Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, zkus se nad to povznýst a užít si to i tak ;-) A to, že sem tam hodí nějakej nejapnej vtípek může znamenat přece i to, že se výborně bavěj, zkus to vzít z týhle strany ;-)
Odpovědět
Barčo, nechci pořád říkat že jsem byla v pátek na svatbě,ale taky jsme tam měli takového exota, ze začátku byl dost vtipnej a lidi se smáli jako blázen,ale pak už to lidi začalo docela nudit a otravovat. Tak se na něho všichni vykašlali a nevšímali si ho a užili jsme si to i s trochu víc trapným člověkem.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo,tak já budu povznesená! a ani si nebudu všímat namyšlenejch kačen :-p holky díky!
Odpovědět
No vidíš, nemáš zač.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Holky, když už s tím máme takovýho zařizování, to by bylo, abysme si to neužily! Děvčátka, díky za svižnej pokec dneska, za rady ohledně mýho problému a pro dnešek se s váma loučím. Hezkej nedělní večer, páček x-)
Odpovědět
Ahojky Zuzko, tak možná zítra ráno, mám kolegyni na dovče takže bude všechno na mě.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi a hezký večer! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo tak já také pádim, jdeme na procházku s hafíkem :-) tak kdyžtak dobrou noc :-)
Odpovědět
Ahojky Barčo, taky bych se šla projít,ale nemůžu :-( Pa pa a dobrou noc.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Vy jste teda ukecaný!! ;-) Dočítala jsem tak letmo... S tou postavou chlapů - Kuba mi teď řekl, že váží 64Kg a když jdeme někam do restaurace, tak já sním půlku mé porce, Kuba sní tu svou a ještě mou, ale vypadá to jako kdybych já to hned snědla a Kuba pomalu a ještě někdy nechá... Baru-super, že je brácha oblečený. Můj táta si koupil oblek, košili a kravatu a je fakt štramák. Babička si koupila kostýmek a vypadá v něm snad o 10 let mladší a mamka se nám také hezky oblékla. Víc jsem si nestihla dočíst :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, s těma fotkama, když se podíváš do alba, tak kolem každé fotečky jsou takové šipečky-nahoru, dolu... a když na tu šipečku klikneš, tak se Ti ta fotka v tom směru posune.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré pondělní ráno holky, Moni Zuzka určitě nemyslela pozici těch fotek, ale ten text nad fotkama. Holky možná vám poradím i já. Jednou mi to taky vrtalo hlavou tak jsem to zkusila, musíte tam mít celé datum, kdy jste to, co tam chcete napsat zařídili, pokud tam napíšete jen měsíc a rok, tak to budete mít všechno za sebou, tak to zkuste, tedy alespon mě to tak šlo. Jinak holky řeknu vám, že jsem docela dost uvažovalo, že bych chtěla i kameramana na svatbu, ale po tom co jsem viděla kameramana na téhle svatbě, tak jsem řekla že už nikdy byl fakt děsněj a dokázal tě tak zpražit, že bych mu dala facku.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo a Zuzko, ve čtvrtek mám schůzku s paní Baladovou, včera mi volala a i po telefonu byla hrozně sympatická, tak se na naší schůzku docela těším. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko. Holky, nestresujte se s brumdinkou, vždyť chce být akorát zajímavá a středem pozornosti. Ta diskuse o rozvodech je děs, přiznám se, že takhle nechci nikdy dopadnout. Fakt je, že když má člověk za sebou nějaké špatné věci, tak si to dlouho pamatuje. Věruš, jestli je paní Baladfová kamarádka s paní Borlovou, jak říkají, tak se Ti bude určitě líbit, protože jsou si prý v chování podobné :) Navíc mají obě kráááásné fotky :) Moni, Simi: Honza se včera vážil a zhrozil se, že váží 69,5 kg. Vážil se večer, co vipil dva litry čaje a snědl vewlikou večeři, tak jsem se mu smála, protože ráno bude mít za svých 66 kg. U nás je to stejné, já se držím zkrátka a Honza slupne všechno, co vidí a přitom je hubený. Závidím těm chlapům.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Baruš a Moni, nezměnilo se nic, dnes to platí.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak moje rada s textem v albu, nefunguje takže nic, ale tenkrát jsem to nějak udělala, jen na to znovu přijít.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte děvčata! u mě všechno platí! jo a kamarádka mi zrovna napsala,že je všechno v pohodě,že je to jasný,takže uffff :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, tak to je super, aspon už se s tím nemusíš stresovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj,ale dala mi to vyžrat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo no, třeba byla někde pryč ne
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) U mě to taky platí. Baruš, třeba chtěla, aby si měla pocit, že je naštvaná, ale třeba jen neměla čas. Hlavně že napsala, co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj:-) asi jo!to ona je u netu furt,to mě jen chtěla vydusit!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Baru, to je dobře, že to kamarádka pochopila, přeju Ti to. Tak jsem odrátkovaná, to na tlak jsem nedostala, mám jen ty přísavky a walkmana :-D Zítra to jdu odevzdat, tak jsem zvědavá, co to vyplivne =-) Tak hezký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Zuzko a jak Tě odrátkovali? :) Je to nějaký modernější přístroj, který Ti nevisí všude kolem? Já dostala takovou starou krabici a jak říkám, byla jsem s tím skoro polonahá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi :-) děkuji! Jé tak budu držet pěsti,aby to dopadlo dobře a hlavně,aby něco zjistili,co Ti to dělá,aby Tě už dál netrápili!
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko také držím palce, at ti to dopadne dobře a je ti konečně líp a srdíčko je v pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi a taky Ti to každou hodinu měří tlak? Že se to nafoukne a vrčí to? Kuba říkal, že si v tom připadá jako robot :-D Barčo-plán je jít do té prodejny na Klíše?
Odpovědět
Profilova fotka
Moni jj je a případně si pak jít někam na chvíli sednout a pokecat jestli budeš mít čas a já možná zajdu koupit ty krabičky na výslužky
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jdu zas něco doma dělat, holky tak se tu mějte dnes pěkně a Baruš a Moni za pár hodin se uvidíme pa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky. Tlak mi to neměří, mám jen ty přísavky... no odrátkovala mě celkem slušně, toho "walkmana" mám na břiše, 5 přísavek, musím bejt teda bez podprdy :-S , ale jinak dobrý, uvidíme :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?