Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Koule vím, že bude určitě a podle mě ten chomout taky, jenže já nijak nemůžu ovlivnit to, jak ho nazdobí ach jo. Jedině delegovat někoho at má ještě jedeš případně, já si myslim, že vím, kdo ho pro nás bude mít, tak delegovat nějakého kamaráda at to sežene a musí ho předběhnout
Odpovědět
Profilova fotka
Tak on mi tam ani nepřijde, tím že jsem nahlásila vlastního fotografa, tak on mi tam snad ani nepřijde a hlavně co vím od kamarádky, tak ti dá 60 vyvolaných fotek což je vlastně 20 a 3x vyvolané, takže co s tím pak, když se ti všechny nelíbí a od ní budu mít takovou fůru fotek, že si z nich určitě vyberem
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se rozhodla, že ten chomout asi zakážu, asi vim, kdo ho u nás zařizuje, tak ho zkusím poprosit, at nám to nedávaj, stejně překvapení to už není, tak co
Odpovědět
Ahojky všem, tak jsem tady zase na chvilku. Normálně holky musím vám něco říct, včéra jsme se s P. bavili o svatbě a o dětech atd. opravdu na chlapa mě překvapil o čem všem chce mluvit, no byla jsem mile překvapena. Pak jsme se dostali i na moje svatební šaty,ale bavíme se o nich jako o šatech neviděl je nic ani nechce, to jsem ráda. A dnes ráno když jsem ho budila mi řekl Ty budeš tak nádherná nevěsta a objal mě, řeknu vám měla jsem malinké slzičky v očích.
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé Simčo ten je milej :-) je to fajn, když tě chlap překvapí, že chce bavit o věcech, které by jsi nečekala vid :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéje, Simi, to je hezký. No jo, uměj bejt hodný, ty naši chlapíci :-)
Odpovědět
To jo když se o tom chci bavit já tak mi to vždy příjde že poslouchá jen jedním uchem a tím druhým to jde rychle ven,ale včéra jsem se úplně zarazila a dnes mě tedy opravdu překvapil.
Odpovědět
Livinkas, to je milé, chlapí občas překvapí. Můj manžel :-D ze mne během svatby nespustil oči, pořád mi lichotil a zasněně se na mne díval....holky, já vám fakt závidím že je to před vámi, áááách, užijte si to.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, když to, Andru, čtu, tak už se nemůžu dočkat a taky si závidím, že je to přede mnou :-D
Odpovědět
Holky to já už jsem takový magor že si pouštím svatební pochod a písničky které jsme zvolili na obřad a vždy se zasním otevřu fotky mých svatebních šatů a představuji si to, no nejsem magor??????????? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nejsi prostě se těšíš na tom nic není :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se chci také ještě jednou vdávaaaaat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak kdepak máme tu Kačku? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky musím běžet, mějte se pěkně jedu do toho Ustí, tak zatím pa a at vám to v práci rychle uteče
Odpovědět
Měj se hezky Věruš ať dobře pořídíš. Zuzko tobě už kačka psala že přiletěla?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem se včera s Kačkou na moment viděla, předávala mi bižu, kterou jsem přes ní objednávala pro kamarádku, co se taky vdává ;-)
Odpovědět
Aha tak to jo, já myslela že je ještě na dovče.
Odpovědět
Profilova fotka
Nene, už jen Zdenička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mě jedna hodná nevěsta poslala zasedací pořádek (viz. moje album, už teda s našima jménama), tak kdybyste ho některá potřebovala, tak já už ho mám, můžu poslat.
Odpovědět
Zuzko, já ho hledala v tvém albu,ale nenašla jsem ho. Jinak já bych to docela bral, kdyby jsi byla tak hodná a poslala mi ho, nějak tak už vím jak kdo bude sedět,ale jen pro kontrolu.Prosím, smutně koukám. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, tak moment, já to tam nemůžu nacpat ... Simi a mám já Tvůj mail? Písni do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, holky, já to neumím změnit na jpg :-N Měla bych si zajít na nějaký školeníčko :-N Ostuda :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, jé Zuzi mohla bych také poprosit? já to dělám tak,že zkopíruji,novu uložím a dám příponu jpg :-)
Odpovědět
Ahojky Barčo, co je nového?Já jsem teď v druhé práci a strašně moc se nudím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, asi ani nic :-. , my jsme přijeli na chvíli domky a za chvilku zase vyrážíme,rozdat ještě dvě oznamka a vybrat peníze na ubytování a trošku se pobavit!
Odpovědět
Profilova fotka
Ty furt makáš chuděrko,týý jo,jsi fakt dobrá!
Odpovědět
Tak to vám závidím a hodně. My jsme s Pavlem říkali že taky chceme někam zajít na pobavení,ale nějak nemáme čas. Já jsem každý den v práci od rána až do 22hod a víkendy to samé,ale snad zítra nám klapne to grilování.
Odpovědět
Profilova fotka
týý brďo! no Zdendovi právě zítra odpadla šichta,takže dnes můžeme někam jít,ale chci vidět to malování zítra! Zítra má být prý nádherně!
Odpovědět
No to má,ale já si ho užiju doma úklidem, Pavla mám v práci celý den a doma je prachu, to je hnus.A večer snad klapne to grilování.
Odpovědět
Profilova fotka
týý jo mi te´d počítali na kolik nás vyjdou výslužky,takže 10.600,-,fakt skvělý,hned jí to v ne.vpálím
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?