nové přírůstky, tak moc zdravím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) mám dotaz, když jste byly na zkoušce,braly jste si svoje sponky atd.?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky, to jsou věci tady. Kačí, hezké fotky, vypadá to, že jste si to užili ;-) Ivuš, klíííd, všechno bude perfektní, neboj :-) Baru, nebrala. Dala mi své.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Leni :-) díky, no já radši vyrazím ještě něco koupit. Tak se tu mějte!pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem tady. Tátu jsem odevzdala na operaci, jedu pro něj v 11h, pak už se tady neukážu, takže kdyby něco, jsem na telefonu...těším se na vás, kočky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko... ;-) Zuzko, držím palce, ať všechno dobře dopadne... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kačko, jak je? Díky, snad jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky
Odpovědět
Profilova fotka
zuzko, dobre, sice me zacina trochu skrabat v krku, ale jinak je mi dobre...:) ahojky monco..:) jeee...ja chci taky dneska na sraz... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já také, Kačko :( Jináč mám teď zánět močáku jako blázen (aspoň doufám, že je to močák, moje doktorka má tento týden dovolenou). A já musím do práce, protože všichni mají dovču a já jsem tu sama... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
astri!!! ty jo, nekam si zajdi! ta tva doktorka musi mit zastupce... at to nedotahnes tam, kam ja... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak koukám, že se nikdo nevyjádřil k dakšímu srazu. tak kadeřnice na mě zapomněla,ale jeden účes mi udělala,líčení ne,nic sebou neměla ;-( ,takže jdu ještě 3.8.,ale stejně si nechám asi ten rozpuštěný,tohle je na mě divný,večer uvidíte
Odpovědět
Profilova fotka
Víš jak, já chodím k homeopatičce a ta zástupkyně mi může napsat léky, které mi celou homeopatickou léčbu rozhodí, kdežto ta má doktorka s tou homeopatičkou spolupracuje... Přiznám se, že mám strach. Co když to není močák ale třeba vaječníky nebo děloha? Ale to by mě asi nepálilo, ne? Jenže mám strach, že celé ty měsíce homeopatické léčby budou v čudu díky jedněm antibiotikům :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, na dalším srazu se teda domluvíme večer, to bude nejlepší :-) Astři, já jsem se k těm homeopatikům, myslím, už vyjadřovala. Takže nemůžu radit, máme v tomhle jiný názor, já bych rozhodně šla k normálnímu doktorovi. Ale vím, že se mnou nebudeš souhlasit... :-N Holky, za chvilku poletím pro toho otce, kdyby něco, jsem na mobilu :-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem tady. Já už se dne na večer moc těším, tak dlouho jsem vás neviděla a mám i volno takže super. Barčo tak to mě mrzí že na tebe zapomněla a udělala jen jeden účes, budeš mít večer fotky. Jinak holky mě bolí taky v krku,ale nic to nebude. Zuzko doufám že to s tatínkem dobře dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
Astri, aha, ja nevedela, ze beres homeopatika... pokud te to pri curani pali a reze, mas porad pocit plneho mocaku a treba pocit takovyho "lochtani" v podbrisku, tak to je urcite mocak... :-( já se srazem jeste v cervenci souhlasim... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, na mě předtím také zapomněla, teda spíš na líčidla a tak mě dělala jen tím, co měla s sebou...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska jsem se dozvěděla, že jedna známá co měla svatbu taky na Hněvíně, údajně neříkali jen ano, ale nějaký slib... Nebyl jste tam někdo na svatbě? Mě vůbec nenapadlo se na tohle ptát na matrice... Já ze sebe nevydám ani větu :-( Nevím kde se mám na to zeptat....
Odpovědět
Profilova fotka
zkus nevěstu Andru, ta se tam vdávala a je moc milá, určitě Ti poradí ;-) OK, na dnešním srazíku se domluvíme na tom dalším a Tobě, Kačko, dáme pak hned vědět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok, no ona neměla vůbec nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo a fotky nemám,prt.jsem si nechala kartu v noťasu ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?