Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
jojo naše ADRIANKA má dneska svátek kočka naše :-) . A děkuju vy jste tak zlaty jak mi pořad přejete , to by v tom byl čert aby se nám to nevyvedlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, já už jí přála :-) jasný, cecílie, povede, neboj 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdení,ten Tvůj poslední obrázek mám taky v albu, ten účes, začínám o něm dost uvažovat, ale asi na to nemám dost vlasů... :-(
Odpovědět
ještě aby ne kelišová já už by se na ro pak nejradši vyprdla :-D
Odpovědět
:-D já ho mám z tvého alba :-D líbí se mi moc ale já na něj můžu zapomenout :-|
Odpovědět
Profilova fotka
hlavně, abys měla řízky :-D
Odpovědět
ty mám nabalené z domova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to jsi správná česká hospodyňka :-) Takže děvčátka, pěkný víkend a Tobě, Zdenulí, šťastnou cestu a dobro došli (nic jinýho neumím :-D ). Z.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo, já si nějaké vázičky musím ještě koupit je fakt, že v té naší restauraci mají na stoly asi ty vaše vázičky, jak si bereš od Kačky, ale paní mi řekla, že kdybych tam chtěla hortensie, tak ty se tam asi nevejdou, protože mají dost široký stonek )myslím paní od nás z restaurace, prý mají také květinářství). Já už chci taky k paní Vidové, hrozně se na to těším, chtěla jsem tam jít už ted, ale ona mi řekla, že to stejně nemá cenu, protože třeba hortensie fialové, které u nás ted zatím ještě moc nekvetou doveze z Holanska a až se budu vdávat já, tak už pokvetou a bude je kupovat u českých zahrádkářů, takže to nemá prý ted cenu a to mi vlastně řekla u všech kytek, že ted když objedná lila růže, tak pak mohou přijít fialové. Ale ted na víkend dělá prý lila kytku, tak mi to slíbila vyfotit a poslat jako MMs, tak už se těším. Zítra jdem na svatbu, docela se těším, sice není moje, ale snad se tam alespon trochu pobavíme :-) a snad budou mít pěkné počasí. Jinak Adrianko, jestli přijedeš a budeš dočítat, tak ti přeji všechno nejlepší k dnešnímu svátku, hodně štěstí, zdraví a samozřejmě moře lásky
Odpovědět
děkuji ještě jednou :-D a všem vám přeji ať tu máte krásné počasí a věem se skvěle daří :-) papa a 6.7. tady snad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tobě taky at máš pěkné počasí :-) tak ted se snad vypršelo dost, tak by jste mohli mít pa a štastnou cestu
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to nestihla :-( ale i tak Zdeničko přeji vám krásnou a pohodou dovču!!!! ať máte krásné počasí a moře akorát :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak jsem teď vyzvedla bráchovu kravatu a je fakt skvělá! a to tričko me to you, no vypadám v něm moc hezky infantilně :-D
Odpovědět
děkuju všem pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré nedělní ráno holky, tak máme rodinnou svatbu za sebou. Celý den byl celkem náročný, ale nevěstě i ženichovi to moc slušelo.:-) Bála jsem se, že budem mít podobnou svatbu, když jsou v jeden rok v jedné rodině 2 svatby, ale jsem ráda, budem to mít úplně jiný a než byla tahle. Tak snad nás někdo neosočí, že se opičíme. Musím uznat, že i když jsem tam ještě nebyla jako nevěsta, tak ten den strašně rychle utekl, ani jsem se nenadála a byly 4 hodiny odpoledne, my byli po obědě a snažili se trávit, ale musím uznat celá svatba je jedna velká žranice, oči by pořád jedly, ale do žaludku už se víc nevejde. Pořád nám tam všichni opakovali, že jsme na řadě my a že se těší, až uvidí nás. Taky jsme si tam po pěkně dlouhé době vyzkoušeli náš budoucí první tanec a naštěstí jsme to ještě nezapomněli, tak snad to vyjde, i když Milan se mi na to stále moc netváří, ale uvidíme jak to půjde. :-) Tak se mějte a hezkou neděli
