Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
proč by jsi Ty měla být hloupá,když já se blbě ptám :-D ..jak jsou ty medvídci Me to you,jak třeba měla Kačka na autě,tak jestli velikost 18cm je malá,velká nebo akorát :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Řekla bych, že akorát.
Odpovědět
No než jsem to viděla na Kačky autě tak jsem si myslela že jsou malinkatý,ale jsou tak akorád a na autě je to opravdu hezké.Chceš je mít taky?
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji :-) , já jen,jestli je mám vyhrát na aukru,zatím mají dobrou cenu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já furt o nich přemýšlela,ale vyšly strašně draze,ale paní je má zatím za dobrou cenu a pak je můžu taky prodat!
Odpovědět
To je pravda a můžu se zeptat na cenu teda jestli ti to nevadí?
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem se pro jistotu ještě podívala a stoupla :-( ,ale s poštou to vyjde zatím na 500,-,ale na víc bych asi už nešla. Ale normálně v hračkářství ty menší prodávají jednoho za 380,- min. a tohle je za oba a ještě jsou větší!tak nevím,abych zase neutrácela no :-| ,ale zase je asi určitě třeba za 400,- prodám
Odpovědět
To je pravda v obchodech je mají draší a menší, tak to si udělala dobře.je to hezké na autech já budu mít kytku a Pavel cylindr.
Odpovědět
Profilova fotka
já ještě nevím,jestli je vyhraju,uvidíme! já už mám také clylindr,ale ten bych kdyžtak dala Abbému,jen mu ho nějak připevnit na hlavu :-D
Odpovědět
To si takhle váš pes nechá něco dát na hlavu?Ni je pravda že i ta kravata mě překvapila že byl tak v klidu. Náš pes by si to nenechal dát.
Odpovědět
Profilova fotka
holky nevíte, čím si zvětším obraz? mě se prošel pudlík po noťasu a teď mám všechno staršně malinké,sotva na to vidím :-(
Odpovědět
Tak to nevím jak to vrátit zpět.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
on je kliďas..za piškotu vydrží všechno :-D ,kravata je na gumičku,takže ta je v pohodě!
Odpovědět
Pomalu se budu loučit mám padla a už jen 2dny v práci a volno.
Odpovědět
Profilova fotka
tak se měj hezky!!! pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo už jsem si to našla, jak pro blbý :-x a já se zase ptám :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dneska jsem konečně chytila to copy centrum otevřené konečně, takže už máme oznámení hotové. Konečně, ted to jen rozdělit do obálek a rozdat. Promoce jsou za mnou, byla to děsná fraška. Zdeni ještě to dnes stíhám, přeji ti také všechno nejlepší k dnešnímu svátku, hodně štěstí, zdraví a lásky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Adriance prší určitě bohužel, včera už prý trochu prosvítalo sluníčko, ale nic moc :-( No, tak snad si to užijou aspoň trochu i přes to počasí, mě by to teda taky mrzelo ;-( Jů a Kačka už se povaluje na pláži, pohodička, koktejlek 8-) Dneska jdu za květinářkou vybrat kytičky, tak se moc těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Věrko, tak to je super, že už máte oznámení. Já se tam dneska chystám také, protože jich máme pořád málo. Kdybysme si je měly objednávat, tak se nedoplatíme. Budeme jich mít celkem asi 70 ]-( Zuzko, jako upřesnit výběr kytiček?
Odpovědět
Ahojky holky, tak mám chvilku časík tak písnu pár řádků. Věruš, tak to je super konečně máte oznámení a můžete ho rozesílat. My s tím začneme v červenci, pořád máme dost času. Zuzko, tak bdu držet palečky při výběru kytičky, i nás to čeká,ale také v červenci. teď toho mám tolik že svatba musí stranou. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Moni, no přesně, vybrat kytičky :-) Tak se těším :-) Ty jo, oznámka už bych taky mohla rozeslat :-N :-D
Odpovědět
Ahojky moc vám všem děkuju za přání moc jste mě potěšily jste zlatíčka!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zdenulí, tak co náladička? Lepší? Už balíte? ;-)
Odpovědět
já už mám mě a Andulku napul zbalenou jinak nic a nalada pořad stejna jsem nějaka ke všemu laxní =-)
Odpovědět
ještě tak před 14ti dny jsem byla v poho a ted jsem divná . na honzu jsem nepříjemna když mluví o dovče chudak těší se a ja mu dam vždycky spršku no asi je rto moc nebo co, nebo jsem se zblaznila nevím. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak snad se zlepšíš po tý dovče...ono to počasí tady nikomu na náladě nepřídá :-( Bude dobře, uvidíš ;-)
Odpovědět
snad jo určitě musí to je asi jen takovej přechod mych nervíku dovolená- svatba to bude ok! ale děkuju Zuzi :-)
Odpovědět
Ahojky Zdení, uvidíš to se zlepší, já jsem taky taková trochu nervní,ale to k přípravám a všemu patří. Na dovče nervíky poleví a bude zase vše ok.
Odpovědět
asi jo máte pravdu mám i depku z toho jestli tam bude pršet a z cesty
Odpovědět
Profilova fotka
No, pršet by nemělo, sleduju předpověď a včera tam bylo, že v pátek se začně vyjasňovat a ta cesta - je dlouhá, to je fakt, ale super silnice, to zvládnete, skoroPlochovi ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?