Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Zuzko, stejnak jsem tady jen já, budu tady tak se kdyžtak ještě ukaž, pa pa zatím
Odpovědět
Profilova fotka
psala jsem Zdeničce smsku, jestli může příští út nebo st, tak čekám na odpověď, už bych vás fakt chtěla vidět... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak Zdenička může ve středu. Tak já to zítra rozešlu do IP a uvidíme, snad se nás chytí co nejvíc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže pro ty, co se tady ukážou než to rozešlu přes IP: SRAZ 15.7. OD 18ti HOD V MANDLU !!!
Odpovědět
Dobrá počítám stím, tento sraz byl opět naplánován tak rychle, snad se sejdeme v celé naší sestavě.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak já se loučím, dobrou x-) Zítra rozešlu to IP a doufám, že se nás sejde co nejvíc x-)
Odpovědět
Taky se pomalu loučím, jdu udělat uzávěrku a hurá domů. Tak pa zítra.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak už máme vybráno a vy jste všechny pryč :-( tak zase nekdy tady anebo ve středu v Mandlu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem vás zase promeškala, sakra!!! Já mám radost, že bude konečně sraz, já přijedu určitě :-) musím do té doby nechat vyvolat fotky a udělat album, abych se mohla pochlubit i s tím co se sem do alba nevejde :-D :-D Tak brou
Odpovědět
Profilova fotka
Teda vy jste žvanilky :-) holky my si zase mákli,jeli jsme pro tapetu na zbytek kuchyně a oni ji už neměli a prý nidky mít nebudou,takže jsme koupili jinou a tu včerejší práci celou strhli 8-( a dnes nám to vůbec nešlo,ale chyběla nám tak půlka a když Zdenda odešel na noční,tak jsem to dodělal sama! se musím pochlubit,ten bude ráno čubrnět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a s výslužkama na mě paní koukala jak na marťana,že tam tak deset let takovou objednávku neměli,ale pěkně jsme to zredukovali,takže zítra bude tchýně asi koukat :-D ,no a co! že jo.
Odpovědět
Profilova fotka
jestli budeme mít hotovo,tak hlásím,že na sraz taky přijedu :-) jdu spát,dobrou!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ránko! Ivuš: Občanku Ti udělají do tří týdnů, ale musíš tam mít s sebou oddací list, takže bez něj si tam můžeš chodit, jak chceš, ale nikdo Ti jí neudělá. Co se týče dárků, tak ty rozhodně nevracej. My jsme také dostali pár věcí (peněz) od lidí, co jsme to nječekali, ale prostě se to nevrací, ze slušnosti a vůbec. Kdyby nechtěl, tak vám to nedá. Po svatbě pošlete nějaké děkovné oznámení všem ;) AD sraz: Mno, tak tam zase nebudu :-( Tak si ho hezky užijte, podívám se na fotky...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Baru, to jste udělali dobře, že jste to zredukovali! Dneska to řeknete tchýni, jo? Tohle by ale opravdu měla pochopit, takhle manipulovat vašima penězma... :-S Adrianko, Tebe si teda píšu, že přijedeš :-) Jůů, album udělej!!! Rády kouknem ;-) Baru, u Tebe budu potřebovat vědět, jestli pojedeš, abych věděla, jestli přijede i Moni :-N To jsou dvě místa, tak se rozmyslete třeba max. do pondělí, jo? Abych to objednala... Astři, Ty můžeš o víkendech? Tak až by opadl tenhle svatební maraton, můžem to udělat i třeba někdy v pátek...
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, já se v týdnu z Prahy opravdu nedostanu - také to stojí dost peněz. Máte to na šestou, já v půl čtvrté končím, v půl páté jsem doma, kdybych hned vyrazila, tak jsem nejdřív v těch šest v Tp a v osm, abych jela už zpět, to je trochu hloupé. Vstávám brzy do práce.
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně, to chápu, proto se ptám na ten víkend x-)
Odpovědět
Ahoj holky! Já jsem taky pro víkend, v týdnu se do TP nedostanu 8-( Včera jsem se objednala ke kadeřnici a na nehty. Píšeme si každou maličkost, co musíme nachystat a zařídit, tak už je toho plná A4 :-) =-) Dnes sepíšeme harmonogram a uděláme mapičky pro přespolní.
Odpovědět
V noci jsem měla zase svatební sen, popletli nám v restauraci oběd, místo ve 13 byl už v 11 hod. a my přitom pádili na obřad v poledne :-D A místo svíčkové byl řízek a jedlo se venku místo vevnitř, no hrůza :-N
Odpovědět
Jdu neco tvorit, hezky den preju! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak příště to uděláme o víkendu, ale to já teda můžu až po 18.8., jinak to mám narvaný, takže buď beze mě nebo až pak... nebo po Simči svatbě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Vy jste ukecaný. Nedočítala jsem... Číča nás pěkně zlobí, čůrá všude, jen né tam, kde má. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ,já bych mohla!ale pak už asi nebudu mít do svatby vůbec čas :-( co vy? Mončo,Zuzko,Lenko,Věrko...to to budeme dělat už teď před svatbou nebo bude ještě tedy nějaký sraz? furt tapetuju 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, je ještě malinká, dej jí čas, neboj, naučí se to :-) Já bych dala pak ještě jeden v týdnu před svatbou Lenky :-N Ale to už bude asi moc, co? Nebo? Jéé, já vás pak chci ještě před svatbou vidět ;-(
Odpovědět
Holky tak jsem vás dočetla, teď se budeme scházet jen tak a nebo zase upřednostníme rozloučení s nevěstou?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, teď to je ještě v klidu, ale v týdnu před svatboíu čas mít určo nebudu. Protože budeme mít pečení rukcoví, rozvážení, pojedu k našim pro oblek...atd. Takže ještě těch 14 dní teď bude v poho. Baru, jsi šikovná. :-) Já oškrábu a vymalouju byt, ale tapetovat bych teda neuměla...
Odpovědět
Takže teď to uděláme na počest Lenky a pak naše trojka a možná to spojit i s Věrkou, nebo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
no já můžu asi už jen teď a pak až po svatbě a to vůbec nevím kdy :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Asi jako Barča, já také teď a po svatbě až na konci srpna...Ten příští týden je pro mě ideální.
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to nebudem hrotit. Sejdem se příští týden a pak se domluvíme... nebo co se teď řeší?
Odpovědět
Profilova fotka
jo Věrka psala,že se vůbec nemůže dostat na diskuzi a to asi už od včerejška :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?