Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tedáááá! Kačka se má!
Odpovědět
Profilova fotka
Ty brďo! Kačko, Ty se máš! Obrovsky Ti to přejeme, užívejte si :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé Kačíí :-) tak se teda máte parádně!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi to je mi líto, že máš furt takový problémy, to je furt z těch prášků? A vyléčí se to úplně?to je kr..ta doktorka,to není možný.
Odpovědět
Profilova fotka
jdu mrknout na ten rovod, já na ní ještě nikdy nikde nenarazila!
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, to není z těch léků už, to s tím nesouvisí... jestli se to vyléčí uvidím po těch výsledkách z vyšetření ... asi na to dostanu léky předpokládám... ale tuhle frekvenci mám, když už 3 týdny beru léky na její zklidnění, tak nevím :-p
Odpovědět
Profilova fotka
aha,tak já to pochopila, že to Ti to udělala ta antibiotika. Ta Brum..je hrozná, vůbec neví o čem píše.Napsala jsi si jí to dobře!
Odpovědět
Profilova fotka
píše o všem, jak kdyby všechno zažila :-p No, uvidíme, jak dopadnu. V pondělí budu mít ten monitor, to se mě tady každej bude ptát, co mi je :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já ho měla několikrát a teď už dělají takový měně hlučný, když je zima ta je to dobrý,schováš to pod svetr. A bude Ti to měřit každou hodinu?
Odpovědět
Profilova fotka
No to já právě vůbec nevím, jak to měří, já to pochopila, že to monitoruje po celých 24h co to budu mít =-) Svetr nehrozí, máme v práci teplo, jsme v tílkách, max. tričkách, to nevadí, nemusím to schovávat, známe se tady...
Odpovědět
Ahoj holky! Čau Kačko, vaše dovča zní parádně!! My za chvíli razíme do Teplic na asi největší zařizování, to jsem zvědavá, co se podělá :-D Hlavně musíme rozdat oznámení, je tam napsanej svatební list s darame, tak se bojíme, aby už nebylo pozdě... Aby už to lidi neměli nakoupený, přecejen včera to byl už jen měsíc, co zbývá :-p
Odpovědět
Zuzko, dej se brzo do kupy!! Mně blbne táta s tlakem už od Vánoc, má ho strašně vysokej, ale já se to dozvěděla až asi před měsícem. Prý mu to nejde srazit, má to asi z práce - jak se to říká: syndrom vyhoření ?
Odpovědět
Článek se načítá
No a jinak Brumdina je fakt hrozná, ke všemu píše v podstatě to samý, přitom by bylo kolikrát lepší, kdyby se k tomu nevyjadřovala. Někdy ty její názory fakt stojí za to 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no máš takový pásek přes paži od kterého vede hadička ke krabičce,kterou máš třeba připlou na pásek a podle toho jak Ti to nastaví (většinou po hodině),tak se to vždycky jednou za hodinu nafoukne a začne měřit ten tlak nebo tep nebo co asi za minutu to zase splaskne,ono to právě vždycky strašně chrčelo,tak jsem byla ten den doma,ale už udělali nějaké nové,tiché.Ono to pak taky nemá žádný efekt,když čllověk nedělá běžnou činnost. Já jdu na kardio v červenci,tak snad mi to nedá, já se s tím nevyspím,furt se na to soustředím,kdy se to začne nafukovat. Tak držím palce!
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, to jsi odvážná, že s tím jdeš do práce, ze mě trčelo tolik drátků, že jsem radši zůstala doma, navíc mi nedoporučovali tramvaj a metro, ale nakoupit jsem s tím byla, to jsem dala pod svetr, to má Barča pravdu :)
Odpovědět
A teď jsem byla na poště, chtěla jsem obálky na oznámení. Tak říkám pět DL-obálek a ten pracovník: já nevim, co to je, jak to vypadá? :-D :-D Tak jsem ho drobet vyškolila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, díky za vysvětlení. Já mám mít teda tohle + přísavky po hrudníku. Přesně, prý se mám chovat normálně, běžný den. Astři, mě je to jedno, extrovert jak vyšitej :-D A navíc, jak píše Baru, mám se chovat normálně, doma bych seděla na zadku, to prý opravdu nemá efekt... tak jeden den budu za exota :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale tak to já jsem se také pohybovala, v posilovně jsem s tím nebyla :) Ale ty dráty mi vadily, měla jsem stažené tílko tak, že mi bylo vidět skoro celé prso, s tím jsem přeci nemohla nikam jít! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to já mám tedy něco jiného! já to mám jen na té paži,prostě asi tlakoměr na celý den.
Odpovědět
Profilova fotka
jo dobrý,já zase přeskočila...jasně + přísavky,jé chudáčku,ale zas už třeba budeš mít klid!
Odpovědět
Tak hezkej víkend všem!
Odpovědět
Profilova fotka
Pa, Ifko :) Ať vám to dobře dopadne :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ifo, držíme pěsti. Astři, tak jestli mi bude koukat prso, tak s tím taky nikam nejdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Víš co, ona mi nalepila ty přísavky tak hloupě, že mi to viselo tak, že ten jeden drát, co mi vedl od prsy, mi stahoval tílko, no pecka :) Ale do noční košilky jsem si to pěkně porovnala, akorát se s tím špatně spí. Ale jeden den to jde zvládnout.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já je nanaviguju :-D Jůů, za chvíli začíná víkend, jupí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Zuzko tak to je fakt dobrá cena za tu kytku, hele a jak jste se dohodly na té výzdobě té vázičky na stůl, to jsi jí tam jako přinesla vázičku jo, aby viděla jak je veliká a tu řekla že ti nějak nazdobí nebo?
Odpovědět
ahojky holky tak máme skoro zbaleno už jen nandat do auta(snad se to tam vejde) :-D a může jet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni to nevadí, že jsi za chvíli nevěděla o čem jsme se bavily, moc jsme toho stejně nestihly, přála jsem ti štastnou cestu a at si užijete dovolenou a řikala jsem ti, že jdem zítra na svatbu a ty že si jdeš ještě něcou rychle koupit :-)
Odpovědět
a jo vidíš ty jdeš na svatbu to jsem ti vlastně záviděla, no vidíš to jsem celá já- sklerotik hadr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zdenulko, tak na Tebe 3x plivu, aby se vám to vyvedlo a zamávej po cestě Adrušce ;-) Věrko, cena super. Vázičky jí mám přivýst a ona mi je nazdobí podle svýho, nechám to na ní.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?