Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, jenom flíčky zapečený, moc jsem se nevytáhla :-N Ty jo, tak to je Pája pěkněj habán a hubeňour, musíš si ho trochu vykrmit ;-) Jo a holky, máme objednaný dort U Bena, jednoduchý, 3patrový, ale nic velkýho, 40 porcí, vyjde na 1150, což je, myslím, super. Minizákusků jsme objednali 200, to stačí, 8 druhů, výslužky neděláme... Baru, který sis koupila ty šatičky?
Odpovědět
Zuzko, no já bych si ho klidně vykrmila,ale ono to nějak nejde. Sní na co příjde ať jsou tři hodiny odpoledne a nebo jedna hodina ráno,ale on má tak dobré spalování, že je jedno co sní, on nestloustne. jinak jsem dočítala co jste si tady psaly a musím říct že je mi líto co máš se srdíčkem. Od té doby co ti daly ty špatné antibiotika tak se to nějak sere viď.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky my se akorát teď pohádali kvůli těm p...výslužkám, sám Zdenda přiznal ale,že jeho máma chce vypadat před lidma jako haur,tak ať si to prý zaplatí. JJ Simčo tak to brácha je úplně to samý, on sní třeba i dva obědy,ale než dojí,tak už sedí na záchodě,no trošku mu závidím! Zuzi šatičky takový bílý jakoby kraječkový,zítra mě Zdenda vyfotí,ale jsou mi nějaký malý přes prsa,takže je asi zítra pojedu vyměnit za 38 :-|,zkusím,jestli mi je nevymění v UL,to by mohli ne?
Odpovědět
Profilova fotka
jéé holky já se vám musím pochlubit! od čt.mám tu novou antikoncepci a v pá. a dnes jsem zatím vůbec neměla migrénu!!!! tak to vypadá,že to bylo tím,doufám,kéž by. Zuzi Ty jdeš vlastně zítra na ten přístroj viď.
Odpovědět
Barčo, tak třeba ti ty prášky pomůžou a ty se konečně zbavíš migrény. Pavel je v jídle hroznej sní na co příde a pořád nic, musím říct, že ale od té doby co bydlíme spolu tak přibral 6kg to je pěkné za 2roky, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, jojo, chlapy maj v tomhle obrovskou výhodu, nestloustnou ani když chtěj ]-( Baru, to je výborná zpráva! Co teda teď bereš? Ty jo, tak aby to vydrželo!!! Paráda. S těma výslužkama :-S Hele, maminka se do toho teda pěkně míchá, co? ]-( Ty jo, tak koukám, že se to asi nemůže obejít bez komplikací... tak hlavně, že si ty její výmysly aspoň zaplatí... :-N Mě pořád leží v hlavě ta moje "kamarádka", už se o tom nebudu rozepisovat, ale pořád na to myslím... Baru, jojo, zítra dostanu ten monitor, přesně. Jsem zvědavá... Ty šatičky by Ti stopro měli vyměnit i v ÚL.
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, já slyšela, že ta pověstná třicítka se podepíše i na chlapovi, stačí pár let vydržet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ať ty přípojky nebo,co ještě k tomu budeš mít nebolí! Hm to je blbý s tou kamrádkou, to člověka mrzí dlouho i když na to nechce už myslet. Jo Simí mě tamta ještě nenapsala,tak si myslím,že je to jasné! Teď beru Yadine,kterou jsem brala i předtím a prt.jsem měla migrénu třeba 2-3x do týdne,tak jsem chtěla jinou a ona mi dala Mirrel,takže teď jsem se zase vrátila ke svojí,správně bych neměla brát žádnou no,ale ty migrošky asi už víc neovlivním.
Odpovědět
Profilova fotka
mamminka mě už pěkně začíná štvát,jsem docela ráda,že na měsíc před svatbou odjíždí.jupíí :-D
Odpovědět
Zuzko, tak s tou třicítkou jsem to slyšela taky a hlavně Pavlovo taťka taky ztloustnul až po třicítce tak jsem zvědavá, kolikrát si lidi dělají docela hnusný vtípky že Pavlovi nedám najíst a já jím za čtyři lidi :-( Zuzko a to stím přístrojem budeš normálně fungovat? Promiň že se na to ptám, jestli nechceš nebudeme se o tom bavit. A ta kamarádka už ti to odřekla na 100%
Odpovědět
Profilova fotka
No, mám se s tím chovat úplně normálně, běžný den, nemám se nijak omezovat nebo odpočívat ... normálně no. Tak jsem zvědavá, jestli se na tom něco ukáže =-) Takže jdu normálně do práce, pak na anglinu, všechno :-) Jojo, odmítla na 100 %. A chová se jako kdyby nic. Je to pro mě obrovský zklamání, něco se s ní děje, ale nikdo nevíme co, ani já ani další kamarádky... chová se podivně už od začátku roku a teď to dovršilo. Pro mě už přetekla míra, o dalším kamarádství nemůže být ani řeč... na rozlučku se mi ovšem chystá =-) Takže mě čeká ještě jeden rozhovor o tom, že ji tam nechci :-S =-)
Odpovědět
Zuzko a ty si rozlučku chystáš sama a nebo ti jí někdo bude pořádat(svědek, jiná kamarádka)?No nezlob se na mě,ale tak ta holka je nějaká vadná odmítne ti jít na svatbu protože jsi nepozvala protějšek a na rozlučku chce jít, kde se bude tvářit jako že nic, nějaká drzá ne?
