Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ona je pěkná k...s prominutím, je to hnusný,ale přála bych jí jednu takovou noc,co si některá z těch holek prožila a hned by přestala cpát svoje názory někomu jinému,napak jde vidět,že si nic neprožila bych řekla
Odpovědět
Profilova fotka
to víš, že neprožila, jinak by to neviděla tak černobíle a věděla by, jak se život kroutí... názory, který tam ventiluje má z ženských časáků nejspíš nebo z harlekýnek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no přesně :-D
Odpovědět
Jak píšeš Barčo, to co tam píšou co se stalo a co prožili a ona to pokaždé tak rozebere, já už její příspěvky četla přímo na diskuzi s týráním a tak píše co vše zažila ajak trpěla,ale podle mého lže. Protože tam nějaká slečna napsala co se jí stalo a ona na to hned reagovala že přesně to zažila i ona. není to divné.
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že když někdo něco takovýho zažije, tak je pak rád, že už je to pryč a pokud to aktuálně neřeší, už se o tom nebaví...můj názor, moje zkušenost.
Odpovědět
Profilova fotka
víš já teda nevím,ale podle mého ženská,která byla týraná by pak neměla takový rady,že k tomu musíš dát podnět nebo,že něco se dá překousnout atd. prostě chce být všude a za každou cenu za chytrou a hraje si na psycholožku,ale akorát těm holkám dává brouka do hlavy,že ony jsou ty špatné,což je nesmysl,ať uděláš cokoliv není to důvod k tomu,aby na Tebe chlap vzpřáhl ruku
Odpovědět
Profilova fotka
jj tak nějak...akorát třeba někdo nikoho nemá viď,tak to sem napíše a ona mu napíše nesmysl
Odpovědět
Barčo přesně s tím souhlasím, jak jednou chlap vztáhne ruku na ženskou klidně to zopakuje, jednou se to zažila a už nikdy víc. Hlavně to znám z vyprávění od kamarádky. Ale ta byla v tomhle hloupá a nechala se mlátit i v těhotenství, pokaždé to svedla na sebe. Jak ženská na sebe začne svádět vinu je zle.
Odpovědět
Profilova fotka
v diskuzi hra o přeborníka o znechucení svatby (nebo tak nějak se to jmenuje) jede velká diskuze o zvaní partnerů svatebčanů ... moje ex kamarádka není očividně jediná, kdo má takový názory... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je síla! já mám tohle z dětsví a vždycky jsem si říkala,že já nikdy,že nebudu jako mamka a stalo se mi také to samé a teď úplně šílím,když čtu takový krávoviny.je smutný,že si to zažila snad každá nebo mi to tak teda přijde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se jdu na to mrknout ;-)
Odpovědět
Jdu si to přečíst.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nemrkej, prď na to...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo na tohle, na toho přeborníka. Jo to jo, já myslela, ať nemrkáš na ten rozvod s brumdinou :-S :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no ona je Brumdina i tady 8-( bože!!!! hele tak to vidíš, přesně dva tábory,ale můj názor je,že třeba u té svědkyně jo,ale jinak je to prostě na vás,koho tam chcete mít,na co máte výdaje atd., a zrovna ta kámoška by to měla pochopi,tak jako by jsi Ty pochopila jí,kdyby pozvala jen Tebe a vysvětlila Ti proč
Odpovědět
Profilova fotka
já si to taky tak myslím. Kámoška si může myslet co chce, ale v případě mojí (nej.kam) svatby má tolerovat přání nevěsty a ženicha (tudíž nás) ...
Odpovědět
Profilova fotka
já zase řeším furt vhodné oblečení a chování svatebčanů,mamka mi zakázala kohokoliv napomínat :-D ,ale já prostě nemám ráda perverzní vtipy apod. a jsem z toho silně nervozní :-S
Odpovědět
Profilova fotka
přesně Zuzi a za tím si stůj!
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nevíte, jak udělám, abych měla v albu ty zařízený věci sepsaný pod sebou a ne všechno v řadě? Přišlo by mi to přehlednější, ale nevím, jak na to... :-N Třeba jako to má, myslím, Kačka, pod sebou... nevíte?
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to bych také ráda věděla,už jsem to zkoušela i ve wordu a překopírovat,ale nešlo mi to :-(
Odpovědět
Profilova fotka
A co je vhodný oblečení? Já třeba přemýšlím co na sebe na tu spolužačky svatbu, páč jestli bude takhle, tak zmrznu. Můžu mít třeba černý kalhoty a něco slavnostního nahoru? Nebo se to nehodí? Baru, to asi neovlivníš... kor jestli se napijou :-N
Odpovědět
Zuzko tak to jsem zkoušela psát i já, a když jsem dala úpravu tak jsem to psala pod sebe,ale jak jsem to dala uložit hned se to zase smíchalo tak jsem to i upravovala a nešlo mi to, takže i já s tím bojovala.
Odpovědět
Profilova fotka
hm, takže nevíme... musíme počkat asi na Kačku...
Odpovědět
Tak teď jsem si četla tu diskuzi a ta brumdinka nebo jak si říká je pěkná k...a, já tu holku neznám,ale už teď jí nesnáším a to myslím vážně. Jí že si nikdo chce vzít ta se sem jen nacpala a každému do všeho mluví. Já jsem vytočená.
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, já si už připravovala věty jak taktně někoho napomenu,že tohle se teda jako nehodí :-D a mamka jak mě zná,tak včera " a opovaž se někoho hlídat,pozorovat nebo napomínat akdyž bude někdo sprostej,tak se netvař jako vrána a nebreč a dělej,že to neslyšíš" no zná mě no :-D No s tím oblečením...mě štve jedna známá,ale písnu vám to do IP Ty si určitě vybereš něco vhodného,oblékáš se hezky!
Odpovědět
Profilova fotka
Prď na ni, nestojí nám za to... 8-(
Odpovědět
To nestojí,ale teď jsem jí koukala do alba a chudák chlap, ten nesmí určitě doma nic říct. No tu potkat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ok, písni. No, já nevím, jestli se právě černý kalhoty hoděj... no, zeptám se nevěsty a bude :-D Baru, musíš si ten den užít, na tohle se fakt zkus nezaměřovat, páč víš, jak se dokážou lidi chovat po pár pivkách, zbytečně si to zkazíš ;-)
Odpovědět
Holky jak jsem teď byla na svatbě tak i já měla černé kalhoty a k tomu slavnostnější topík a tak to řešilo hodně děvčat. Cítila jsem se v tom pohodlně.
Odpovědět
Profilova fotka
jo to je v pohodě tahle kombinace,asi bych taky takhle šla! jo jenže já jsem právě strašně ujetá na to jak se lidi chovaj,no snad budu myslet na jiné věci!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?