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem tady zase po delší době. Měla jsem teď toho moc a tak nebyl čas. Jinak v pátek jsem byla na svatbě a strávila jsem celý den se ženichem a nevěstou takže od raních příprav až do nočního řádění s kapelou. Řeknu vám nebyla to moje svatba,ale jak píše Věrka byla jsem smutná z toho jak rychle ten den uteče. Člověk ráno vstane připraví se a nastrojí a než se nadechne je tady obřád a focení a pak to tak rychle uteče a je tady konec. Jinak svatba byla úžasná, nic plánovaného jako teď bude tohle a teď zase tohle, opravdu to bylo takové volné a to se mi líbilo. Koukám že tady zatím dnes nikdo není. Já jsem v práci takže budu čekat na někoho z vás. Přeji krásnou neděli.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak Zdenička nám v pořádku dorazila do Chorvatska :-) Adruška už by měla být zpátky, tak snad se tady ukáže. Kačka se nám vrátí taky nějak teď, že jo? Ve středu? V úterý? :-N Já jsem byla včera byla na rozlučce se svobodou spolužačce, který jdu i na svatbu za 4 týdny, moc se to povedlo, holky jsem neznala, ale byly fakt fajn, byla legrace :-D Jůůů, svatby vám závidím :-) Tak taky hezkou neděli, já teprv vařím, nějak jsem si po tom včerejšku přispala :-N x-)
Odpovědět
Ahojky Zuzko, tak to je dobře že Zdeňka dojela v pohodě, té cesty se docela bála, teď už se určitě válý u moře a kochá se, hlavně ať si odpočine a nabere zase energii.Copak kuchtíš dobrého.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jé vy se máte, všechny si takhle užívate! My u nás měli zase playstation party,takže pro mě nůďo. Před chvílí jsem si koupila v NY v Olympii popůlnočky,zlevnili mi je o půlku! tak mám radost. Byli jsme u tchánovců a fotogravce se vůbec nemluvilo :-| ,napočítali jsme třicet velkých výslužek a 40 malých košíčků s koláčkama,ach jo ;-( a už máme od tchýně ušitý bryndák!
Odpovědět
Ahojky Barčo, tak to my ještě namáme výslužky hotový, já vůbec nevím komu se to má dát a komu ne.
Odpovědět
Profilova fotka
a sehnala jsem na aukru ty šatičky,co tak strašně chci a ta velkost mi je (akorát ta prsa no :-| ) a má je tam také o půlku,tak mi držte palce,ať je vyhraju http://www.aukro.cz/show_item.php?ite...
Odpovědět
Profilova fotka
hmm tak to já taky nevěděla a tchýně mi dnes udělala jasno! počítala jsem max.15 velkých! ale prý nám na to dá! já už na ní byla i hnusná,prt.,téhle kamarádce musím dát taky no tamté sousedce taky...no hrůza!!!
Odpovědět
Profilova fotka
my už to právě příští so.jdeme objednávat,tak musím vědět aspoň přesný počet minizákusků a přibližný koláčků
Odpovědět
Já si pořád říkám času dost,ale ono to tak letí, teď už nemám ani tolik času takže paráda,ale snad to vše zvládneme v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
tak vy máte ještě o měsíc času víc jak my,tak na tohle čas máš...a ona hlavně i odjíždí na celý červenec pryč,takže jsem to s ní musela probrat.No ale jinak už to dáváme pomalu dohromady!včera jsme nakoupili i kompletně bráchovi,takže je celý oblečený od hlavy až k patě :-)
Odpovědět
No vy jste ale šikovný. My jsme všichni oblečený kromě tatínků a Pavlovo mamce, ostatní už mají představu co chtějí. Ty jdeš kdy Barčo na tu zkoušku účesu?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu 14.7. v devět ráno,tak se už těším:-) Nám už zbýval akorát ten brácha a jelikož je tady jen o víkendech a má dva metry,tak jsme z toho už byli trošku nervózní,aby jsme něco sehnali a nakonec vše i za super ceny.
Odpovědět
No tak takový problém jsem měla i já s Pavlem měří 196 a váží 70kg takže na něho oblek nikde nemají, půjčil si ho v belleze, doma má starej,ale my jsme chtěli novej.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to přesně můj brácha a jmenuje se taky Pavel :-D , kalhoty mu byli a sako nám do příští so.objednají a kdyžtak mu to prý projmou a ještě prodluží rukávy, takže paráda,je to ten samý obchod,kde jsme kupovali Zdendovi oblek,tak si myslím, že to bude ok!
Odpovědět
No já už si myslela že nic neseženeme,ale paní v beleze nám hodně pomohla a poradila.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?