Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No pěknou chvíli si počkáme...ale předpokládám, že to rychle uteče... pořád mám co dělat, takže to bude hned :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A taky zdravim danielamach... ty brdo... si clovek na par dni odskoci a novy kocky tady máme... ;-)
Odpovědět
Ahojky Kačko, jak je povídej, stále na tebe myslíme jak se ti asi daří, doufám že už nic neboli a teď už jen budeš odpočívat a vše zase bude OK. :-D
Odpovědět
Kačí na nyxu jeden dotaz ;-) dík.
Odpovědět
Profilova fotka
Simco, citim to stale, ale spis ne klasickou bolest, ale tlak v zadech a na zaludku... ale to pry muze trvat jeste nekolik dni... antibiotika jeste dobiram a tyden budu jeste doma, pristi tyden jdu na kontrolu, snad bude vse ok... no odpocivam... :-N zatim jsem povlikla, utrela prach, vybalila veci z nemocnice, dala nadobi do mycky, ted peru druhou pracku, uklidila vyzehleny pradlo, jeste chci trochu preject podlahu luxem a pak trochu preliznout, at to trochu vypada...jsem na ten uklid hrozna... :-( no ale zacina me bolet hlava, tak to necham asi na pozdeji... =-)
Odpovědět
Kačko, neblázni a šetři se, zdraví máme jen jedno hcceš se zase vrátit do nemocnice, ty jsi doma dlouho co, tolik věcí. Takže vše odlož a nech být a alespoň na hodinku si sedni nebo lehni a odpočívej. Takže s námi na sraz asi nepůjdeš, když marodíš? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nene, tentokrat nejdu... :-| taky me to stve, zahlidla jsem, ze jde nova nevesta, tak jsem se chtela taky seznamit, ach jo...:( to je posledni sraz pred svatbou sam a holek? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kačko! Holky, já s váma dneska nic neudělám v tý práci :-) Evi, bydlela jsem tam od 13-19ti :-N Takže to jsem asi nebyla já... kde to bylo, ten tábor? Dančo, půjdeš s námi taky na sraz teď v úterý? Kačí, doufám, že to před naší svatbou ještě není poslední sraz... snad ne.
Odpovědět
Né to ne, někdo tady něco říkal že snad ještě příští týden, jako mislým ten další. No já doufám že jo, protože mi moc chybíte.
Odpovědět
Profilova fotka
Simi: Tak víš co, ono je to na váhu, nemusel je natáhnout. Lepší je zjistit si nejdřív fakta a pak soudit. My měli ty kýty celkem malé, protože jsme chtěli dvě. Jestli měli větší, narostla i cena. Nás tam nikdo nenatáhl. Vlastně jo, zaplatili jsme pytlík rýže strašně draho :-D Ale jinak si nemůžu stěžovat. Kdybych se měla vdávat znovu, tak zase tam, protože to jednání bylo bezkonkurenční.
Odpovědět
Profilova fotka
Ráda bych na sraz šla, ale jelikož jsem na mateřský a nemá mi kdo hlídat (kort takhle v týdnu), tak asi těžko půjdu. Moc mě to mrzí...ráda bych pokecala osobně :-)
Odpovědět
No měli dvě malinké a jedna stála 4000kč, jelikož jsem dělala v uzeninách dokážu si něco odvodita a spočítat hlavně mi jí tam prodávali, takže vím kolik tak může stát,ale to je jedno. Jinak nechci aby jsi byla nějak naštvaná, to jsem nechtěla,ale jen jsem se chtěla zeptat. No a vyhodili nác ś v jednu ráno, což si myslím je hodně málo nebo ne?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zuzko, tak to doufam, ze se jeste uvidime do svatby...:) no myslim, ze my 2 kazdopadne musime, jinak jdes bosa... :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo koho vyhodil?
Odpovědět
Profilova fotka
Daní, tak to je jasný no... tak třeba někdy o víkendu, některý holčiny jsme taky ještě neviděly, protože bydlí v Praze, tak někdy na září plánujeme něco o víkendu, tak si dáme vědět ;-)
Odpovědět
Oni nás.Prostě ukončili svatbu. Zuzko,ale až po mojí svatbě, prosím.
Odpovědět
Profilova fotka
Jako z Krupky?
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, holky, kvůli mně si nedělejte násilí, máte to v týdnu lepší :)
Odpovědět
No z té hospody v Krupce, z toho rytířského sálu.
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, tak nevím. Všichni, co tam měli svatbu, tak byli nadšení a nikdo si nikdy nestěžoval, pařili třeba do šesti a tak. Fakt je, že tam třebas i spali. My jsme to zapíchli o půlnoci (únava, brzké vstávání hostů, co jeli přes celou republiku a tak) a skoro nás nechtěli pustit :-D Že jsme prý všechno nesnědli a že je to škoda končit takovou pohodovou svatbu tak brzy. Je možné že si ti Tví známí s panem majitelem prostě nesedli. Já si opravdu nemůžu stěžovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nejak me boli hlava, pujdu na chvili chrnet, tak papa :-)
Odpovědět
Kačko jen odpočívej. Dobrou noc.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, tak to asi nejsi ty :-) to neva..... :-)
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím nové nevěsty! A zdravím Kačku a přeju, ať je jí rychle líp x-) Dnes jedu koupit stuhy na auta a včera jsem koupila krabice na výslužky, teda v našem případě spíš na zbytky z oběda a večerní party :-) Taky jsem koupila alobaly a ubrousky, aby to mělo nějakou kulturu. Potřebovala bych se ještě drobet opálit, ale sluníčko tomu nepřeje. Příští týden ale mají začít zase tropy, tak snad bude ještě příležitost. Koukala jsem na předběžnou předpověď, tak nejzazší den je tam pátek 24.7., a to předpovídají přeháňky a 20 st. :-S
Odpovědět
Zítra budou mojí neteřince 2 roky, tak s Kubou sjedeme do Ikey pro tenhle dárek: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... - to bude překvápko! A teď jdu upéct jabkovou buchtu, aby měl překvapení i mužík, až přijde z práce :-)
Odpovědět
AHOJKY :-) jé ahoj ivuš už se nam to blíží vid. tak co jsi nervozní? já zatim ne
Odpovědět
Ahoj Zdení! Nervozní ani ne, spíš se bojím, aby vše klaplo - hlavně od lidí, které jsme něčím pověřili... A taky mám občas pocit, že jsem nevrlá a řeším ptákoviny a pak to odnáší Kuba :-(
Odpovědět
to já zatim asi ne jen mě vadí že ostatní řesi věci do kterych jim da se říct nic moc není a nezajíma je nas nazor atd. prostě jsou duležity atd. no znas to :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, přeji hezký víkend. My razíme k našim. Zítra nás čekají tisíce koláčků 8-( . Tak ahoj všem!
Odpovědět
Profilova fotka
Teda já už se dneska těším domů, přčipadám si v pátek vždycky úplně vycuclá z té práce..... :-( ještě hodku a půl.... :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?