Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Holky končím, mějte se krásně a zítra tady zase budu od 14hod do 22hod.Dobrou noc všem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Simčo a dobrou noc! Jé Věruš,tak to už se těším,škoda jen,že mi ty bublifuky přijdou až posl.týden v červenci :-S
Odpovědět
Profilova fotka
myslíš ty malé ti přijdou? to přeci nevadí ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Simi ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
no já jiné mí nebudu,ale jsem z toho nervózní,já potřebuji mít vše měsíc dopředu doma
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem tady zatloukala hřebíky,to asi sousedi nejsou rádi,ale co,oni mi tu dělají peklo furt.tak ještě koupelna...ach jo,mě už to nebaví!
Odpovědět
Profilova fotka
hele, ale objednala jsi si tu tekutinu, tak si snad koupíš ještě nějaké velké ne? co by jsi s ní jinak dělala, vždyt ty co ti přijdou budou plné
Odpovědět
Profilova fotka
no ale tu vyleju a dám do ní tu tu tekutinu,já žádné jiné nepotřebuji,nevím,kdo by tam dělal bubliny
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jdu ještě uklízet :-| dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale vždyt máš objednané svatební bublifuky a ty tam mají už tu svatební tekutinu, ježiši, tak kdybych věděla, že to chceš jen na ty 4 svoje, tak jsem ti mohla dát trochu ze svojí nebo by jsi nepotřebovala žádnou, ach jo asi jsme si nerozumněli
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou
Odpovědět
Ahojky holky, tak já už zase sedím v práci a vy nikde. Takže až budete mít čas ráda s vámi pokecám.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky... prohodila jsem s Věrkou na FB pár vět... Barčo, prý tě zajímalo u těch mašliček, co sis kupovala, že jsou obšité, moje panim. je obšívala... ;-) pak vas zajimalo, jaktoze mam v albu kazdou udalost na jinem radku... :-) musite mezi ty radky vlozit < br > , jen mezi ty zavorky a pismenka nedelejte ty mezery, ja je tady musela udelat, jinak byste videly jen odskoceny radek... :-D Evicko, ja taky bydlela v Krupce...Kde jsi bydlela ty? V jake casti? Dneska me zase trochu zacinaji bolet zada, ale uz jsem se do nich bouchala a na poklep to neboli, tak snad jsou to opravdu jen bolava zada z toho valeni se... :-| Jinak ke svatebni ceste: Náááááádhera.... :-D První den nám trošku poprchávalo při příjezdu, ale jen jsme se ubytovali, uz prestalo...Pak jsme ale kazdy den meli krasne.Kazde dopoledne bylo azuro a po poledni vzdycky prislo par mracku ( holt maj zimu, no... :-p ), ale teplota nikdy neklesla pod 30˚C, jen v noci bylo 28˚C... :-D Teplota oceanu taky 28 ˚C. Pod hladinou bylo spousta rybiček, samý drzounky a zvědavky, vůbec se nebály, plavaly s náma, někdy jsem je i odháněla... :-N jinak jsem viděla obří murénu, fuj ta byla hnusná, čuměla asi metr z korálu a pořád se vytahovala a zatahovala, fuj, jsem se jak hysterka chytla |P. a tahla jsem ho pryc, byla hnusna slizounka...Ale opakem byla zelva, plavala v melcine asi metr, videli jsme ji s P. spolecne, celou dobu jsme si prali ji videt a pak se nam to postestilo oboum najednou, byla asi 80 cm velka, plavali jsme s ni asi 100 metru, ona si jenom mavla ploutvema a plavala 20 metru, uplne se jakoby vznasela, proste kralovna koralu, mela jsem oci vyvaleny, byla jsem od ni asi metr a pul, nikdy jsem tak blizko snad nebyla, pokud neberu sklo v zoo teda... :-p no zazitek uzasnej, byla krasna, pak mavla ploutvema dvakrat a byla v coudu... :-D no a od te doby podezrivam zelvy, ze maj v ploutvich nejaky senzory,protoze se ani jednou nedotkla zadnaho koralu, proste niceho... ;-) Jinak rybicek tam bylo dost, spousta barevnych, jak z akvarka, Nema jsme ale nenasli, ale tu jeho zapomnetlivou kamaradku jo a toho starouse drsnouse z akvarka u zubare (v ty pohadce) taky jsme videli...:-D Vecer jsme chodili na molo koukat se na volavku a na zralocky, byli tak 50-70 cm velký, jedli jenom malý rybky, ale byli dost plachý, lidi se báli, takze nebylo mozný s nima plavat.Taky tam byli rejnoci, ale to byli taky plašani, ty se taky bali lidi...( ale ja jich taky... :-D :-p ) Pak jsme byli na vylete na delfiny, videli jsme jich spoustu, jeli jsme takovou drevenou kocabkou, ja si sedla na prid a cumela jsem, plavali si pohodicka vedle lodi, ale vedle lodi zadnej nevyskocil, tak jsem si nesahla...:( skakali jen dal od lodi... :-) To taky bylo moc pekny... pak jsme chteli jet do Male-jedinyho a hlavniho mesta Malediv, ale pro maly zajem to bylo odreknuto....Docela nas to mrzelo...:( Jinak jidlo bylo vyborny, spousta toho byla, rozmanity, bohaty vyber...