Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
viď, že jí to moc sluší :-) a kdy jdeš Ty Zuzi? já vím,že jsi to už psala,ale já už zas nic nevím. Myslíš teda,že také radši ty rozpuštěné? tak můžu zase prodat tu korunku :-D ,no radši ještě počkám
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já nevím, jak vypadáš se staženýma vlasama :-N Takže to moc nemůžu posoudit, ale ten účes se mi líbí moc ;-) Sluší Ti to, Moni, fakt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj já o ní teď právě čtu jen samé hrůzy,snad každá holka,co ji brala měla migrény a akné a to já měla naposledy tak ve třinácti a dnes vypadám jak struhadlo a migrénu mám každý den,tak se modlím,že je to tím,beru jí čtyři měsíce a přesně by to tak odpovídalo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a jak to teda máme Monča ve 12:00 Zuzka ve 14:00? Bára v 15:00 a kdo pa je ve 13:00 nevíte? a ještě někdo ve čtyři? to už asi těžko ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, ve 14:00 je Dend
Odpovědět
Profilova fotka
pardón, ve 13:00
Odpovědět
Profilova fotka
aha,neznám...a kdy je Zuzka? já myslela,že je přede námi?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak si myslím, že i p. matrikářka říkala že v 16 hod. také, ale to nevím kdo. Jsem si chtěla jít číst, jenže nejde to se odtrhnout :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, já to popletla. Omluvuju se
Odpovědět
Profilova fotka
od zrcadla? :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Od beremka :-) do zrcadla raději už nekoukám, nebo se okoukám
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já bych taky měla,dostala jsem od maminky dva nové Dostojevské,vydání,co jsem ještě nečetla a ještě Evžena Oněgina,toho jsem nikdy nečetla,jsem ostuda.Ale ten internet!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se děsně líbil Zločin a trest - ale viděla jsem jen film. Já čtu mého miláčka, který prý umělec není, ale mně se čte hezky. No, ale nejnudnější kniha od něj byla Účastníci zájezdu. Teď dočítám Nestydu a taky mám rozečtené: Andělé všedního dne a Případ nevěrné Kláry :-N který budou asi brzy dávat v TV jako film
Odpovědět
Profilova fotka
Takže konec a už vážne jdu. Tak zatím ahoooooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj to je zase má nejoblíbenější kniha!mám ráda realismus. Viewegha bychom měli mít v knize v lednu na autogramiádu (prý?)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jdu taky no :-p pa fešando :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To si děláš srandu?! Tak já budu v první řadě. Mám krom asi 2 všechny jeho knihy!! :-) Já ho prostě miluju
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Zuzko kytka je krásná a netradiční, takže to bude zase něco nového a mohu se zeptat na jaké ceně jste se nakonec dohodli? Já tam budu mít také hortensie tedy snad, ale ona ti asi neřekla cenu za každou kytku vid
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Leni, papíry jsem nakonec opravdu sehnala, byla jsem v té Školní ulici, jak jsou ty malířské potřeby, vlastní je rodiče Yvony, taky sem ze začátku chodila, oni mě znají a tak mi ta paní poradila a speciálně pro mě objednala čtvrtky. Jediný problém byl, že ona mi podle katalogu objednala 2 druhy, jinak vzorník uplně jiný než reálný papír jo a od každého jen 5, jenže to je málo na všechny jmenovky, ale když si dáš ty dva papíry vedle sebe, tak skoro ani nepoznáš rozdíl, jedna je taková o trochu zářivejší než druhá, ale na první pohled to myslim nepoznáš, tak jsem si vzala oba druhy a už dělám na jmenovkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Zuzko ptala jsi se na tu dovolenou?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky se zvaním drahých poloviček jsme na tom asi stejně. Kamarádka má také nového přítele, kterého ani neznám, takže také zvu jen jí, kdyby spolu chodili kolik let tak dobře, ale oni jsou spolu také jen chvíli. Baruš, ber to tak, že svatbu platíte a kdyby jste tam kromě rodiny, kterou také asi neznáš celou měli zvát i všechny kamarády a jejich partnery, tak máte svatbu o 100 lidech, já bych jí řekla prostě, že ne. Taky to tak udělám a je pak na ní jestli to ustojí nebo ne. Zas platíte to přeci jen vy. Zuzko, co se týká tvé kamarádky, tak se jí snaž vysvětlit, že je to tvoje nejlepší kamarádka a jejího manžela skoro neznáš a moc by sis přála, aby tam ona byla. Ono se jí to určitě rozleží v hlavě a nakonec by jí mrzelo, že tam nebyla.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Věruško:-) Já jsem Ti zapomněla pogratulovat k promoci! tak gratuluji!!! byli jste to někde oslavit? Jo s těma hostama, já znám ze Zdenk.příbuzných tak deset lidí,dalších osmnáct jsem v životě neviděla,ale ty pozvala mamka (tchýně) a ty kamarádi,ono v podstatě jejich polovičky jsou také naši kamarádi,takže to jde. Ale jentak pro info,jak jsem psala té kamarádce jo,tak se asi taky urazila,prt.,jinak odpovídá do minuty a doteď nic,no jo no,tak ať si...
Odpovědět
Profilova fotka
Moni moc ti to tam sluší opravdu, účes krása, něco podobného bych také chtěla a líčení takové jemnounké, tak akorát na tebe, vzhledem k tomu, že se nelíčíš, tak by něco víc zářívého bylo asi už moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Věruš nejedeš příští týden do UL? IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš, ten účes co máš v albu, ti určitě bude slušet, máš na to krásně vlnité vlasy, takže s tím paní snad nebude mít ani tolik práce, co by za to jiná nevěsta dala, když chce účes jako ty a musela by si to natáčet. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj děkuji! tak uvidíme, řeknu ať zkusí oba!
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš děkuji, ale byla to děsná nuda a náš děkat to totálně zmrvil, takže hrůza děs, oslavit jsme to nebyli, protože našim se v tom hnusném počasí nikam nechtělo, chtěla jsem jim ukázat naší restauraci, ale protože to končilo až kolem půl 4 a to je na oběd pozdě a na večeři brzy, tak se našim nikam nechtělo. Takže nic.
Odpovědět
Profilova fotka
jé to je škoda, takový životní okamžik :-| ,ale zase jste oslavili ten den vlastně viď :-) Já jen, že u nás se to vždycky hodně slavilo,oba bratranci to měli v Betlémské kapli a už jen ten výlet do Prahy byl pro mě jako malou zážitek,tak si to s tím asi spojuji
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš je to sice blbý, ale ber to tak, že rodiče vám na to dali peníze, takže i když se vám to nelíbí, tak oni ted mají asi pocit, že když to celé financují, tak si mohou pozvat koho chtějí, já bych jim to asi řěkla, že zvát máte vy ne oni, ale blbý je, že ty lidi už s tím ted počítají a je hloupé je ted odvolat stejné je to i s tou kamarádkou, kdyby jsi to řekla mě, že rovnou ne, tak bych řekla dobře, ale když jsi první řekla, že může, tak ted už je to blbý, ale třeba to ta kamarádka pochopí, snaž se jí to vysvětlit, že jí tam chceš mít....Sakra to je děsný, v takového chvíli, kdy chcete mít okolo sebe všechny lidi, který máte rádi a oni dělají takové caviky, to je fakt děsný, je to vaše svatba, tak mají být rádi, že můžou být s váma ne. Ty vaše společné známé chápu, my zvem také hodně kamarádů, ale všechny oba známe, protože si řekli, že nebudem zvát ty, který neznáme, takže přítele kamarádek, které neznám nezvem a hotovo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?