Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, to jsem ráda, že se vám focení s ní líbilo, ukazovala mi dneska fotky, co odevzdává nevěstě zítra. To Ti byli taky tak pěkný lidi! Ona jemná blondýnka, on byl teda fakt krasavec, snědej, černovlasej :-N Ty jo, tady jenom vychvaluju cizí chlapy, chudák ten můj :-D Andrej, fakt vám to tam strašně sluší, oběma! Bylo to focení fakt tak pohodový, jak všichni říkají? Můj Dan je z toho trochu nesvůj, že se nebude umět naštelovat a tak :-N Tvůj manžel to zvládl v pohodě? Měli jste ten ranní balíček?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, Andrej, my máme i Duo Mane :-D Byli dobrý? Bavili jste se tak pěkně, jak píšeš v albu? No, asi jo, viď? To bys to tam nepsala :-D Dělali jste nějaký soutěže? Bavili vás? (Tě utluču otázkama, viď? :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčátka, na mě sice nezvykle brzy, ale jsem strašně unavená, takže vypínám a zítra tady ;-) Dobrou x-)
Odpovědět
Zazul, měli jsme celodenní focení od rána od holiče až po krájení dortu a první tanec, cca do 17-18h přesně nevím kdy odcházela, ale focení s ní bylo naprosto pohodový, takové to celodení focení jsem ani nevnímala její přítomnost a pak focení "štelovací" :-D to bylo v pohodě, i když jsem z toho taky trošku měla obavy, ona řekla, co a jak a nebo jsme i samy něco dělali a Lada jen cvakala, nebo si popošla, sedla, vylazla na lavičku, schody...naprostá pohoda... A DuoMane, úžasný, jak už jsem napsala v popisu svatby, tak roztancovali i hochy co normálně netančí a jeden tančil naposledy na své svatbě před 12lety....hrali takové ty české i zahraniční vypalovačky, jejichž slova snad zná každý...opradu super. Já se sstráááně těším na fotky na zítra!!!! ať už je odpoledne. taky jdu do hajan, papááá
Odpovědět
Dobrá ránko všem, tak jsem vádś dočetla. Mončo kočočka je nádherná je to takový čertík s modrýma očičkama,ale je nádherná. My včéra s Pavlem dávali dohromady fotky pro kameramana, a dnes bude ještě P. pokračovat sám já jdu do práce(do kina).Holky to to utíká to je hrozné, člověk se ani nenaděje a bude tady konec července,ale j se pořád uklidňuji že mám dost času,ale NEMÁM!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky, Baruš k čoice to dát nechci, bylo by to další handrkování a hádat se s nima, že mají jiný měřidlo než mají jinde, které se liší jen o jedno nechci, protože bůh ví jak dlouho by to trvalo a jestli by jsme svůj prstýnek na svatbu vůbec měli. Ten punc jsme neřešili, ten pán tady u nás to zlato poznal, ale jen konstatoval, že tam prostě není český punc. Jinak písek ještě nemám včera jsem se tam stavila, ale prý to přiveze dnes, takže to bude v pátek, stejně jako to razítko, takže tam zase v pátek musím ach jo. Zuzko my jsme to u nich ani nechtěli nechat zmenšit, protože velikost byla správná, takže na reklamaci to neni a kdyby mi to zmenšovali za peníze to už mi řekla tenkrát, že bude prostě za 1500, ale ona tam určitě prostě počítala to ryti, ale to je tím, že ta ženská tomu nerozumí a neumí najít ten spoj. Kdyby to uměla tak vidí, že tne spoj je mimo to rytí, takže by to to rytí neporušilo.
Odpovědět
Profilova fotka
Věrko, já bych to taky na ČOI nedávala, musím přiznat, že moc nevidím ani důvod. Každý zlatnictví má jinou měrku na prsty, to je stejný jako když mi někde jsou boty 39 a v jiném obchodě mi jsou až 40tky. Že vám to teda blbě naměřili je jiná věc, ale nemyslím si, že je to námět pro inspekci... :-N Německý punc by neměl ničemu vadit nebo jo? Proč to vadí? Nějak jsem se v tom ztratila asi... Jinak paní Baladová se Ti určitě bude líbit, je to pohodářka, uvidíš, že se na všem domluvíte. Dá se jí na všechno zeptat, byla moc milá :-) Andrejko, to jsou pro mě teda výborný zprávy, že jste byli takhle spokojení :-D To je super! Očekávám pak další fotky v Tvým albu ;-) Určitě budou nádherný a že se nemůžeš dočkat Ti ráda věřím :-)
Odpovědět
Ahoj holky, včera jsem dodělala zkoušky a teď mám konečně "volno", i když lítám jako hadr na koštěti. Svatba už se pěkně blíží a já mám pocit, že ještě skoro nic nemáme zařízené :-S Poctivě vás čtu, ale nikdy nemám čas se tu zakecat |-| Teď taky musím letět. Mějte se!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:-) tak Ifko gratuluji k poslední zkoušce! Věruš já myslela kvůli tomu puncu né kvůli té měrce,sama si psala,že je to za 100tis.pokutu,tak to asi není nic dobrého a už jen ten přístup mi přujde hroznej.Já jen psala svou zkušenost,stavila jsem se na čoice,paní sbalila kabelku s průkazem a šla do obchodu se mnou. Ale je zase fakt,že tohle je na delší lokte,mají na to asi také nějakou lhůtu-na reklamaci.
