Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš já jdu zítra ještě do práce, a do ustí pojedu asi na 1 hodinu, tak jestli tam budeš, tak se můžem někde sejít
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi písni z vlaku sms a já Ti odepíšu,jestli tam jsem ju :-) a co ty popůlnočky? že jdou viď?
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně já ti napíšu z vlaku, byla bych tam zase v 1 asi tak, i když ted mi Milan řiká, že bych chtěl, abych jela dřív, tak pojeud možná o vlak dřív a byla bych tam ve 12, prostě ti napíšu. Šaty jsou dobrý, vidim tam taky dobře konečně ty botky nebo to jsou jiný. Musím jít, Milan chce k počítači, mrknu se sem ještě zítra ráno než půjdu do práce ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
jasný! no konečně to jsou ty botky!po hodině čištění :-| , neskutečná ta ženská! měj se!pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Zuzi, co znamená rozšafný? Jestli jsem si to dobře zapamatovala... Baru, nešli jste náhodou kolem 17hod. se Zdenkou a s Abbíkem nad Šumavskou a neměla jsi červenou mikču?
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, jsi faaaaakt super kočanda v těch šatech a botkách ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, jak se máte před prodlouženým víkendem? :-)
Odpovědět
Ahojky Lení, chtěla jsem se tě zeptat jak jste měli tu svatební hostinu v Krupce, měli jste ty kolenové šunky od nich, myslím tu kejtičku k jídlu?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Moni děkuji :-) Já ani nevím,kde je Šumavská,ale šli jsem na poštu nebo pak z pošty a brali jsme to pak zadem na tu louku a měla červené tričko,takže je to možné. Teda to vypdá,že jsem tady furt :-. ,ale dneska přijdu možná až večer! a o víkendu budeme malovat! jupííí,konečně jsem ho k tomu donutila!
Odpovědět
Dobré ráno Barčo, jo malovat tak to my až po svatbě.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, at vám ten dnešek v práci rychle uteče a pak už jen 3 dny volna :-) já jsem dnes do práce nešla, protože jedu do ustí sehnat ještě nějaké věci a Milan jede na celý víkend pryč, tak musíme ještě něco nakoupit a připravit.
Odpovědět
Profilova fotka
Moni: ty kejtičky nám objednávali oni, takže ano, bylo to přes ně. Já se těším na víkend, přijede nám můj svědek, tak si asi půjdeme zašermovat. Škoda, že Honzův svědek je v Pyrenejích, ten by nám to zase strašně natřel. Takže se opravdu těším, že si odpočinu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já budu mít celý víkend volno, dneska jdu s holkama ze školy konečně oslavit státnice a zítra večer mi přijde pár kamarádek zase taky večer a v pondělí hlídám kamarádce 3 dcerku celé odpoledne, tak jsem zvědavá, snad to půjde
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Kačka už se nám vrátila ze svatebky, jsem zvědavá jaké to tam bylo :-) no tak Kačí šup sem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Věrko, super, že jste se s Ladou domluvily. Je fakt příjemná, viď? Taková pohodářka :-) Baru, šatičky jsou moc hezký a koukám jako blázen, že už Ti konečně dorazily ty boty!!! Ty jo, slečna se s tím moc nepárala :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko jj, Lada je super, příjemná a pohodová. Nakonec jsme si jí vzali i na dopoledne, chtěla jsem odpoledne, ale tam už něco má, tak nemohla, tak jsem vzala dopoledne alespoň nebudu muset zatěžovat švagrovou s focením a bude moc věnovat malýmu. Poslala jsem jí pár odkazů pro inspiraci a odepsala mi že mám dobrý vkus a rovnou mi napsala od koho jsem si ty fotky vybrala a prý jsem si vybrala fotky od nějakého fotografického boha :-) takže ten má asi hodně dobrý fotky. Včera jsem se taky sešla s kamarádem a trochu jsme probírali tu svatbu, na které jsme byli ted v sobotu a musím uznat, že bych nejraději zakázala nějaký ten chomout
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak super. Kdo je foto bůh? :-D Bigoš? Wagenknecht? Nebo kdo? To mě zajímá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bigoš přesně jak to víš?
