Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak já zas pádim,konečně to skončilo a dobře,takže se mi Zdenda snad bude věnovat :-. mějte se!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Pá, Baru :-D Jojo, Míša tady nebyla fakt dlouho, psala, že nestíhá, ale že už se tady snad brzy ukáže, tak uvidíme...
Odpovědět
Ahoj holky, my malujeme mapičky a popis cesty do Teplic, aby se všichni sjeli tam, kam mají :-) Je to docela sranda. Zítra začnu dělat noviny, mám spoustu nápadů. Už se to stračně přiblížilo!!! x-)
Odpovědět
Koukala jsem předběžně na předpověď, tak 25.7. má být 21 st. a přeháňky... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ivko, no jo, máš to za 14 =-) Holky, to fakt letííííí :-D
Odpovědět
Už jen za 13!!!! :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jo x-) Máš nervíky?
Odpovědět
Zítra se oba necháme ostříhat a v pátek jedeme pro prstýnky, budou za 0 Kč, měli jsme dost zlata, což je super.
Odpovědět
Jj, trochu stresu je ve vzduchu :-) Ale jinak se těšíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Vám fakt to zlato zaplatilo celý prstýnky, jo? Ty jo, to je paráda! My se taky těšíme, zatím nervíky nejsou, spíš pořád přemýšlím, co ještě zařidit ...co Ti zbývá?
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo Ifko to je jste museli mít fakt hodně toho zlata, kolik jste měli gramů pamatuješ si? Já toho měla taky docela hodně, ale dali nám slevu 6 tisíc a zbytek jsme dopláceli
Odpovědět
My jsme měli nějaký zuby po praprarodičích a to bylo echt zlato, asi 20 gramů jsme toho měli. Zbývají nám už spíš takový organizační věci jako promyslet, kdo kam pojede autem a koho poveze, pak oznámit příbuzným, v kolik kde mají být atd. Pak nakoupit jídlo a pití na tu naši večerní oslavu na chatě a tak. Všecko to sepisujeme a je toho pořád ještě plná A4 :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Echt gold :-D No, tak u nás nikdy nikdo žádný zlato nenosil a my stejně máme z oceli :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Aha tak to jste museli mít asi to 24cr zlato nebo jste měli štěstí na krám a nabídli vám hodně, my jsme měli 32g takže taky dost. Stejně je to komedie, že když zlato vykupují, tak za 200 a je člověk rád a prodávají ho za 1000 a více. Ty organizační věci jsou nejhorší, člověk si řiká, aby nic nezapomněl, taky to mám sepsané, co ještě zařídit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych si to teda taky asi měla napsat :-N Mě teda hrozně pomohl ten plánovač tady, s tím pracuju fakt pečlivě a je to fakt dobrá věc... Já mám teda furt dojem, že už toho moc nezbývá, ale možná se pletu :-N
Odpovědět
Tak já zase jdu, musíme vybrousit sloh, aby lidi vůbec pochopili, kde kam mají odbočit a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Do toho plánovače taky nakukuju a zaškrtávám, ale někdy musím dost hledat, protože některé věci co jsou tam už někdy třeba pár měsíců před řeším až ted nebo naopak
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, to jo, ale mě to teda fakt helflo ... kdyby se v tom dalo trochu ty úkoly přesouvat, bylo by to ještě lepší, to je pravda..
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, marodim jeste cely tyden... v patek jdu na kontrolu, doufam, ze budu ok a ze me od pondelka uschopni... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kačí, jééé, to je vopruz, co? A je Ti líp? Nebo pořád ještě ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kačko, tak doma pěkně odpočívej ne že budeš zase šůrovat :-) pěkně ležet a odpočívat, i když po takové době se už asi slušně nudíš vid.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak mě napadlo, já to tedy nečtu, ale už jste dlouho neřikaly, jak je na tom ta holčina z Hola... jestli se tedy po té maturitě fakt rozešli nebo ne nevíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Která? Emilly?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky, pamatujete si na tu holčinu, co se jí ten přítel přiznal k nevěře před třemi lety a to nějak měsíc před svatbou? Někde jsem četla, že se opravdu vdala, ale že to na ni po svatbě strašně padlo, tenhle problém...znělo to podivně :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo asi Emilly. Tak to koukám, že se fakt vdala, já si to ani neumím představit, takhle těsně před svatbou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já ti ani nevím, jak to tam dopadlo =-) Myslím, že příští rok, ale nejsem si jistá...
Odpovědět
Profilova fotka
zuzko, jde to, vcera mi bylo dine, P. me zase chtel odvezt, ale dneska je mi dobre, nikam nejedu... :-p Emily se nerozeesla, ne? vdavat by se mela pristi rok.. a tamtu teda nechapu, ja bych tu svatbu aspon odlozila... ale zase byla to nevera pred 3 lety, tak uz bych to brala jako promlceny, ale co uz, kazdy sveho stesti strujcem... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, píšu, že si taky myslím příští rok ... Jémine, tak doufám, že se brzy uzdravíš, ty jo...Kačko, počítám s těma penězma, nejradši už bych Ti to všechno dala, abych neměla pocit, že Ti něco dlužím :-N Tak až Ti bude dobře, tak se se vším vyrovnáme, jo?
Odpovědět
Profilova fotka
jdem venčít, ukážu se tak za půl hoďky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasne, zuzko, vyrovname to, botky jsem cistila vcera, dneska jsem vyprala ty organzy, zitra je prezehlim a vypucuju ty svicinky a vazicky a v tydnu se pro to muzes zastavit... ;-) akorat u tech botek jde videt, jak byl prach na ulici, tak jde videt, kde jsem mela prsty, tak je to tam spinavy, drhla jsem to arielem na skvrny a trochu to pustilo, ale moc nee... :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?