Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, Věrko. Ráda vyjdu zase někam do města pokecat :-) Zatím ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, tak držím pěstičky, aby Ti to naměřilo jen samé dobré hodnoty... Holky, jak se těšíte? Já strašně moc :-) za 14 dní pečeme ty koláče, to bude hukot, asi 3-4 tisíce koláčků budeme dělat, možná i více.
Odpovědět
Profilova fotka
Já se taky už hrozně těším, koláčky naštěstí neděláme, ale jinak přípravy dotáhnem během 14ti dní a pak už jen dolaďovačky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj přesně těhle čtrnáct dnů bude asi takových hodně náročných,všechno sehnat,doobjenat atd. a pak hysterie,že nic nemám :-D ...né ja toho mám asi až moc už :-) jen Zdenda včera,že jsme utratili už strašně moc peněz a to neví,že to teprve všechno začne!
Odpovědět
Profilova fotka
jo a prý mi už poslala boty!!!! takže dnes by měly dorazit! a pro jistotu napsala,ať jí nepíšu,že nebude na mailu!
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak ta je teda hustá! Hlavně aby byly v pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jestli,tak se snad za ní vydám a podpatkem dostane po hlavě :-D ,tak já běžím,ještě musím na poštu a do banky,tak ať vás stihnu!pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím ahoj :-)
Odpovědět
Přeji krásné poledene, jsem tady jen na skok mám oběd a pak hurá zase do práce. Zuzko ják je s přístrojem?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Simčo, taky se půjdu nadlábnout :-) Celkem to jde, dík ;-) Jsem zvědavá co to vyplivne =-)
Odpovědět
Tak já už jsem po jídle, jsem tady dnes sama a je to hrozné, nemám si ským povídat a tak to bude až do příští středy. Ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
No, aspoň máš klid, ne? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
No tak to bych radši měla někoho na pokec, je tady hrozné ticho, v celé firmě sama. Rádio mi sice dělá společnost,ale už začínají opakovat písničky co hráli dnes ráno.
Odpovědět
Profilova fotka
Jů, no co já bych za to dala, tady je frmol furt :-S
Odpovědět
:-D Nechceš si to vyměnit?
Odpovědět
Profilova fotka
A co vůbec děláte, holky?
Odpovědět
Ahojky Léní, myslíš jako za práci?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo :)
Odpovědět
Tak já dělám asistentku v soukromé firmě.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem agent :-D s popelnicema pro Ústecký kraj pro podnikatelský subjekty a vymáhám pohledávky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to pěkné, holky. Já si občas říkám, co bych mohla dělat, kdybych zůstala v teplicích. Tak maximálně učit...
Odpovědět
Profilova fotka
No já myslím, že je to celkem o náhodě, kde člověk skončí, já jsem si taky nepředstavovala, že skončím v popelářský firmě :-D
Odpovědět
Tak ani já nevěděla že někdy budu pracovat v této firmě, předtím jsem dělal v intersparu a to byla pakárna jako blázen.Mamka mi řekla o tomto místě a aniž bych něco věděla o kotlích šla jsem do toho. Ještě teď nemůžu říci že tuto práci ovládám na 100%, každý den se učím něco nového,ale snažím se.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak já končím, přihlásím se večer než půjdu na Skype. Hezký odpolko x-)
Odpovědět
Taky končím, večer asi budu kolem 18hod jdu na 2hoďky do práce. Pa pa hezké odpoledne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooooooooooooooooj :-) Tak jsme zpět z Chorvatska. Jsem zvědavá co je nového???? Máme hrozně moc fotek ze svatby, vůbec nevím, kde mám začít s tím albumem :-) Holky já to chci zažít znovu! dodneška si všichni o té svatbě povídáme a moooooc rychle to uteklo!
Odpovědět
Ahojky kočko, tak jaká byla dovča celou dobu jsme tady na tebe myslely protože hlásili že tam prší a je ošklivo. jaké to je být mladá paní?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Adrus, tak povídej, přeháněj, abysme věděly, na co se máme těšit :-) To je tak krásný, další mladá paní :-)
Odpovědět
Ahojky Mončo, já už se tak těším,ale zároveň si říkám nepospíchej protože ten den uteče tak rychle že se člověk nestačá ani nadechnout. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, říká to každý a asi na tom něco bude... pak už se nebudeme mít na co těšit :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?