Odpovědět
Profilova fotka
Moni tak já se v tom ztrácím, je to koťátko nebo už větší kočička? Holky tak dodnes mi ty boty nepřišly, jdu jí napsat k...jedný. A ani mi ještě neposlali email z té restaurace,ach jo. Jo Věrko,kdyžtak písni v kolik zítra pojedeš do UL,dala bych Ti ty peníze!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Baru, to Monči koťátko je úplně mrňavoučký :-) Tak to jsi měla, Baru, veliký štěstí. Já jsem jednou byla na čoi a paní se mnou nikam nešla, řekla, že bych se musela soudit, vůbec mi nepomohla ]-( Hele, ale proč by jako ten německej punc měl vadit, já to nechápu :-N
Odpovědět
Ifko, taky gratuluji ke zkoušce, učení máš zdárně za sebou a teď už budou jen ty hezké věci.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky. Ifko, gratuluji ke zkouškám :-) Baru, je to malé kočičí miminko, fakt hodně malé, je jí teprve měsíc a kočičky se berou tak po šesti týdnech. Ale byly k tomu důvody, proč jsme si jí vzali tak malinkou. Jinak dneska jsme měli ve 4:15 budíček, tak jsem jí dala papat a šla k nám do postele :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, já si myslím, že každý stát má jiné standardy na kvalitu zlata a je možné, že v Německu je mají jiné, než u nás a třeba by tam ani nemohli dát náš punc, protože by to nesplňovalo standardy. Vím třeba, že Ruské zlato (jejich žluté) je úplně až do červena, což tady by na to nedali náš punc.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, s těma botama-máš nechanou e-mailovou komunikaci?
Odpovědět
Holky normálně mám menší problém, chci někde najít výzdobu stolů do mojí barvy abych to mohla odvést do toho pensionu aby mi to nějak podobně udělali, nevíte kde to mám sehnat?
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, já tohle také řeším. Já si to asi zkusím udělat doma na náš stůl a vyfotím to, protože jinak nevím, jak bych jím to ukázala...
Odpovědět
Profilova fotka
jůůů takovej mrňousek :-) S tím zlatem to bude asi tak jak píše Monča,já se v tom vůbec nevyznám,mě jen zarazilo,jak to Věrka psala s tou pokutou. S tou čoi,to asi byla náhoda,pochybuji,že by asi chodili pokaždý někam,když tam někdo přijde. Jo jo ty emaily mám všechny schované,ale ještě počkám do odp.,zkusím sjet na poštu,ale už to bude měsíc,co je měla poslat a dva,co je mám zaplacené,ach jo,když je někdo blbej :-(
Odpovědět
No jo jenže mě se o výzdobu bude starat ten pension a tak bych jim tam chtěla dát nějakou předlohu.
Odpovědět
Profilova fotka
Barčo, to si nemohla vědět, že to bude nějaká podvodnice, ale nemáš na ni bohužel nějakou zbraň (sepsanou smlouvu...) snad vše dopadne dobře. Budu držet pěstičky
Odpovědět
Profilova fotka
no já se furt modlím,že přijdou,ale v jakém ještě stavu taky :-| ,uvidíme,každopádně jí napíšu i tak ostrej mail,to se prostě nedělá. Furt čučím z okna kvůli pošťákovi a dělníci z protějšího domů na mě pískaj a volaj kudrlinko :-D ,si asi myslej,že koukám na ně!
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo,tak si prohlédni nějaká svat.alba,třeba tam něco najdeš!
Odpovědět
Profilova fotka
Zdraví Vás všechny upískaná tlapinka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš ona je fakt ani né do dlaně, to je prďousek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To teda je, to kdyby na ní šlápnul Abbísek, tak to by byla chudák. To si musíme dávat pozor i my, jak je prťavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, tak jak se máte? no chybí mi to plánování a ty přípravy. Jen si to pěkně užívejte :-) Psala mi Zdenička, že tam mají krásně a že Anička se pořád koupe v moři :-) Moni kočička je moc roztomilá, takovej malej diblík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, to je hezký, alespoň si to užijí :-) Jo, začíná se v ní projevovat ďáblík. Ale teď usnula na zádech a nožičky má nahoru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem koukala, Adruš, že na diskusi Hola, hola... chválí Vaše fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni jak to stíháte koukat na jiné diskuse, já to nikdy nestíhala :-D :-D
Odpovědět
Ahojky Adruš, tak jak se vede?Prosímtě pošleš mi do IP Zdeničky číslo?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?