Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Jo budeme, přeci na děti. Musím říct že mi normálně chybí ty naše srazy. Já vím je to asi 14dnů co jsme se viděli,ale notŕmálně je mi po vás smutno. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím příchod :-) Ahoj Adrianko!!!! :-) tak šatičky mám vyměněné a sedí perfektně!!! a ještě jsem si tam koupila jedny :-x,ale opravdu za pakatel! dělám další vývazky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Faaaaaakt? Dneska zrovna Barča o tom také mluvila. Jo, už aby zase nějaký byl a třeba aby i Lenča mohla přijet, aby se jí to hodilo... :-) Tak nevím, jestli u mě na děti... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak stejně bude sraz ne? pro Zdeničku a nebo se to udělá s náma všema dohromady až s Leničkou?
Odpovědět
Profilova fotka
No teď jsem vás dočítala a zjistila jsem jak krásně jste na mě myslely, vy jste ale hodný holky :-) no tři dny nám pršelo, ale užili jsme si to i tak, hráli jsme tenis, petanque, jezdili na vodních skútrech a taky jsme byli na výletě lodí a kupodivu jsme i opálený :-D Jinak, že jsem mladá paní vůbec nijak nevnímám, nic se nezměnilo krom toho, že se neumím podepisovat a někdy se ještě představuji pořád Seg.... :-D je to nezvyk!
Odpovědět
Profilova fotka
Taky už bych vás zase ráda viděla, takže na sraz se moc těším :-) :-) Zuzanko, tak jak jsi si to Chorvatsko užila ty??? My když jsme v sobotu odjížděli tak tam zase začlo pršet, tak jsem zvědavá na to, jak tam má Zdenička.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejhorší na té svatbě je, že nestihnete obejít všechny hosty, no a já jsem to vyřešila po svém, pořád jsem tančila a Honza je obcházel za nás za oba :-D Ale ani nestačíte mrknout a je ráno, my šli spát v půl 5 aby bylo ještě něco taky ze svatební noci :-D a poslední hosté prý šli spát v 6 :-D
Odpovědět
Ahojky Adruš, no myslely jak jinak. Když už jsi tady s námi nemohla být tak jsme si o tobě povídaly,ale jen ve vší slušnosti. Ani nevá´ím jestli jsem ti psala že fotky máš nádherné a dodatečně přeji vše nejlepší k svátku, jen samé nej, hlavně ať jsi zdravá, šťastná a pořád zamilovaná maldá paní.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo Simčo přála, děkuji moc vám všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jů ahoj, jdu vás dočíst
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj beruško Adruško, paráda, že jsi zpátky! To Tě šlechtí, že jsi dneska vyměnila svůj seriál za nás ;-) Zdenička už by tam snad měla mít hezky, všechny vás pozdravuje, psala mi, že dojela v pořádku. Jůů, až se vrátí Zdenička a Kačka, MUSÍME se vidět, už se mi po vás taky stejská :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu dnes jen na skok, jen jsem vás chtěla informovat, konečně jsem sehnala filový písek, jsem fakt nadšená. :-) S holkama jsem prolítala snad dneska všechny květinářství a nikde nic a až v Labi jsem sehnala, paní měla ale jen 2, ale prý mi je zítra v Praze koupí a podrží mi je do konce týdne, kdy tam zase jedu. Takže super, konečně mám, všechno na stůl :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Adrianko, ty vaše fotky jsou kouzelný, byla jsi rozkošná, jako panenka. Krása fakt x-) Jů, už se těším až podrbem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Věrko, paráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš, my Tě vidíme, šup sem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Co jééé? Kde stééé? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) jak Ti je?
Odpovědět
Profilova fotka
Jdem se koukat s manželem na dvd, tak zítra pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ájo, to jsi tady s náma dlouho nepobyla, ale manželovi Tě půjčíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Baru, tak nějak pořád stejně, už ani nevím, jak rychle mi to srdce má bít, už jsem z toho jelen, celý den na to myslím. A svěděj mě ty přísavky, ale děsně! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jéé tak to Ti nezávidím! tak snad se vyspíš a ráno Ti to už sundaj!
Odpovědět
Profilova fotka
čaute baby! ;-) Věrko, tak to je super! A co u toho kluka? Domluvili jste se?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, hlavně, aby ty výsledky byly dobrý :-N Dík, že na mě myslíte ;-) dám vám vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě abys nedala, to by si dostala na zadek! ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jůů, jasně, mami, neboj dám, hned jak přijdu od dr. vám obeznámím, kočenky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Věrko, Barčo: Tady je odkaz na ten hotel, jak jsem dneska říkala... Koukala jsem, že bysme si mohli ještě objednat i nějaké masáže, nebo tak něco. http://www.cchp.cz/pages/cz/default.aspx
Odpovědět
Profilova fotka
Moni tak to vypadá hodně luxusně!!! to si to tam určitě užijete!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Snad jo, hlavně ty památky v Praze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co se tam bude dít, Moni? Hele, pardon, ale ať už se ta kráva vdá, protože to je něco strašnýho :-p Že neuhodnete kdo? :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?