Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Simčo, máš ho tam :-) No vede se nám dobře, teď mám nějaký depky, ale to zas přejde. Dneska jedu s holkama na prodloužený víkend na Mácháč, tak to tam roztočíme :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem jen najukla a byly tam nějaké odkazy-na ošklivé šaty (pro dospělou družičku) a krásné fotky, tak jsem na to klikla a na těch krásných fotkách jsem viděla Tebe :-). A taky tam psaly něco v tom smyslu, že to je moc hezké, což je 100% pravda. Já jinam kouknu jen občas...
Odpovědět
Profilova fotka
jo už jsem to zkoukla, psaly tam, že mé družičky měly krásné šaty :-) jo ty byly opravdu kouzelné.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak proto tam byl odkaz na ty "ošklivé" šaty pro družičku...Já to nečtu, jen jsem klikla na odkazy :-)
Odpovědět
Jé když jedeš na ten Mácháč kam to tam jedete, myslím kemp nebo nějaký pensionek. Depky a proč prosímtě. Holky musíme se zase sejít, chybíte mi. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jedeme do Doks někam do penzionu, ale zařizovaly to holky, takže ani nevím jak se to jmenuje. To s těma depkama nechci rozebírat víš. Taky už bych vás ráda viděla!!!
Odpovědět
Tak pak budeš vyprávět jaké to tam bylo, my tam s Pavlem jedeme po svatbě, rádichodíme a to okolí tam je nádherné.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, až se vrátí Zdenička, tak musíme něco spáchat! Kačka už je zpátky, přijela dnes ráno, zítra se tady už asi ukáže :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko německý punc na prstýncích asi nevadí, ale prostě to Kraus konstatoval, že tam neni a pravděpodobně tam musíš mít české označení toho zlatnictví nebo já nevim čeho. Co jsem ale nepochopila dneska jsem na něj koukala a označení zlata tedy 585 tam bylo a on se mě zeptal jestli to zlato je. Baruš asi bych k čoice šla, kdyby mi to nějak vadilo nebo s tím byl nějaký problém, ale to že tam ten punc není je mi celkem jedno, efekt nebo funkčnost prstýnku to nemění tak co. Kdyby na mě udělali nějaký podraz nebo něco a já bych se dozvěděla tohle, že to tam má být a není, tak bych to asi nějak řešila, ale prostě oni nechtějí řešit zmenšování, protože to na reklamaci ne a u nich by to stálo 1500. Takže by mě ve výsledku jen obrali, protože já vím, že ten spoj je mimo rytí, takže to dáme sem zmenšit a bude. Komedie je, že když jsem včera přijela do Ústí a jen pro jistotu jsem ten prsten dala Milanovi zkusit, tak měl problém ho sundat díky tomu vedru, ale řekla bych, že stejně o tu velikost mín mít může. Tak mě napadlo Adrianka neřikala ani jak to dopadlo s tím jejím zásnubákem nevíte někdo nebo Adri jak to dopadlo? Baruš ty peníze za tu tekutinu nespěchají, určitě se ještě uvidíme a stejně bych za váma do Ústí někdy přijela, vám je přidat, takže to ted s Mončou neřešte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já už se na tu schůzku s Ladou fakt těším, jsem zvědavá, jak to dopadne a fotky celkově taky. Nejsem moc fotogenická a už vidim jak nás tam šteluje na nějakou fotku a Milan bude zase remcat, taky se děsně nerad fotí, tak jsem zvědavá jak to dopadne. Snad neřekne, že si vymýšlim, koukala jsem na hodně fotek a líbilo se mi toho mraky, ale neumim jí přesně říct, v téhle a téhle pozici bych chtěla fotit, Zuzko to jsi jí všechno přesně řekla?
Odpovědět
Profilova fotka
Věrko, ona bude vědět, co s váma, neboj. Já jsem jí řekla, že chceme uvolněný fotky, rozesmátý a ne moc naštelovaný. řekla jsem jí, že se mi strašně líbily fotky Andru, takže tak nějak. Že máme rádi čb fotky a že se mi líbí to podbarvení do studených tónů, viz. album Andru. Taky že já se strašně ráda fotím, Dan ne, takže budem rádi, když Dádu trochu nasměruje a že moje mamka nenávidí focení víc než cokoli jinýho, tak ať se na ni zaměřuje nenápadně a udělá mi nějakou hezkou fotku.
Odpovědět
Holky určitě něco spácháme,ale já budu moct až po 12.7 to se nedokážu utrhnou, budu chodit z práce do práce.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
OK, po 12.7. něco uděláme. Počkáme na Zdenku a Kačku a pak to vymyslíme :-)
Odpovědět
No musím říct že už teď se na vás těším a moc, holky taky u vás tak hřmí a já jsem zase v celé firmě sama.
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, taky :-( A my máme jet na zahradu sekat a uklízet, v neděli tam máme tu rozlučku. Tak snad tam pršet nebude, abysme něco udělali...
Odpovědět
Jé ty už máš teď rozlučku, to je hezké. Tady se normálně rosvicí ze všech stran jsem jak u fotografa, ještě´úsměv a fotečka je hotová. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My ji máme s Kubou společnou. U nás ve vesnici se to tak dělá a Kuba ji ani sám nechtěl mít. My máme tohle poslední trochu volný víkend do svatby :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, Simčo, úsměv, prosím a fotečka bude hned hotová :-D
Odpovědět
Tak to jo když je to tradice, tak proč jí nějak rušit. Jak se blejská tak to budu mít hned jedno celé album, jen bych chtěla vidět jak se tvářím :-D Nebo radši néééé.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já je pak nechám vyvolat a na srazu Ti je ukážu ;-)
Odpovědět
Tak jo budu se těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
No vy jste rozšafný teda :-D Jů, Moni, ještěže je v pondělí volno, co? :-D
Odpovědět
Tak já se loučím, večer jen nakouknu, tak už jen zítra a 3dny volna, hurá.... Tak pa a hezký zbytek dne všem. Pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
papa, večer taky kouknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem doma ze schůzky Lada je fakt skvělá, na všem jsme se domluvily, tedy trochu mě dostala, když řekla, jak dlouho to všechno bude asi trvat, no to nevim jak mi svatebčani vydrží a hlavně Milan taky. Jinak byla super. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata:-) Tak vidíš Věruš,jé vy se máte! Já jí dnes psala,že tedy ne :-( Holky mám boty!!!!!!!!! ale teda nějaké ušpiněné!ale jinak dobrý.jdu si dát fotku popůlnoček do alba!
Odpovědět
Profilova fotka
Byly jsme se podívat i v tom našem sále a řikala, že tam je světla dost, že prý to není tak hrozný. Zahrada se jí líbila moc, že tam se toho dá určitě prý nafotit hodně :-) Tak jsem ráda, ted mít ještě pěkné počasí.
Odpovědět
Profilova fotka
jo ona byla přímo s váma tam ju,tak to je dobrý!
Odpovědět
Profilova fotka
Sešly jsme se spolu právě na zámku, protože tam ještě nikdy nebyla a když jsme si to tam tak prohlíželi, tak šla asi paní kastelánka nebo nějaká průvodkyně a Lada se jí zeptala, jestli by jsme se tam mohly jít mrknout, ani bych neřekla, že by řekla, že jo a ona řekla, tak jsem ráda, vlastně jsem to viděla také poprvé
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Věruš, kdyby jsi chtěla,tak klidně písni až budeš zítra v UL,jdu v půl desáté k doktorovi a pak až do dvou budu courat zřejmě po městě
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?