Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, když už jste tu fotografku neprobírali, jak to teda bude? =-)
Odpovědět
Zuzko, přesně tak kašli na to a věřím že si tu svatbu užiješ i bez ní, protože ty budeš princezna dne a budeš se dobře bavit. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé jé no teda,tak to Ti nezávidím teda opravdu! no zřejmě budu řešit,tu kamarádku,co jsem jsi napsala,že tam nechci toho jejího přítele,co nikdo nezná a vypadá to,že kvůli tomu nepůjde ani její sestra,kterou jsem tam hlavně chtěla. No jo,ale jestli kvůli takový blbosti se urazí obě dvě,tak to jsou káči,napsala jsem to slušně,tak co.
Odpovědět
Profilova fotka
Snad jo :-D Hele, díky, holky, že to se mnou probíráte, fakt jste mi helfly ;-) Člověk se potřebuje ujistit, jestli nedělá třeba chybu nebo nemá zcestnej názor..., ale snad ne. Dík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ona už Ti odepsala? Nebo? Zítra se uvidíte? Ty jo, ale sledujete, že všechno tohle dělaj ženský? Chlap by tohle neudělal :-p
Odpovědět
Zuzko nemáš zač, mám pocit že od toho tady jsme, aby jsme si pomáhaly, radily si a hlavně se podporovaly. Nebo alespoň to je můj názor, kolikrát už jste mi pomohly vy tak teď to vracím.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi klidně si ji zamluv až do druhého dne! já ji budu muset zřejmě odříct. Mám počkat na toho 2.7.nebo jí to mám napsat hned?jestli si myslíš,že ji to třeba nějak ovlivní
Odpovědět
Profilova fotka
Vůbec mi neodepsala a to vždy odepisuje v zápětí,když je v práci a ta její sestra se měla včera vrátit z dovolené,oboum jsem napsala,že potřebuji vědět,jestli 100% půjdou do zítřka,tak ještě počkám a pak pošlu poslední email a uvidíme,co se spustí,jestli něco :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, s tou fotografkou, já ji mám zamluvenou na těch 5-6h odpoledne tak, jak jsme se domluvily už před tím, o tom už se s ní domlouvat nebudu, budem domlouvat jen styl fotek atd. Takže co dělá před nebo po našem focení je na ní... nebo co myslíš, že by ji ovlivnilo? Já jsem s ní domluvená od loňska, co si nasmlouvá v čase okolo je jen její věc...budete mít teda tu fotografku co vám zamluvil tchán?
Odpovědět
Profilova fotka
Uááá, taky pěkná nepříjemnost, no, jsou prostě chvíle, kdy už se moc těším až bude přesně ten den a už nebudu muset nic zamlouvat a zařizovat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
přesně!!!!!!!!!!!!!! chci aby nastal ten okamžik zaplacení obřadu a jde se na to!!!! a už jen ANO ANO a nejkrásnější den v životě!
Odpovědět
Zuzko, tak to jsem říkala taky těším se na týden před svatbou kdy už si budu jen opakovat věci a nic nebudu zařizovat,ale v tomhle musím poděkovat mojí mamace, nebýt jí tak nemám nic.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hele, nad tm taky přemýšlím, v den obřadu se toho platí celkem dost, co? Obřad, my kapelu, zálohu na hostinu - ty jo, kam si ty prachy asi nacpu? :-D
Odpovědět
Tak my obřad neplatíme a hostinu budeme platit v neděli a nebo až v pondělí to už jsme domluvený. Takže budeme mít peníze jen na kapelu.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi tak já ještě počkám do toho druhého, třeba se táta ještě vyjádří,aby mě to pak zas třeba nemrzelo! Já nevím,já jsem prostě nechtěla,aby Ti třeba řekla,že v šest musí být jinde,když Ty by jsi jí ještě chtěla nebo tak,prostě jsem Ti do toho nechtěla vůbec nějak zasahovat,ale ona je profík,takže jak jste se dohodly,tak to určitě bude!
