Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak se omlouvám, že se ted k tomu co píšete moc nevyjadřuji, ale nějak není čas. Pořád někde lítám. Zuzko prosím tě dej vědět, jak to vypadalo s paní Baladovou :-) máme schůzku zítra, tak jsem zvědavá :-). Jo a pravděpodobně půjdu o víkendu na zkoušku účesu a nejspíš i na tu ofinu, napsala mi jedna známá kadeřnice, že si myslí, že ta ofina, co bych chtěla by mi šla, tak jsem zvědavá. Snad se s tou kamarádkou domluvím a o víkendu budem stříhat a zkoušet :-) a nebudu vypadat jak debil
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo já, ale za chvíli letím na vlak. Jinak cena za obřad 20 tis. je fakt síla, mě už připadá hodně těch našich 5000 - 6500, to je taky děs, ale chtěla jsem nějaké pěkné místo. Je fakt, že můj sen byla vždycky Hluboká, ale to by se musela omezit svatba zase na uplné minimum a nijak zvlášt si nevyskakovat a stejně by to bylo asi docela mastné
Odpovědět
Ahojky Věruš, ani já nemám moc času, vždy se tady ukážu na chvilku a když chci něco napsat někdo něco potřebuje a volá atd, takže taky letem světem. Uvidíš že ti ofina bude slušet ať ti třeba udělá tu falešnou ofinu a hlavně šikmou né jak kastrůlek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Věruš to je jasný, tu kouli Ti přivezu hned v pondělí! jsi zlatíčko,pak mi musíš říct co bratrance pije ;-) No to je síla s tím zlatnictvím,tak pak písni jak jsi dopadla!
Odpovědět
Profilova fotka
jo a mě dnes volali z restaurace,že mi během dne pošlou to ocenění na osobu a všechen rozpis atd.,tak jsem zvědavá :-.
Odpovědět
Profilova fotka
já nevim co je falešná ofina, chtěla bych tu jak má ta slečna na fotce, co mám v albu a na jednom obrázku je ta slečna 2x
Odpovědět
No něco takového je ta falešná ofina že když jí nechceš můžeš jí dát dozadu atd. Né jako mám já, mě musí dorůst.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Věrko, ten účes z toho obrázku je nádhernej! Já jdu na zkoušku až 18.7., mám taky vybranej obr.č 16 v mým albu, myslíte, že mi to půjde? Kolegyně mi říká, že na to mám krátký vlasy, ale kdyby mi to vypodložila a moje vlasy použila jen navrch ... co myslíte?
Odpovědět
Zuzko, kadeřnice ti dá do vlasů tu vystuž a půjde to hned. Já to měla jednou na plese a lidi si mysleli jak mám dlouhé a husté vlasy,ale vše udělala ta výstuž.
Odpovědět
Profilova fotka
ten je krásnej a čím vypodložila? mě včera Zdenda řekl,že chce,abych měla drdol,ale já už jsem rozhodlá!
Odpovědět
Je to taková výstuž která pomáhá kadeřnicím při dělání bohatých účasu a dotyčná na to nemá vlasy.
Odpovědět
Profilova fotka
Oni maj kadeřnice buď ty vložky nebo jak se tomu říká, to, co se dává do drdolu jako podložka... já nevím, jak to mám říct :-N Ale ta moje má i nějaký falešný drdůlky z vlasů, jako je příčes, tak ona má vyloženě drdůlky, tak to kdyby mi tam dala a ty moje vlasy přes, tak si myslím, že by to šlo... je nádhernej, jsem z něho unešená :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aha,tak o tom jsem v životě neslyšela,ale já byla na účesu jen jednou na maturiťák.a nemůže to vypadnout? já jsem furt takovej pesimista co,ale já vždycky hned myslím na nejhorší no. účes je fakt nádhernej ach jo,já bych chtěla být jak princezna ze mlejna,ale taky mi chybí tak půl metru vlasů :-D
Odpovědět
Zuzko no to mám na mysly tu podložku je to jako tlustá a velká gumička. Účes je nádhernej a tobě bude slušet. Tak za měsíc bude mezi námi další paní a to Lenka.Holky to už vás bude 6 mladých paní a 5 to bude teprve čekat
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, Leničce už se to hodně přibližuje :-D Jůůů, já už se těším :-D Baru, určitě to nemůže vypadnout, Ty jsi fakt pesimista :-D To by mi mohly vypadnout čočky, podložka, prsa z šatů, poutko na uvázání vlečky, nehet... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, nech si udělat jeden vyčesanej a jeden rozpuštěnej a pak to můžem zkouknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tý já jsem na Zdeničku a na Lenku zvědavá :-) ,to budou princezničky!
Odpovědět
Profilova fotka
no a Ty z toho všeho nemáš nervy :-. :-D , né já si řekla,tak když se to stane,tak s tím už stejně nic neudělám a za dva dny se tomu budu už jen smát,ale z čoček mám docela vítr,prt. navečer už cítím,že mě docela škrábou,tak si je nasadím asi až před odjezdem a do té doby budu slepoň. No já jí řeknu,ať mi udělá ten s tím drdolem a tamtem rozpuštěnej,jen ten rozp..mi asi bude muset natáhnou na větší natáčky,chci vlny a né kudrny
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, nemám. Hlavně, že mi ten můj broučíček řekne ano, i kdybych u toho měla bejt rozcuchaná, poleslepá a polonahá :-D
Odpovědět
Baruš i ty budeš princezna,ale musíš si alespoň trochu věřit.
Odpovědět
Profilova fotka
jo já si věřím, já jen trochu stresuju,ale pak na to v té chvíli třeba úplně zapomenu. Já stejně vím,že už při obřadu budu jako čuně a poškrábaná,prt.Abbé na nás skočí,takže budu ráda,když doskočí packama na ramena a nezahákne se mi za korzet
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to bych Abíčkovi asi dala :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jenže on to právě dělá pokaždý,když si dáme pusu nebo se obejmeme,stoupne si na zadní a packama se nám opře o ramena a chce taky,ale mi s tím počítáme,prostě je to náš prďola rozmazlenej,ale jsme rádi,že nás má rád,sice je to papírák,ale byl jako štěně měsíc u lídí,který ho asi týrali,takže byl problém si získat důvěru. musím pádit,jdeme páníčkovi naproti :-) mějte se!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Já svýho psa taky miluju, ale musí mít svý limity :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Věrko, ty prstýnky, to je fakt děsný, snad Vám to dají do pořádku. A účes je fakt nádherný Zuzko, nějak si nevybauji, jak máš dlouhé vlasy, ale ten účes, jak si psala, tak si myslím, že by měl jít, ne? A je taky moc krásný :-) My si dneska jedeme pro kočičku. Má nakoupené zásoby kočičích dobrot, tak snad se jí bude u nás libit. Už se s Kubou moc těšíme, bude to jako naše miminko. Jupííííí, já mám takovou radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem jukla na fotky a Zuzko, nevím no, ale myslím si, že by délka měla stačit a případně Ti dá nějakou tu "vložku", jak jsi psala...
Odpovědět
Profilova fotka
Jůů, vy si jdete pro kočičku, jo? :-D Jé a máte jméno?
Odpovědět
Profilova fotka
JJ. já jsem úplně jako bez ruky, když nemám čiči. Já je prostě miluju :-) jméno mi kdysi Kuba říkal, ale zapomněla jsem ho. Asi ho vymyslíme podle toho, jak bude vypadat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak ji pak vyfoť ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak mastím domů a pak na schůzku s pí. Baladovou. Věrko, dám Ti vědět ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?