Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Věrko, pí. Vidová mi řekla cenu okolo 2tis, což je super teda. Na dovču jsem se jí neptala, protože mi rovnou sama řekla, že se kvůli mě vrací v pátek z dovolený. Na tu sobotu bude dělat jen mě, prý by po návratu víc nezvládla. Tu konstrukci si udělá před dovolenou a kvítkama a lístkama to ozdobí až v sobotu ráno, aby mi to dlouho vydrželo, což je super. Je fakt strašně příjemná! Nazdobí mi i vázičky na stůl :-) Zdeničko, vy se máte, hlavně, abyste dojeli v pořádku, jeďte opatrně, je to dálka. A koukejte si to užít ;-) Hele, je to děs s těma svatebčanama :-p Přesně jak napsala Věrka, místo aby byli rádi, dělaj takový caviky :-p Nehoráznost. Z lítosti pomalu přecházím do naštvání, fakt. Nechápu. Jinak hezký pátek všem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Adnrianko, vše nejlepšé k svátku :-) Zdeni, hezky si užij dovolené, nech všechny starosti tady, odpočívej a nabírej sil :-) Zuzko-fakt nádherná cena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, cena dobrá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem četla, Zuzi, první rozvod... Dobrý!! :-) Cos psala, je naprostá pravda, souhlasím s tím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, já už ji musela včera malinko prásknout, vůbec nevím, proč ji čtu, akorát mě vždycky vytočí, takovýhle chytrolínky fakt nemusím :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak moje lítání po doktorech asi jen neskončí, mám asi tachykardii (abnormálně vysokou tepovou frekvenci), nějak mi hapruje srdce, takže v pondělí si jdu pro monitor na 24h a v půlce července na kardiologii na vyšetření :-p Sakra, 3 týdny už nemůžu cvičit a teď nevyjdu ani schody :-S Zrovna před svatbou, kurňa ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ono to bylo včera, jo? Já jsem teda na datum nekoukala. Mě taky takové kecy štvou a nemyslím tím jen příspěvky tady na BRMS, ale třeba Novinky.cz, tak to si říká, že lidská hloupost je opravdu nekonečná. Vždy se nad tím rozčílím a Kuba mi říká, proč to teda čtu, když mě to štve. Ale mně to prostě nedá, nepřečíst si to :-p
Odpovědět
ahoj, potřbuju pomoc...konečně jsem našla někoho na teplicku, kdo se bude vdávat...máme svatbu 5.září a nic není zařízeného, tak potřebuju radu, kde a jak začít!! Zuzka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi a kolik máš? Já mám taky nějaké problémy a můj tep bez zátěže je těch 85, což je dost, ale tachykardie se považuje, pokud si to dobře pamatuji, když je tep od 90/min a větší... Jinak to není nic příjemného, ale hlavně aby jsi byla brzy v pořádku. :-) Děda má zase bradykardii a to má budíka...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky, Zazul, držím pěsti. Já mám stejný problém, tohle vyšetření jsem absolvovala tři týdny před svatbou a vysmáli se mi tam, že jsou to nervy ze svatby. Hmmm, tak jo, měla jsem to šest týdnů v kuse a oni mají spoustu času. Pak to najednou přešlo a teď je to zpátky, ale nikam s tím nepůjdu, nepůjdu se nechat ztrapňovat. Prý se na to neumírá... Já a doktoři. Takže snad Ti to dobře dopadne, lépe než mně. Nerozčilujte se, já se občas také mrknu do nějaké diskuse vedle, ale radši tam nepíšu. Co člověk, to jiný názor a ve vzteku občas člověk vidí jiné věci a chytá se slov....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni, mně obvoďák taky řekl, že to nic není, když jsem přišla, že můj běžný tep je těch 85-88, tak jsem v pořádku. Jen mám teď pořád nějajé motanice a měřila jsem si tlak a měla jsem ho nižší, ale taky nechci k doktorovi, aby se mi nevysmál. S tím umíráním bych to tak nebrala. Každopádně není něco v těle v pořádku...
Odpovědět
Profilova fotka
Flegiese: Ahoj, zdravím Tě. V první řadě se uklidni, sedni si a sepiš si, co bys potřebovala, já jsem začala všechno pořádně řešit až měsíc nebo dva před svatbou :-D Nejdůležitější věci: termín (máte), místo na hostinu, šaty, fotograf A pak ty méně důležité: dorty, výslužky, výzdoba atd. (ne že by to nebylo důležité, ale u toho obvykle nehoří termín). Najděte si nějaké místo, kde by se vám líbila hostina. Zajeďzte tam a zkuste se domluvit s majitelem. Záleží na tom kde máte obřed (Kde máte obřad?). A od toho se bude odvíjet to další. Fotograf - je lepší si ho zamluvit už teď, stejně tak hudbu, pokud chcete živou (my měli reprodukovanou a také pohoda). No a hlavně šaty. Budeš si nechat šít? Nebo sii chceš půjčit? Pověz nám nějaké detaily, kolik vás bude, kde máte obřad atd...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Není, zvlášť, když to srdce bije ještě rychleji kvůli té ředěné krvi. Ale prý je to celkem běžné tyhle "rychlotepy".
