Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to jsme na tom stejně, zítra je ještě volno, tak to když tak doženu všechno zítra, dneska jsem fakt jak přejetá.
Odpovědět
To já mám zítra volno s Pájou po dlouhé době, takže se zítra ráno zbalíme a když to počasí dovolí den budeme trávit na zahradě. Musím se trochu opálit do těch šatů.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to já se už opaluju, ale zatím jen na solarku nemám čas, jezdit někam na zahradu. Už mi pár lidí i řeklo, že jsem v obličeji i na rukách trochu opálená, ale znáš to, obličej vystavuješ pořád nejen na tom solárku a ještě mi ted vyskákalo děsně akné, takže to asi trochu zase omezím.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my máme také volno zítra oba, ale dopoledne bych chtěla rozdat nějaké oznámení a odpoledne hlídám kamarádce holčičku, tak snad to spolu nějak zvládnem, ještě jsem jí nehlídala, tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jdu, přijela mi návštěva, tak se jí jdu věnovat. Simčo at ti to v práci tedy rychle uteče pa
Odpovědět
Profilova fotka
jeee...tak kdyz jsem treba mela pupinky,tak mi slunicko vetsinou pomohlo..:-) Dostala jsem injekci na bolest,ale to tak bolelo,ze si ji uz nenecham dat..:-( prasky prej nedavaj,jen ty injekce,tak to radsi nic...
Odpovědět
Věruš, tak si užij návštěvu neboj mě to uteče. Dělám tady svatební noviny takže mám o zábavu postaráno.Já zase nemám čas na solárko a proto když mám jeden den volna tak to radši daleko od všech lidí. Kačko, je mi tě líto vrátíš se s krásné dovolené a pak tohle, snad se tam o tebe dobře starají. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Od rana tady se mnou byl P.tak ted jsem ho poslala at se jde nekam najist, vecer pry zas prijde a pak mi zamava ,az pujde s benikem, vidim si k nam do ulice:-)
Odpovědět
Tak alespoň že P. ti dělá společnost ten je ale hodnej.A to víš 100%že si tě tam nechají těch 5dní?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no Kačko! Ty bláho, co tam děláš? Už je Ti dobře? Ty vado, ještěže Tě to nechytlo na tý dovolený! Teda my jsme lazaři tady :-N Já jsem si říkala, kde jsi =-) Od kdy tam jsi? Od včerejška? Uáá, no to je fakt blbý, to je mi teda líto :-(
Odpovědět
Ahojky Zuzko....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Simi
Odpovědět
Článek se načítá
Zuzko děkuji za ten zasedací pořádek áž ho mám udělanej doma na nečisto. Pomohla jsi mi.
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáš za co vůbec, jsem ráda, že mi ho ta nevěsta poslala, nechtělo by se mi to vyrábět. Škoda, že jsem ho neměla ještě když se po něm sháněla Adrianka. Ale tak snad aspoň mám helfne ;-)
Odpovědět
To určitě, já beru každou radu.
Odpovědět
Teď se v práci morduji se svatebníma novinama.No a výsledek nulový.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak do těch já se vůvec nepustila :-N Koukala jsi na album blanka.k ? Ta tam má hodně inspirace ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tady od rana od 10 hodin...me uz to chytlo na dovce posledni den... Ted mam docela bolesti,snazim se odreagovat,abych na ne nemyslela,tak tady cumakuju...ani se nemuzu poradne nadechnout,rozlejva se mi to do celyho bricha, peta mi sem pro veceri,me dali chleba a hermelin,ale moc na to nemam chut..:-(
Odpovědět
Né ještě ne zatím jsem vyhledávala jen na internetu.Děkuji za radu podívám se tam
Odpovědět
Kačko tak to je mi tě líto,ale tohle ti asi nepomůže od bolestí já vím. Doufám že ti ty bolesti brzo přestanou a ty budeš zase v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Kačko :-( A teď máš teda ATB? Jé, to je fakt naprd :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Simco,jsem blba...muzu si za to sama, jsem si hrala na lecitelku a takhle to dopadlo...:-( jsem si vcera sehnala recept na antibiotika,ze dneska zacnu a rano jsem nemohla vylezt z postele,mela jsem zimnici,ani p.se me nemohl dotknout,jak me kazdy dotek bolel...cela jsem se klepala,pry jsem vypadala strasidelne..:-( Aaa... Vecere dorazila...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak za to nemůžeš, že máš zánět ledvin přece, ale jít jsi měla asi hned no :-N Jé, tak ať si co nejdřív fit!
Odpovědět
Kačko tak si nech chutnat, ona ta nemocniční strava není nejlepší. Snad se ti brzy uzdraví. Nějak nás to zdraví bolí. Holky migréna, Zuzka měla to s tím zubem ty teď tohle tak kdo je další na řadě. Hlavně že jste si dovču užili i když tě to tam taky chytlo,ale né tak jako dnes.
Odpovědět
Profilova fotka
jsme lazaři :-p
Odpovědět
No to jsme.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dneska mizím, jedu na řízeček k mamince. Papa
Odpovědět
Zuzko tak si to u maminky užij a dobrou chuť, já ještě 2,5hodinky a jdu taky domů, hurá.....
Odpovědět
Holky je tady někdo?Halooooo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Kačko, držím pěsti, aby Tě ta záda přestala brzo bolet a hlavně aby jsi byla co nejdříve fit. Já měla zánět ledvin několikrát a vím, že pak člověk už ani nemůže chodit a vstát třeba z postele, jak to strašně bolí. Drž se! :-) Jinak my máme za sebou velmi náročný víkend-dva dny příprav zahrady, škrábání a malování kuchyně Kubovo rodičů a včera byla rozlučka. A jak si užíváte volna Vy? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?