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak Bigoš je fakt luxusní, zajímalo by mě, kolik stojí jeho práce... :-N Vím, fotky pro mě byly strašně důležitý, takže to mám celkem prostudovaný :-N
Odpovědět
Dobré ráno, Lada je taky foto bůh :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to jo. Já jsem na to focení fakt zvědavá, když to tak počítala, tak prý ve 12 hodin obřad a prý to focení bude trvat tak max do 14, což jsem zvědavá na ty svatebčany, už ted jak jsme byli v sobotu, tak lidi byli docela nervozní, ale nebylo jídlo pití nic, takže se ted poučíme
Odpovědět
Profilova fotka
Tak soudě podle Tvých fotek 100% Jsem čím dál radši, že jsem si ji vybrala :-D
Odpovědět
Siby, chomout a takové ty srandičky stejně neovlivníš,stejně na vás přátelé něco nachystaj, nějaká ta malá srandička hned po obřadě je prima a trvá to chvilku a alespon je zábava. My měli choumout i kouli..... Normálně vám závidím, že svatbu máte ještě před sebou, dala bych si to klidně znova, bylo to nádherný.
Odpovědět
Profilova fotka
To jo Andrejky fotky jsou super a včera jsem viděla ještě jedny fotky nějaké slečny, vlastně ted už paní z Prahy nebo to měli v Praze a nádhera, prostě nádhera. Lada vidí místa na focení, který my nevidíme. Včera když jsme se šly po zámku projít, tak tam na jednom místě bylo lešení a vedle toho lešení asi nějaká oblouk, já si ho nevšimla a ona, že tam by byly taky případně pěkné fotky.
Odpovědět
Siby, jjj, určitě vemte sebou košíky s koláčkáma a pitím, nebo je odkažte do cukrárny na náměstí a vy se zatím vyfotíte....a nenech se vystresovat, ty fotky vás zachytí a svatba tak rychle uteče, že ti za chvíli v rukou zůstanou jen ty fotky a vzpomínky....
Odpovědět
Siby, a na zámku už není ten fotograf, ten co tam má monopol? tuším že svatbu na zámku mohl fotit jen on a nikdo jiný a pak i do těch zámeckých komnat se smělo jen s ním.....kamarádka se tam vdávala před 4roky a myslím že jinýho fotografa nemohli mít...nebo jsem to možná špatně pochopila.....ta zahrada to už je něco jiného....myslím ty komnaty atd uvnitř.....vím že všichni lidi co se tam brali pak měli naprosto totožné fotky i pózy..
Odpovědět
Profilova fotka
Andrejko jenže on je problém ten, že mě se ten chomout nelíbí, tedy alespon tak jak ho nazdobí oni, abych ti to přiblížila, tak ted jsme byli na svatbě a oni ho ozdobili, tak že tam kromě nějaký těch panenek, chrastítek a tak dali jako ps.... plínku. Pošlu ti jednu fotku do IP a uvidíš. Máš nějakou fotku s tím vašim chomoutem? Kdybych to tak mohla ovlivnit a říct, jak to chci případně nazdobit, nemusela bych na tom chomoutu mít ani nic fakt
Odpovědět
Profilova fotka
Andrejko máš přesně pravdu, ten fotograf tam stále je a mám ho teoreticky v ceně, ale fotky od něj jsou příšerné a opravdu jen s ním mohu do zámeckých 2 komnat, třeba ti řekne tady v chodbě si stoupněte a ty i když nechceš, tak musíš, protože jinde tě prostě nevyfotí, aby jsi si vymyslela nějakou pozu no to rozhodně ne, takže si můžeš vzít svého fotografa, ale za něj musíš zámku zaplatit 500 a do těch zámeckých místností tě s ním nepustí
Odpovědět
Siby, no já bych s tamtím fotografem rozhodně neztrácela čas a na nějaké komnaty se vyprdla...šla bych fotit rovnou s Ladou....fotky od něj jsou fakt děs.....
Odpovědět
Profilova fotka
Jéje, my měli fakt štěstí, že nám kamarádi nic nenachystali, byli hrozně hodní. V noci mě chtěli unést, ale domluvili jsme se, že ne, že to není fér vůči nám ani vůči majiteli hradu (kvůli útratě) a bylo to i tak super. Tak, Věruš, třeba vám to také dopadne tak, že to bude v pohodě a nepotká vás nic nevkusného. Nás potrestali akorát rýží :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?