Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
a jak se ti tam libilo? ;-)
Odpovědět
No jelikož jsem byla poprvé u moře byla jsem nadšená, téď říkáme s Pavlem že to byla naše předsvatební cesta. Akorád mrzí to že jsme si to neužívali víc, pořád se jen váleli a spali, teď by jsme si tu dovču užili jinak.
Odpovědět
Profilova fotka
jéé...tak to nemám ráda, když někdo někam jede a pak se válí na pokoji a spí...to mi ani neříkej!!!
Odpovědět
No bohužel je to tak, první dva dny nám bylo špatně úpal a jídlo nám nesedlo,ale pak jsme si to začali užívat se vším všudy, vím že teď už bych to tak neudělala, byli jsme hloupí a nedokázali se radovat z té nádhery.
Odpovědět
Profilova fotka
už jen hodinz v práááciii....:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Kačko nevim jestli jsem tě tu ještě stihla, tak raději píšu ještě před dočtením. Přeji vám krásnou svatební cestu a pořádně si to tam užijte a at máte krásné počasí
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mi to nedalo a musela jsem vás zběžně dočíst. Baru, jaký balíček chci nafotit od pí. Baladové jsem se rozhodla hned druhý den, tj. 4.12., takže pí. Baladová určitě ví (pokud neopomněla), že chceme půl den hostina, tak jak psala Kačka =-) Fakt to mám v mailu, odpovídala mi na něj, takže tak... =-) Kačko, vy se máte!!! Paráda ,to bude nádhera! Jééé, já vám závidím :-D 8-) Adruška je dovče? Ty jo, když jsme my odjížděly, začalo pršet a říkali, že 7 dní nepřestane... =-) :-( Jééé, tak doufám, že kecali. Musím ještě hodit oko na ty její fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jinak vám teda strašně děkuju, že jste na mě myslely, když jsem byla na dovče, bylo to fakt SUPER! Dokonce už nejsem ani tak zelená, jako když jste mě viděly naposledy :-D Adrianka byla úžasná, krásná - ty jo :-) Paráda, fotky luxusní, fakt :-) Zdeni, kdy jedete vy?
Odpovědět
Taky přeju krásnou svatební cestu, ať všechno klapne a vy si to pořádně užijete!!
Odpovědět
Ještě jsem se chtěla zeptat Kačky, jak to nakonec dopadlo s Petřiným tatínkem... Byl na svatbě?
Odpovědět
Profilova fotka
Jé vidíš Ifko, to jsem se vlastně chtěla Katky taky zeptat, když jsem si prohlížela fotky na netu.
Odpovědět
Zuzko, tak to je dobře že jsi si užila super dovču, teď jsi určitě pěkně opalená proti všem teplickým lidem, viď. Co cesta proběhla v pohodě?
Odpovědět
Článek se načítá
Kde byla Zuzka na dovče? My jsme teda z toho Norska taky přijeli opálení, ale jen obličej, jinak jsme chodili v bundách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, vidíte, to jsem se taky nezeptala, jestli tam byl :-N Na dovče jsem byla v Chorvatsku, Omišská riviéra. No, opálená :-) Na mě jsem opálená, ale jsem světlouš, takže žádná černota se nekoná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, loučím se s váma...už asi nebudu... ifko-P. tatka byl na svatbe, po obede ale odchazel domu, nebylo mu dobre... mejte se..papa zitra kolem 22. hodiny mi mavejte, poletim vam nad hlavama...papaa
Odpovědět
Profilova fotka
jé ahoj Zuzko :-) zrelxovaná,opálená a hned zas do práce co :-| Děkuji za info o foto,já ji stejně budu muset napsat, že asi ne :-( ,ještě teda radši počkám do víkendu,ale nevím,včera mi táta řekl,místo normálně ahoj-nashledanou :-. ,tak snad se jen přeřekl, vůbec ho takhle neznám
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko a co vůbec, už jsi úplně v pořádku? a jaká byla cesta, zvládla jsi jí?
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí tak ještě jednou krásnou svatební cestu!!!! a šťastnou a pohodou cestu!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tady nikdo není :-( Tak se tady aspoň probrouzdám, Kačko, budem mávat neboj :-) Ty jo, jak dlouho se tam tak letí? Víte to někdo (páč Kačka tady už určitě nebude :-D ) To bude asi celkem štreka, co? No ty fotky tam odtud snad ani nechci vidět, protože tam pak určitě budu chtět jet :-D Na jak dlouho Kačka jela? Ty jo, já fakt budu muset dočíst důkladněji, nějak jste mi za ten týden ulítly :-N Baru, přesně tak, dneska jsem měla celkem náročnej den, 14 jsem nebyla v práci, strašně se mi to tam nakupilo a navíc mi umírá PC, takže už šéfové konečně pochopili, že už si zasloužím novej, ale teď musím tak týden vydržet s touhle jebulí :-| Já jsem vás tady přelítla fakt jedním okem, takže mi, Baru nějak uniklo, co se to u vás stalo :-N Věrko, díky za optání, no, beru všechny ty léky, tenhle týden jdu na kontrolu. Je mi už stopro dobře, jen mám pořád zrychlený to srdce, tak to jsem zvědavá, co mi na to řekne... Holky, fakt ještě jednou děkuju za to, jak jste tady na mě myslely, jste zlatíčka :-) Tak holky šup sem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tady :-) co myslíš Zuzi, s těma fotkama?
Odpovědět
Ahojky :-) Zuzi tak tě vítam mezi nami my jedem v patek a adrianka psala že jiím tak od soboty prší takže nic moc
Odpovědět
Profilova fotka
jéé chudák Adruš :-| ,tak snad budou mít už lepší počasí!
Odpovědět
snad jo no musí byt vyřízena chudak no taky doufam že nam nebude pořad ch.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
a vy také jedete do Chorvatska?
Odpovědět
jojo v pátek tak jsem zvědava podle předpovědi by mělo 3 dny občas pršet jinak nic tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zdeni, no já tady právě psala, že jsme v sobotu odjížděly a lilo strašně a 7 dní nemá přestat (říkal pan domácí)... :-( ;-( Tak doufám, že se jim ta předpověď nepovede... :-( Baru, myslím s tím taťkou...
Odpovědět
no a ukaž nam nějaké fotečky a jak ti bylo bylo ti dobře?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu jen na skok pozdravit naši dovolenkářku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, tak ať Ti, vyjde počasí a pořádně si to tam užijte
Odpovědět
ahojky lení :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?