\v jedny lodce byly dezerty a ovoce, v druhy zelenina, salaty a pecivo a uprostred minimalne 5 druhu priloh a 5 druhu hlavnich jidel...Pouzivaji hodne kari, ale to neni jak u nas, to jejich je nejaky mega palivy...ale mela jsem tam i kureci rizek a brambor...:) proste vyber byl dostacujici...:-D i pro me a to je co rict... :-p Ubytovani bylo jednoduche, ale utulne... |Stejne jsme se tam jen sprchovali a spali... Ostrov byl velky 800x 400 metru, pomalou prochazkou obesly za 15 minut... :-D Vybavenost na ostrove: Recepce,restaurace,bar,kramek se suvenyry....Bylo tam asi 120 turistu+30 lidi personal.Kazdy baracek mel svou plaz,nase byla moc krasna... Vecery jsme travili v baru na koktejlech nebo na plazi...Noci byly jasne, plne hvezd, lehli jsme si na plaz a sledovali ty hvezdy, byla jich snad miliarda...k tomu sumeni oceanu, bylo nam moc dobre, romantika jak blazen, sam P. rikal, ze se citi jak znovuzamilovany, ze je moc rad, ze jsme jeli, ze jsme projednou vynechali ruch velkomesta a unikli temer mimo civilizaci...opravdu jsme si tam odpocali, nacerpali psychickou silu...jen me ta fyzicka pak nejak opustila, kdyz jsme dorazili domu... :-( Je to ráj na zemi, ale bydlet bych tam nechtela...:-D kam bys pak jezdila z Raje na prazdniny, vid? :-D :-p Jinak fotky ke shlédnutí jsou zde... ;-) http://salyovi.rajce.idnes.cz/Svatebn... Ahojky Simčo...Aspoň máš co v práci dělat... :-D
Odpovědět
Kačí, jedním slovem nádhera opravdu. Ty rybičky a všechny ty vodní potvůrky jsou krásně zbarvené a vůbec se vás nebáli, měla jsem to jak kdyby byli v akvárku. Výlet s delfínama ti závidím, to je můj sen vidět delfína a šáhnout si na něho. Jinak celkově dovolená musela být úžasná, vypadáte tam velice šťastně a spokojeně, je vidět že jste si to užili né na 100%,ale na 1000%. Děkuji o zábavu na 30minut jsem se přemístila za sluníčkem na Maledivy a jen jsem záviděla.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:-) teda Kačí to jste si to museli parádně užít! to je nádhera už jen jak to popisuješ! na fotky se mrknu až budu mít klid,opět tapetujeme:-( Mě jen zajímalo, kde jste ty mašličky měli,jestli v okýnkách nebo na zrcátkách a jak jste je přidělali. Věruš to nevadí,já to pochopila,tak že ta tekutina v těch bubl.nestojí za nic a nedělá to bubliny.a co si budu pak dělat bubliny na louce s Abbískem:-)
Odpovědět
Barčo já myslela že tady budeš,ale chápu to taky kdybych byla doma neseděla bych u počítače, já se tady tak nudím.Pomoccccc :-o
Odpovědět
Profilova fotka
já musím pomáhat s tapetama a s montováním stolku apod. :-| , ale snad už dnes skončíme!
Odpovědět
No tak to ti nezávidím,ale zase to budete mít doma krásné.Tak kdyby jsi měla čas budu tady, pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
no my to vlastně děláme kvůli Zd.ségře,prt.,kdyby jsme se chtěli stěhovat,tak ať jí to tady nenecháme ošklivé,jsme u ní v podnájmu
Odpovědět
Ahá tak to jo, takže uvažujete o přestěhování. Jak velký máte byt?
Odpovědět
Profilova fotka
barco, meli jsme je v okynkach prilepeny kousickem izolepy pruhledne... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí děkuji! Simčo promiň, já jsem se už sem nedostala.Máme pidi 2+0 (ložnice a větší obývák s kuchyní dohormady),chceme do baráčku,ale to až podle té mé nové práce,jestli to fakt bude jistota.Chtěli bychom aspoň tři vlkodavy :-)
Odpovědět
Jé tak to máte stejný byt jako my, tak to vím v čem bydlíte. Já myslela že chcete 3děti a vy tři psíčky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé tak vidíš, no děti radši jen dvě! už pádíš pomalu domky viď?
Odpovědět
No ještě pár minut a jdu, dneska tady máme romskou oslavu narozenin takže mě od 15hodin třeští hlava jako blázen, řvou a mlátěj mi tady do oken,ale mají ze mě srandu takže už se ani nenamáhám.
Odpovědět
Profilova fotka
ježiši no tak to musí být hrůza, to jsi si to teda dneska pěkně vyžrala,jé tak to bych nevydržela
Odpovědět
No ještě s tou mojí hlavou, ještě že tady mám moje oranžové lentilky(ibubrufeny), už mi docela hrabe, pobrukuji si tady ty jejich písničky, potřebuji domů a zítra volno. Jedeme za ségrou do Kralovic(dělá vedoucí na táboře) a spojíme to s výletem do lesa na houby, jupíííí.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak si to koukej zítra užít:-)!!! to Ti fakt nezávidím e ještě hlava do toho,brrrrr :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak já musím zase jít! měj se moc hezky a ať už Ti ta šílená šichta uteče a hlavně,ať už Tě nechají na pokoji! pa :-)
Odpovědět
Barčo, děkuji já už končím, takže i já se loučím. Zítra tady asi nebudu chci si užít den volna. Takže v pondělí pa pa. Přeji všem krásnou dobrou noc a pěknou neděli.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?