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Moni, v klidu vleže právě 100 :-p Záchvaty bušení v klidu klidně i na 140, zátěž radši zkoušet nemám :-S Astři, brumdina je tady známá, kecá do všeho všem, tak se chytá furt :-|
Odpovědět
Profilova fotka
F: radím jet podle plánovače ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, Zuzi, to nevypadá dobře. Ono je to asi také stresem, ale je to docela dost. A doktoři mají čas, co? Na vyšetření za 3 týdny atd... známe.
Odpovědět
Profilova fotka
nevypadá no... ten monitor dostanu hned v pondělí, to vyšetření až skoro za 3 týdny to je fakt... stres ze svatby nemám, ale žiju prostě strašně rychle, jsem motorová myš, furt někde lítám ... ale tak to vedu x let... No, uvidím, co vyčtou :-p Ty jo a to mi všichi říkaj, že mi nic nezarazí, že jsem na vrtuli - hm a už jsem zaražená, nemůžu nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, tak to je hodně, to jo :-( To jsem na tom dobře. Tak držím pěstičky, aby ses dala brzy do pořádku a bylo vše tak, jak má být
Odpovědět
Profilova fotka
Dík :-) Ty jo, pěkně mě to štve, neumím sedět na zadku, je to pro mě hroznej nezvyk :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To věřím, když máš nějaký takový životní styl a máš to ze dne na den změnit. Ale alespoň teď dáš tělu potřebný odpočinek, aby mohlo nabrat sil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A kila :-D
Odpovědět
právě, že ještě si nejsme jisti s tím obřadním místem, ostatní by mělo být v poho, nevím jestli je dobrá obřadní místnost nebo spíše venku...zámek, hrad, zahrada??? jinak by asi byla varianta v obřadní místnosti v teplicích, máte někdo s tím zkušenosti???
Odpovědět
Profilova fotka
Chceš dostat na zadek? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
F: tak to je prvotní věc, kterou si budete muset rozmyslet... v obřadce se vdávala naše nevěsta Kaczka... kde myslíš hrad, zámek? Kdekoli i mimo TP? Neplaš, poradíme Ti ;-) Moni, nechci ty kila zpátky na zadek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To chápu, ale když nebudeš zdravá, tak k čemu ti bude hezký zadek? Já osobně to tak beru ;-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
F: Asi by bylo dobré si jít nejdříve zařídit obřadní místnost a pak řešit, že to bude toho 5. 9. Jinak my jsme 3, kdo to má na zámku ve Velkém Březně, s ostatním zkušenosti bohužel nemám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
flegiese: Já to měla na hradě v Krupce, můžeš se podívat na fotky. Jen pro inspiraci. Ale rozhodně to místo je nejdůležitější.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak jasný, to máš recht. F: souhlasím s Mončou (ruzenkas), nejdřív místo a pak termín, nemusí být zrovna volný, tak abyste nebyli zklamaný. Koukala jsi na ten plánovač tady na BRMS? Jukni na to, mě pomohl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně: vzala bych to v tomhle pořadí: místo na obřad, termín, místo na hostinu, fotograf/kameraman,prstýnky,šaty/oblek a zbytek samovolně potom, ale tohle je nejdůležitější na zařízení na začátku ... podle mě teda...
Odpovědět
Profilova fotka
hezky pozdrav z Malediv posila Kacenka a Petulka...:-D Je tu vedro jako blazen, slunicko sviti, rybicky se nas neboji, vari dobre, jidla spousta, jime vzdycky hodinu - to je neco pro me...:-D Dneska jedeme na delfiny, zitra do hlavniho mesta.. po ceste chodi spousta leguanu a krabu - jsou trosku osklivy...:-D v letadle jsem se nebala, rychle to uteklo / jen jsem jim zapomnela rict, ze chci byt u okynka, tak pri ceste zpatky na to nesmim zapomenout ...:-D dneska se nam rozbil podvodni fotak, ale neco uz mame vyfocenyho...Nema jsme zatim nenasli, ale tu blaznivou kamosku jooooo...:-D a maji tadz zraloky, pry ale nejedi lidi, ale ja jim neverim... to je hrozny pocitac, ma pismenka jinak... tak ja zase padim, jdu se vam vyfotit..:-D jo a delaj vyborny koktejly, postupne zkousim vsechny...:-D papa posilam pusu..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?