Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Zazul: já doufám, že to klávesnice rozchodí. Už jsem s ní asi 8x bouchla. Přinejhorším to dvojitý v odnekud okopíruju a vložim :-D Ifko: hoď prosím vaše oznámko na chvilku do alba. A z toho, že Ti říkaj, že ho máte tmavý si nic nedelej. Nám to řekli taky....
Odpovědět
No jsem na to zvědavá... Už taky pomalu začnu vyhlížet počasí, jsem zvědavá, jak bude! Fotografka říkala, že malej deštík vadit nebude, ale hlavně aby nebyly nějaký slejváky. Byli jsme teď v sobotu v Teplicích a za odpoledne přešly 4 bouřky - to jsem ještě nezažila.
Odpovědět
Dám ho tam a i sebe v šatech na zkoušce, ano? Ale vypadám tam děsně - uřícená, vlasy přerostlý... Tak jen tak pro představu ;-) Tak za chvilinku číhejte.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo, budeme čekat :-)
Odpovědět
Jdu na to, musela jsem to zmenšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,zas vecerni drbarna,co?:) ja cekam na ATB ve 21 hod.a pujdu chrnet,uplne me pali zaha,od toho vecnyho zvedani zaludku..:-( uz chci byt doma a zdrava... A dneska jsem se musela rozloucit s mym Polo - autem..:-( se dneska prodalo...:-( snad bude v dobrych rukach...
Odpovědět
Ahoj Káťo, myslím na tebe a čtu ty tvoje lapálie :-( Přeju ti, ať jsi brzo v pořádku a je ti zase fajn!!! Mám v albu naše oznámení a sebe v šatech, tak tam mrkni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivko: šaty jsou krásný, moc Ti slušej :-) oznámko je taky pekný, takhle podle me parte určo nevypadá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jů, ty jsou krásný ty šaty! Paráda, sekne Ti to, fakt kočka. A oznámko je super, originální, přesně vaše. Super.
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko marode, ahoj :-(
Odpovědět
Děkuju, holky x-) Jen ještě musím chytnout barvu, aby bylo poznat, kde končí šaty a začínám já :-)
Odpovědět
Simčo, ty máš stejný oznamko jako měla Kačka, viď? To se mi taky moc líbí.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ifko, ta růžová to oddělí suprově :-D Kačko, držíme pěsti, abys byla co nejdřív zdravá!!!
Odpovědět
Profilova fotka
na barvu je času dost, jen kdyby nám vysvitlo sluníčko....jinak budeme trošičku nažloutlý ze solárka...nedá se nic delat
Odpovědět
Profilova fotka
nene, já mám stejný oznámko jako Kačka. Nebo spíš Kačka má stejný jako já :-D jen svatbu mela dřív :-p
Odpovědět
Já se opaluju v posteli, protože nám sluníčko v poledne svítí oknem přímo do ložnice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé to je paráda, opalování v posteli, to je skoro stejný jako na lehátku na pláži :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě v poledne opaluje monitor v práci 8-)
Odpovědět
Holky, jdem tvořit jmenovky na stůl, tak se loučím a snad budu zase chodit častěji. Kačko, drž se a hlavně, ať už jsi co nejdřív v pořádku!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ifko tak zatím ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já se zatím taky rozloučím. Mejte se.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Leni, kam jdeš jako???
Odpovědět
Profilova fotka
Už skypuju, tak budu pomalejší, ale jsem tady x-)
Odpovědět
Profilova fotka
V práci se me ptali, co chci jako svatebni darek (od celýho našeho oddelení). Tak nas napadla rychlovarna konvice. Tak jdeme vybírat konkrétní konvici na netu víš.
Odpovědět
Profilova fotka
konvici, jo? To jste si měli vybrat aspoň bojler :-D Pozdravuj Martina ;-)
Odpovědět
Ifko, tak oznámení je nádherné a šaty super.
Odpovědět
Lení tak pa pa a zase se ukaž, tak na to se mě už ptal taky,ale já stále nevím, tak uvidím co vymyslíme. Já mám ještě hodinku a končím a hurá domů do postýlky.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak na mě asi každej prdí teda =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, musím vypnout net, brzdí mi to skype. Ještě se přihlásím, tak za půl hoďky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?