Odpovědět
Článek se načítá
Zuzko a cvičit budeš moc začít kdy?
Odpovědět
Profilova fotka
tak uvidíš ještě na té rozlučce,ale teď už je to tedy o tom,že ji tam nechceš Ty?jestli tomu rozumím dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
Dělám ji sama právě... já si, Simčo, myslím totéž, svatbu mi odmítne a s rozlučkou počítá... Baru, já jsem ji strašně chtěla i na svatbě i na rozlučce, ale po tom minulým čtvrtku, co mi sdělila, že nejde na svatbu, tak ji nechci já na rozlučce, akorát bych to měla zkažený... nechci ji tam... strašně mě zklamala, ať sedí s manžílkem doma, když je taková... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, cvičit nemůžu bohužel až do těch vyšetření, což je půlka července a pak uvidíme :-S
Odpovědět
Tak snad výsledky dopadnou výborně a ty zase budeš cvuíčit, musíto bý pro tebe těžké, jsi zvykla na pohyb a teď tohle. Takže teď už se spolu ani nebavíte,.
Odpovědět
Profilova fotka
jo takhle,tak jsem to nepochopila :-. já pochopila to,že s ní budeš promlouvat na té rozlučce, děláš dobře, takhle se kamarádky nechovají!
Odpovědět
Profilova fotka
nene, ona mi to oznámila, že nejde a basta. Od tý doby se chová jakoby nic, ale pro mě přes tohle už nejede vlak, bohužel...tohla kamarádky opravdu nedělají... Baru, já psala, že mě čeká rozhovor o tom, že ji tam nechci, ale to jsem měla na mysli tu rozlučku se svobodou, tam už ji nechci ani já :-( Mluvila jsem o tom s pár lidma (s nějakýma kamarádkama, mojí mamkou, Danem) a všichni souhlasí se mnou, nevidím v tom svou vinu, i když ona říká, že chybu jsem udělala já... už jsem z toho celá pitomá... měla jsem ji moc ráda... ona mě očividně tolik už ne...
Odpovědět
Zuzko ty za to nemůžeš, je to tvoje svatba a nikdo ti nebude určovat koho tam pozveš, ta tvoje kamarádka mi začíná trochu vadit, trochu víc. Chová se jako malé dítě. Ty si nic nedávej za vinu, tohle opravdu nedělej. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, holky, fakt. Ono v tom bude asi něco jinýho, než že jsem nepozvala jejího manžela... ale nevím co... mrzí mě to strašně, ale ji už mezi kamarádky počítat nemůžu, to už bych urazila ty kamarádky, co jimi opravdu jsou...
Odpovědět
Profilova fotka
já vím není to jednoduché,ale už se na ní vyprdni,akorát si tím kazíš náladu! to je její problém,jako kamarádka by to měla chápat a respektovat! že je to urážlivka a kazí tím svojí kamarádce svatbu, to je její problém a měla by se spíš nad sebou zamyslet.
Odpovědět
Víš je vidět že ona to kamarádství moc vážně nebere, protože když jí něco je měla by jít za kamarádkou a té to říct,ale když se chová takhle. Víš příjde mi že se chová tak z jednoho prostého důvodu a to aby jste zjištovaly co že jí to vlastně je.To je můj názor.
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt,já bych jí napsala email s tím,že s rozlučkou se může rozloučit a víc bych se s ní nezabývala.
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, holky, fakt dík. Ty jo, proč nám to ty lidi okolo komplikujou? Já to nechápu, mě by to nikdy nenapadlo...
Odpovědět
Profilova fotka
to je taky dost možné,ale to si tedy vybrala hodně špatnou dobu- kamarádky svatba,to se přece nedělá! já jsem chytrá,ale už se vidím zítra jak budu řešit něco podobného :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych jí taky napsala maila, ale to mi přijde hloupý, jsme kolegyně, vidíme se denně.. to je právě to blbý, jsem z toho vystresovaná celej den ještě v práci :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Co budeš, Baru, zítra řešit?
Odpovědět
Holky tak to si taky říkám, proč ty přípravy nemůžou být bez komplikací,ale asi to jinak nejde. Je pravda že mi to říkalo hodně lidí že poznám co mám za kamarády a jak se ukážou v tom správněm světla,ale já tomu nevěřila a teď to sama vidím.
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to asi fakt měli pravdu... pro mě to teda přišlo z tý nejpřekvapivější strany, ale jak říká Baruš, prdím na ni, akorát by mi to zkazila ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?