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, to jsi zlatíčko, že na mě takhle myslíš. Tak já nevím, na netu má napsáno focení 5-6h, začíná se obřadem, tj. ve 14h, takže by nás měla fotit do 19-20h, tak já nevím... a ta varianta, že by vás nafotila před obřadem (resp.před 14h) vám asi moc nevyhovuje, viď? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no přesně od rána jenom cáluješ :-D ...kadeřnice,nake up,kytičky,obřad, hostina, kapela,spaní jé holky my jsme to vyřešili,u nás tam mají ještě úplně novou ubytovnu přímo v areálu a všichni kamarádi tam chtějí spát,takže vybíráme 164,- dopředu a tím nám odpadá skoro odvoz,jen snad pro 5lidí! a my budeme mít svat.apartmán,dovolí nám tam Abbíska :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Baru, tak to se vám povedlo! To je tam někde kde máte hostinu, jo? No, tak to je dobrá zpráva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi to asi ne,ani by nebylo kde,když tam budou svatby. Tak já jí zítra písnu,že to ruším, to on by stejně Zdenda třeba v osm večer nevypadal moc střízlivě a já budu celá od čokolády :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, to je fakt, že tam budou svatby no... nebo třeba někde jinde, někde na louce... hele, ale třeba nakonec bude ta fotografka od tchána supr a můžeš bejt příjemně překvapená!
Odpovědět
Profilova fotka
snad jo! já už to nechám tak,to bych byla moc nervózní fotit se před ... no prý projdeš restaurací někam dozadu a jsi na pokoji :-) , hlavně jsem ráda, že všichni automaticky řekli,že jo,že je to skoro pakatel, že si to zaplatí a ráno můžou odjet zase svým autem.To jsou zrovna ty lidičky,co to nekomplikují no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no přesně, hlavně, že i takový lidi máme okolo sebe, páč jinak bych se na celou svatbu vyprdla :-x To jste to vymysleli fakt dobře a ta cena je fakt srandovní :-D
Odpovědět
Tak my jsme spaní neřešili, k pozvánkám dáme vizitku ´pensionu kde bude napsáno možnost ubytováni za tu a tu cenu.
Odpovědět
Profilova fotka
My řešíme teda odvoz z Dubí, ale začínám mít pomalu dojem, že ne všechno musí člověk nutně naservírovat až pod nos, takže vizitka je taky ok :-)
Odpovědět
Jelikož to teď budeme mít až v Mikulově tak by nás taxík stál dost peněz, takže ten kdo bude chtít přespí a zbytek pojede domů. Nevím,ale my jsme se pokaždé taky museli postarat sami o sebe když jsme byli někomu na svatbě.
Odpovědět
Jinak jsem si četla příspěvky s toho rozvodu a to je strašné co se tam všechno řeší a hlavně ty názory, to je sílá.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak jasně, není jim 15náct, snad se o sebe postarají. Za taxána byste se vy nebo oni nedoplatili a je to fakt docela dálka. Tak co, napapaj se, napijou, zatančej a mají ještě možnost přespat, co víc si přát ;-) Fakt, jo? Já skoro nic okolo nečtu, jen ta brumdina mě nepřestává překvapovat, reagovala jsem na ni jednou a víc už není třeba, svoje jsem řekla.
Odpovědět
Profilova fotka
tak já nikdy na svatbě nebyla,takže vůbec nevím,ale když nám tohle nabídli a min.týden jsme byli na oslavě,kde všichni ti kamarádi byli a řekli,že jo,tak proč ne, to zas už nic složitého není. ta vizitka není špatný nápad! ten rozvod je šílená diskuze, já to ani číst nemůžu..
Odpovědět
Já si to právě četla co jsi jí tam psala, nevím ona je taková až moc přechytralá a hlavně jen její názor je správný, protože ona toho už hodně zažila a píše ze zkušeností.
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, je to chytrolínka fakt. Já bych s některýma jejíma jednotlivýma názorama i možná mohla souhlasit, ale ten styl, jak to každýmu cpe a přesně, nikdy nesouhlasí s nikým jiným, mě teda dokáže nadzdvihnout ... Baru, vždyť jo, to ubytování, kor za tuhle cenu - není co řešit. super a vaši svatebčani můžou být šťastný, že se o ně takhle postaráte :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?