Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
No já právě taky chci od paní Vidoví ty myrtičky pro každého a do oken chci ty kolečka, můžu se zeptata na kolik vás to u ní vyšlo, nebo ona vám cenu neřekla?
Odpovědět
Profilova fotka
Řekla, ale já si je takhle jednotlivě nezapamatovala :-N Vím, že moje kytka stojí 1200, ale celkově se vejdeme do ceny okolo 2 tis a v tom zbytku jsou maminky, ty myrty, ty metličky a nazdobení váziček na stůl... takže to moc velká částka nebude :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, ale já jí stejně ještě musím volat, potřebuju ještě něco doobjednat, můžu se Ti zeptat, jestli chceš ;-)
Odpovědět
No já bych se sní chtěla sejít 22.7 aby jsme se na všem dohodly, hlavně ještě budu chtít nazdobit moje auto a Pavlovi cylindr.Ale děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to se určitě domluvíte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se právě objednala na pedikúru a lakování na svatbu :-) A vzápětí mi dorazily nový vizitky s novým jménem :-D :-D :-D Je to divný, vidět to moje nový jméno takhle černý na bílým :-D
Odpovědět
Tak holky já už jsem v druhé práci, dnes nic moc nehrajeme takže bude klid,ale nuda. Zuzko, takže už budeš rozdávat vizitky se svým novým jménem, to je ale hezké.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj berušky. Tak jsem zpět z našeho holčičího výletu. Bylo to super, fajn, úžasné. Byla jsem takhle jen s holkama poprvé a fakt to doporučuji každé z vás. Jen jsme se válely na pláži, pily mojito a pařily až do rána do 8 :-D :-D akorát ty chlapi jsou neodbitný blbci!!! Pořád nás otravovali, ale zvedlo mi to tam trochu sebevědomí :-D Kačko přeji brzké uzdravení a brzký návrat domů do své postýlky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé Zdenička už se nám taky vrátila, tak to se můžem už konečně sejít :-D Tak co Zdeni vyprávěj jak bylo a jak se tam líbilo Aničce?
Odpovědět
Ahojky Adruš, a kde že jste to byly?Taky bych něka vypadla ale je toho tolik že není čas.
Odpovědět
Profilova fotka
Na Mácháči v nějakým apartmánu.
Odpovědět
Jo vždyť jsi to psala,já jsem opravdu blbá. Mě tam zmátla ta pláž.
Odpovědět
Článek se načítá
Holky je tady někdo, pomalu,ale jistě usínám vpráci.
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, já občas nakukuji, koukala jsi na Jacksonův pohřeb? Ale asi tam nemáte Tv viď?
Odpovědět
Né nekoukala, tady mám jen rádio,ale četla jsem o tom na netu, je to hrozný. Možná že byl divnej,ale spívat uměl a písničky měl dost dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
No to máš pravdu, divnej byl, ale jednička to bude na věky!!!! :-) koukám na přímý přenos na CNN a je to takový divný, že už tady není :-(
Odpovědět
:-( Já teď koukala na zprávy a bylo to smutné, je to divné že v 50letech člověk odejde navždy. Vždyť to přece není žádnej věk.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Andruško, tebe jsem tu nechytla ani nepamatuju :-)
Odpovědět
No ahojky Leníku, no tak tebe jsem tady taky dlouho neviděla, tak už se ti to krátí co?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj simčo: jj, už je to za pár :-( co hlava? Už je to lepší?
Odpovědět
No mohlo by to být ještě lepší,ale teď už je to pohoda oproti tomu co bylo v práci. Je to tím počasím :-( . Máš to tady v Teplicích, myslím obřad?Jestli ano příjdu se podívat smím? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to víš, že smíš :-) budeme to mít na nádvoří teplickýho zámku,pokud bude hezký počasí. Pokud bude ošklivo tak v rokokovém sále. Zrovna dneska jsme to byli domlouvat. Jen to nádvoří bude trošku komplikovanější. Musíme si tam zajistit hudbu a nějakej ubrus či jinou výzbobu na stůl. Ale to snad zvládnem :-)
Odpovědět
Ježiši ono nestačí že ráno budeš mít dost práce a ještě si musíš připravit místo obřadu, no pověř nějakého spolehlivého človíčka a ty si užívej celý dn, hlavně žádný stres. Ty se nestresuješ jsi pohodářka.
Odpovědět
Profilova fotka
no nekdy se stresuju ukrutne a zbytečne. Ale spíš kvůli lidem, když pořádám nejakou akci a chci aby se bavili :-( simi - nejak mi blbne klavenice - tak se nediv, když mi budou ve slovech chybet pismenka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko - chudák ty- tak ať se brzo uzdravíš!! Baru - Abbíska je mi líto. Bojová plemena by mela chodit jenom s košíkem :-(
Odpovědět
To je v pohodě, mě zase blbne beremko,ale už si zvykám. Já se tedy stresuji už teď, není teď čas nějak plánovat svatbu, tak od 20.7 musíme začít zase na plno, je toho dost co člověk ještě musí zařídit,ale to nejduležitější už máme, co rozlučku kdy jí máš?
Odpovědět
Ahoj holky! Přípravy postupují dál a svatba se blíží :-) Teď jsem se objednala ke kadeřnici a na nehty, v pátek jsem vyzkoušela šaty a koupila bižuterii, mám dohodnutou kytku, cukroví, dort, chlebíčky, kýtu, chatu na pařbu, detaily na oběd... Ale pořád ještě spousta věcí chybí. V pátek si asi vyzvedneme prstýnky, už máme načrtlej zasedací pořádek a rozvržení do aut... No ještě to všechno poladit a domyslet a můžeme k oltáři ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak jsem po AJ a můžu se vám věnovat :-D V devět jdu na Skype, tak mám chvilku čas. Adruš, to věřím, já jsem byla teďka jen s tou kamarádkou u moře a byl to super relax, jenom jsme pindaly a popíjely, to bylo super :-D Leničko, ahoj :-)
Odpovědět
Jo, a už pracuju na opálení (momentálně jsem ve stadiu růžová :-D ) a zkouším různý make-upy a líčení.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ifko! Takže teď už zůstaváš v ČR na chvilkiu? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?