Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
holky,co myslíte...asi blbost co? http://www.aukro.cz/item663968164_sad...
Odpovědět
Profilova fotka
Asi záleží na tom, jak jsi šikovná....já bych si to asi sama udělat neuměla :-( Ale ty máš docela dlouhý řasy nebo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jinak jsem včera objednala Martinovi na převlečení stejný triko jako máš pro Zdendu v albu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, kde jsi sehnala botky vůbec?
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, já nevím no...tohle bych si nekupovala...
Odpovědět
Profilova fotka
tady v bazaru na Beremku. Poslala mi je slečna nebo pani z Prahy a zaplatila i poštovný :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsi domluvila? Nebo zvládáš obojí? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo? taky na aukru? ono teda docela smrdělo jak po octu,ale po vyprání je ok! Já mám asi normál řasy,ale zase se nudím :-D a asi bych to neuměla, to je fakt. Jo a udělala jsem kompromis a koupila jsem si zub.pastu rembrandt white a už se mě dva lidi ptali,jestli jsem nebyla na bělení zubů :-) :-) :-) ,tak mám radost!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Máš fotku?
Odpovědět
Profilova fotka
Baru :-D Ty už musíš do tý práce :-D Kdy nastupuješ? SUPER! Kolik stála? Drahá, viď?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeničko, koukej se vyležet! A neboj, ještě nás uvidíš mockrát! Nebuď smuténka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tričko jsem koupila na darek.cz Baru kolik stálo?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zuzko a už jsi ready na cvíčko?
Odpovědět
Profilova fotka
No já už jsem jak šílená, my i tu svatbu budeme mít nakonec přeplácanou,já furt něco kupuju :-D Nastupuji první týden v září a už je domluvené,že tam se mnou jdou i dvě bývalé kolegyně a kamarádky,tak jsem ráda,jsou to hodné a moc šikovné holčiny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ta pasta stála 300,.- a mají ji snad jen v lékárně a tričko stálo 99,-
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super! Kolik tam je dohromady lidí?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, právě uvažuju, strašně bych chtěla jít ... asi to zkusím, ale není to asi moc rozumný ... nevím, jestli bych neměla radši počkat po tý kontrole...
Odpovědět
Profilova fotka
to mi ani neřikej....já jsem dala za tričko o 2kila víc :-( (+99 poštovný) no jo kdo se moc ptá, moc se dozví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radši počkej....aby Ti zas nebylo špatně, to za to asi nestojí.....a co vínko? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, vínko jo :-D Já myslím, že asi počkám na tu kontrolu, to srdce mi tak tluče... počkám, ale na víno půjdu moc ráda ;-) Jdu v pět z nehtů, mohla bys hned po tom? To by se mi hodilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé tak jsi mi měla napsat dřív! ale oni to také tisknou na nějaké vietn.tričko,ale co na těch pár hodin,průhledné to není,taak dobrý! holky a mě ta k...ty boty ještě neposlala :-( ,měla je poslat 7.6!takže litr asi v...
Odpovědět
Profilova fotka
Baru: snad je ještě pošle....tak se jí připomen.... Zuzko: v pět je ok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já se jí připomínám každý den :-| a jednou týdně mi napíše,že ten další týden to pošle,nic víc ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je pěkná mrcha! Baru a ty botky máš z beremka nebo z aukra? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
OK, tak já v pět končím, tak třeba v 17,15 ve sklípku? Baru, připomeň jí, že pokud Ti to nepošle, tak Ti musí vrátit peníze, jinak je to neoprávěný obohacení... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
tady odsud! a nemůžu ji nikde najít,prt.mi odpověděla na email,ale mám na ní email do práce,takže ještě chvíli počkám a pak jí zavolám asi do práce nebo já nevím :-| jé Tobě se to už blíží,já mám furt zafixováno,že to máš v září a Ty to máš vlastně 1.8. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok Zuzi,ale už ji vidím jak mi odepíše, já jí prostě brnku do práce a řeknu jí,že to řeknu jejímu šéfovi,že se takhle teda neoprávněně obohacuje!
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych jí prohnala pírka :-p
Odpovědět
Profilova fotka
za to jí můžeš normálně zažalovat, musí to vrátit, jestli má všech pět pohromadě, bude jí to jasný ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš, neděs mě, já si řikám, kolik mám ještě času :-D Určitě jí zavolej do práce. Hlavně to nenech být...litr je litr...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?