Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, máš o týden míň než my :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já počkám ještě tenhle týden,když řekla,že je zase pošle apak jí teda pírka proženu :-D ,ale nas...to teda
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, jj, v 17:15 tam budu...jo ve sklípku je teráska přes celej dvůr...nevim, jestli jsi ji už viděla, ale je to super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, holky, potřebuju trošku namotivovat. Jdu si spočítat dny, který mi zbývaj... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
neviděla, tak zítra juknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
39 dní 13 hodin...hm nic moc...
Odpovědět
Profilova fotka
my 46 x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak já se jdu projít s těma dvouma blboukama,běhat nemůžeme...pudlík bere prášky na srdce a Abbé má hnisavou angínu :-S ,takže si už týden pěstuju pneumatiku ]-( mějte se a dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, dobrou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, ty a pneumatiku jo? :-D dobrou noc. My taky za chvilku vyrazíme na procházku s naší Nikčou
Odpovědět
Profilova fotka
No Zuzko, tak povídej, co cesta, co pobyt, co fotky?
Odpovědět
Profilova fotka
taky půjdu, doskypuju a jdu, jsem unavená |-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no fakt :-| , je to znát jak se hned přestanu hýbat a doma se donutím jen do činek.tak pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo, tak povíš zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu teda taky, dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni, super, budu vyprávět, krása, moře čistý, vedro jako blázen, plán 3 minuty, super x-) cesta dlouhá, 20h :-S , ale šlo to, zbytek paráda, budu vyprávět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu taky, dobrou |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, tak dneska jedu zas do Ustí, tentokrát na promoce, tak se stavím i v tom copy centru, tak jsem zvědavá, jestli tam už bude. Mohl by, už bych ráda také rozdávala oznámka. Jinak Zuzko, už jsem psala paní Baladové taky a máme schůzku také první týden v červenci, prý jede do Děčína, tak se půjdem společně podívat na zámek, asi tam ještě nefotila, tak aby se koukla, jak to tam vypadá.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Věrko, tak držíme pěsti ;-) Jojo, pí. Baladová říkala, že občas jezdí do Děčína, my jedeme za ní do Loun, aspoň se tam juknu, bydlela jsem tam 12 let, tak to obhlídnu :-)
Odpovědět
ahojky holky tak jáý se vdavam za měsíc a 2 dny a vůbec mě to nebere asi mě to omrzelo nebo nevím jsem asi divná
Odpovědět
Ahojky holky, jsem tady jen na skok. Zdení to je nádhera viď.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdení, Ty máš nějaký splínečky, viď? :-N Uvidíš, že po dovče bude líp ;-) Adriance tam má pršet celou dobu :-( V pátek to má končit, chudák ty jo... ;-( Vy už budete mít určitě líp ...
Odpovědět
Ahojky Zuzko, tak hezky odpočatá co. Zdení, nemáš ty dnes náhodou svátek?jestli ano a holky ti už přály tak se omlouvám, ale nestačila jsem vás dočíst. Nebuď smutná, jak píše Zuzka po dovče kde si odpočineš bude líp.
Odpovědět
no honza koukal na přepdpověd na netu a má občas pršet asi 3 dny a pk by mělo byt hezky tak uvidím no já nevím poslední dobou mi nějak nic nedělá radost a svatba vůbec ne , nevím co to je no chudák Ája ta musi byt vyřízená!
Odpovědět
mám simí děkuju a jsi hodná :-)
Odpovědět
Protože jsi unavená tím to je. My jsme tento týden o tom mluvili s Pavlem a schodli jsme se na tom že by jsme potřebovali oba vypadnout na víken pryč z města a od všeho.
Odpovědět
asi a ještě pořad nachcípaná a to počasí asi je to vším nevím no :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeničko, já taky koukala do kalendáře a nebyla jsem si jistá, jestli jsi Zdena nebo Zdeňka :-N Tak všechno nejlepší, beruško! :-) Neboj, po dovče bude líp, vypnete, přesně, jak píše Simča a bude všechno zase růžovější. Simi, odpočinutá, to jo. Jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží :-D
Odpovědět
sand máte pravdu asi je toho ted na mě moc a potřebuju vypnout :-)
Odpovědět
A děkuju za přáníčko :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?