Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Už mi psala na IP, že jde na sraz a že jí nejde diskuze... na sraz ale přijde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, Lenka opomněla skoromanželovi narozky a potřebuje to přehodit na úterý 14.7.... :-N Půjde vám to? Hihi, to jsou komplikace :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě jo,ještě že mám tu zkoušku účesu ráno
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, tak už jsem končně tu. Měla jsem nějaké problémy s připojením, ale to byla jen moje blbost, můj internetový prohlížeč, má totiž zapamatovanou jen tu naší první diskusi, takže vždycky vlezu na poslední stránku té první a pak kliknu na tu další a ta první diskuse se mi právě vůbec nechtěla ukázat a když jsem jí chtěla najít přes vyhledavač, tak mi to nic nenašlo. No ale už jsem tu. Co se týká srazíku, tak úterý mi taky nevadí, ale možná přijdu načesaná a rozhodně s čerstvou ofinkou, protože přiští týden jdu k té kamarádky mamce stříhat, na tu kamarádku jsem se vyprdl, měla jsem tam jít o víkendu a zas jsme to museli odložit. Takže jsem zavolala té mamce a jedu k ní příští týden v uterý odpoledne, tak už se těším a budem právě zkoušet i účes. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já zase běžím, něco na mě leze, takže jsem šla dnes i dřív z práce a jdu se potit. Tak se mějte pěkně a snad už nebudu mít problém si vás najít ahoj a mějte se
Odpovědět
Profilova fotka
ZMĚNA SRAZU: (máte to v IP) Lenka ve středu nemůže, tak to přesouváme na úterý!!! SRAZ 14.7. OD 18ti HOD V MANDLU.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to mě teda moc mrzí, že se ten sraz přesunul, hrozně jsem se na vás těšila, ale v úterý nemůžu. Jsem objednaná v Praze k mé zubařce a to až na odpoledne, takže bych mohla eventuelně dorazit na ten sraz až tak po 8 večer :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, moc se omlouvám, včera mi to vůbec nedošlo. Můj Marťa má ve středu narozky :-N Adruško, tak doraž po 8mý, to by byla škoda, kdybys vůbec nepřišla :-(
Odpovědět
Adruško, my na tebe klidně počkáme, stejnak pokaždé odcházíme kolem 22hod.
Odpovědět
Profilova fotka
Adrianko, to nevadí, my na Tebe přece počkáme!!!
Odpovědět
Holky tak já už jsem v druhé práci a tak tady zase budu až do22hodin, budu na vás čekat až sem nikdo dorazí a pokecáme. Takže holky čekám, pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem zase tady :-)
Odpovědět
Článek se načítá
No ahojky Věruško, tak co příjdeš na sraz. Já musela odložit svatební noviny, protože stále nevím jak bude den D probíhat, takže jsem napsla úvod, co bude k jídlu, něco o nás a fotky, harmonogram dne mudím udělat až po schůzce s kadeřnicí atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, mám na vás oobrovskou prosbu, mám za tři týdny svatbu a nemám zatím dojednanou kosmetičku na nalíčení, nevíte o někom z teplic, kdo je šikovný a ochotný?,? moc děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
Ty brdo, ty jsi ale šikovná, já jsem si je teprve dneska přečetla a už zhruba tak vím, co tam chci dát. Ale musím sehnat nějaké fotky. Když si to tak vezmu, tak to bude asi docela fuška vytisknout, když si představím těch stránek, které budou barevný. A to ještě nevim kolikrát to nechat vytisknout. Vím co tam dát, ale pořád nevim jakou pěknou formou to tam poskládat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Evi, bohužel nevim, já mám kamarádku, která mě bude líčit, na kosmetiku nechodím, takže stálou kosmetičku, která by i líčila nemám. Bohužel, ale kdyby jsi se tu ukázala spíš během dopoledne, to tu bývá Zuzka, její kamarádka přímo má salon v Duchcově, tak by ti možná mohla dát číslo na ní.
Odpovědět
Já to zase až tak řešit nebudu, vem si kolik lidí si to schová a bude se k tomu chovat jak se má. Prostě navrh dám naší fotku datum svatby, jména a citát a dál budu pokračovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Simčo na srazík určitě přijdu. :-) Já tě fakt obdivuju, že máš alespoň něco, vůbec nemám básnické ani jiné střevo, takže mě žádný konkrétní text vůbec nenapadá.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak hlavní stránku tu nebudu nějak extra řešit, spíš myslim seřazení kapitol a tak, jak jsi udělala tu část o vás, to jsi tam dala vaše fotky z dětství a nějak je okomentovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, harmonogram si podle mě můžeš klidně tak předběžně udělat, přeci to hlavní víš a čas se přeci dá upravit vždycky, já to tak udělám taky, jen jsem se zatím nerozhodla jak moc podrobné to bude. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já ted potím zasedací pořádek, tak doufám, že už s ním nebudem muset moc hýbat
Odpovědět
Ten už máme, a už ho měnit nebudu, jen ubíráme lidi.
Odpovědět
Profilova fotka
Pořád vám to někdo ruší jo :-) já jsem dostala od kamarádky pár fotek té naší restaurace, jak vypadá nazdobený stůl. Byla tam nedávno jiné kamarádce na svatbě, ta naše restaurace je docela tmavá bych řekla, tak jsem docela koukala jak jsou to krásný světlý fotky. :-)
Odpovědět
No spíš my měníme,protože nebudu zvát lidi jen protože ten kdo je pozvanej nechce jít sám, opravdu nejsme milionáři takže, jse vyškrtla 5lidí a ty co jsem nemohla pozvu večer no jo bude nás tak 40. Jinak 21.7 jdu k paní Vidové a moc se těším co mi poradí. Teď jsem mluvila se svojí kadeřnicí a kosmetičkou a už jsem jí řekla své představy, nebyla moc nadšená.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem ted dávala oznámení kamarádce, která také čerstvě chodí s novým přítele, tak jsem jí vysvětlila at se nezlobí, ale že oznámení je jen pro ní, tak to snad pochopila a zítra mě to čeká u další kamarádky, tak jsem zvědavá.
Odpovědět
Tak přeji dobré pořízení, tohle není zrovna příjemné,ale zase když vy ho neznáte tak proč je zvát.
Odpovědět
Profilova fotka
Evi: Doporučuji paní Drahušku ze Studia PANO (Masarykova třída - vedle Prodeca). A doporučuji vyzkoušet - dohodnout se třeba na dva dny předem a zkusit, co Ti sedne a co ne :)
Odpovědět
Profilova fotka
zkusím se optat, už začínám trošku z toho plašit, že jsem nikoho nesehnala, a zase se mi nechcce úplně nikoho cizího, protože nevím co můžu očekávat(třeba aby ze mě neudělala marfušku...) :-)
Odpovědět
Evi, ty tady nemáš album aby i ty jsi nás inspirovala.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata :-) tak zase ještě nemáme hotovo,ach jo,to bude tak do neděle. Jinak já už mám svat.noviny hotové,kromě menu,Zd.táta nám dnes dodělal stránky s fotkama a řekl,že nám ty noviny i vytiskne.Kolik jich budete mít? Já chtěla 33ks,pro každého nebo do páru jedny a Zdenda mi řekl,že jsem upadla,že tak pět jich stačí :-| ,tak nevím. Jinak jsem byla poprvé u kosmetičky a mám roznípaný a bolavý celý obličej :-( ,už tam nikdy nepůjdu. A výslužky nevyřešeny,nebyla doma :-| ,prý se zítra staví u nás,taky paráda,tady si není ani kam sednout.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?