Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Holčinky můžu se zeptat zda jste některá byla v salonu Evanie u vás v Teplicích???A zkušenosti????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jani, já jsem tam tedy nebyla, ale známá ano. Nevím, jestli tě zajímá konkrétní chování té paní tam, to bych ti moc neporadila, ale každopádně mám pocit, že se tam známá musela objednat než tam šla a měli tam šaty jen na prodej, vůbec tam nepůjčují, takže bych řekla, že tam budou mít spíš starší šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nemáte náhodou některá z vás, někde uložený ten odkaz, jak sem dávala tenkrát Kačko a té etiketě, kam se usazují jednotlivý hosté ke svatebnímu stolu? Měla jsem to uložené v počítači, ale ten je ted v opravě a nikde to nemůžu najít. Nebo jestli to nemáte můžete mi některá poradit, když se střídá muž a žena u stolu a páry usazuji vedle sebe, tak naproti ženě sedí muž či žena? A pokud mám stůl do U, tak se na těch delších stranách usazují hosté v obou částech stejně nebo je ta druhá delší část zrcadlově obrácená než u ta první dlouhá část stolu. Nevíte?
Odpovědět
Profilova fotka
ježišmarja, já to teda nemám,ale docela bych to také uvítala :-) V pá.mi dorazily ty mašle na židle,tak jsem z nich nadšená,aspoň takový kompromis za ty povlaky :-) Teď tu máme na týden mamky pudlíka, tak nevím ...zatím je to kdo z koho 8-( ,uječenej škrábací otrava
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš kde jsi sehnala takové krásné lampiony, jak máš v albu prosím tě? Tedy jestli jsou to lampiony, takové kuličky. Já jsem konečně nafotila ty svoje nové věci, ale ještě jsem je tam nedala, ale chystám se. Hele tak mě napadlo, budeš ještě něco odněkud objednávat?
Odpovědět
Profilova fotka
Já ted plodim zasedací pořádek a je to tedy děsný, zjistila jsem, že máme moc chlapů a ženský nám chybí
Odpovědět
Profilova fotka
na mimibazaru,ale je to jen ozdoba,nejde do nich dát svíčka,sada šesti kusů bude stát asi 120Kč. No já musím ještě určitě objednávat,nemám ty krabice na výslužky,tu kouli!!!!, pokladničku,lístky růží...a ještě určitě něco!
Odpovědět
Profilova fotka
Aha tak to když do nich nejde dát svíčka tak to asi ne, líbily se mi ty na svíčku, ale ty dělají hrozně barevný. Zjistila jsem, že my ten lampion taky nebudem moc pouštět, protože sice dráty tam nejsou, ale prý všude okolo jsou dílny na auta a je tam nafta, tak aby se nic nestalo, tak si ho asi necháme nejspíš jen popsat a pustíme si ho pak jen spolu. A víš už odkud budeš objednávat? Já jsem ted byla totiž zas v té naší restauraci, tak mi paní ukazovala fotky a je moc pěkný, když je to vyzdobený balonkama, tak ty bych chtěla ještě koupit. Pošli mi do IP tedy odkud a já se mrknu, že by jsme to dali zase dohromady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já právě nevím :-| ,chtěla jsem to nějak zkombinovat,aby v jednom měli všechno,ale to prostě asi nejde,ty lampionky,toaleťáky a kouli asi z toho mimibazaru a zbytek asi na svatbadekor,já furt nevím s těma krabičkam :-S tak to máte blbý,ale to u nás taky a prý to tam pouštěli už několikrát a my jich máme dvacet,to vám řekla ta paní?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo majitelka, ale mě to neva máme jen jeden, takže je to v pohodě. Hele tak mě napadlo, ty bys chtěla takovou tu krabičku, jak jsou v různých barvách i růžové třeba a jsou na tom vyražené ty prstýnky?
Odpovědět
Profilova fotka
jj přesně tu,ale rozměr 28x...
Odpovědět
Profilova fotka
Koukala jsem na ty mašle jak máš na auta, jak to máte v plánu připevnit na auta?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aha, no právě já jak jezdim v Teplicích do práce, tak jezdím kolem jednoho svatebního salonu, tak tam právě mají ve výloze takovou krabičku, ale malou
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to je právě to nad čím tápu :-D ,koupila jsem si je od Kačky,ale teď nevím,jestli jsou do okýnek nebo na zrcátka,musím se jí podívat na ty fotky,jestli to tam někde nemá! Já právě chtěla tady ty krabičky na ty velké výslužky
Odpovědět
Profilova fotka
Jo aha, tak ona je měla v okýnkách myslím, vidíš já nevěděla, že jsi si je vzala od Kačky, ty brdo, ale s tím si musel někdo dát práci, když na ty mašličky koukám, tak jsou zapošitý ze všech stran, jestli je to nastříhané z organzy, tak to někdo musel ze 2 stran minimálně zapošít.
Odpovědět
Profilova fotka
já na to právě taky dneska koukala, nejdřív mi to furt nešlo do hlavy,jak to,že to má obrubu ze všech stran a pak mi došlo,že to musel někdo ještě obšít! i ty organzy jsem si koupila od ní :-) teď jsem se koukala a ty fotky a bohužel to tam není nikde vidět :-( ,pak se jí ještě optám.
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš už ti došli vůbec ty botky?
Odpovědět
Profilova fotka
to víš, že že ne!!! :-( ;-( , min.týden...čtrnáct dní poté,co je měla poslat mi psala,že je pošle ten daší,jakože snad třeba zítra,tak jsem jí psala,v jakém jsou vůbec stavu a a že je prostě potřebuji dřív a ona už neodepsala,tak ještě týden počkám a pak jí volám do práce ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem objevila super krajkové paraple za 350,- v jednom obchodě v UL,jé tak další věc odpadá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásné pondělní ránko..:-D už jen 7 hodin v práci a pak dovolená..:-D Jupíííí.... Co ta Zuzka? jak se jí asi líbilo na dovče? a jaké asi měli počasí? :-) Tak co Zuzko? Objevíš se tady dneska?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Jé, Kačko, Ty se máš :-) Já myslela, že jste měli odjezd včera... Tak si to mocinky užijte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Kačko, užijte si to. Proč jsme jediný pár, co nebyl na svatební cestě? :-D A který asi vůbec nepojede... :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, však mi "pořádnou" svatební cestu také nemáme. Uvidíte, že třeba příští rok pojedete a bude to ještě mnohem hezčí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte:-) , no však dovolená tak se 50ti vlkodavama v kempu se také nedá nazvat svatební cestou :-D Kačí, tak ať máte krásné počasí! pořádně si to tam užijte! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky, užijeme...včera jsem ve vaně zkoušela potáp. brýle a šnorchly... :-D pako, no... :-p jsem si tam hodila prstynek, abych pod tou vodou mela co hledat... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlavně že se Ti dobře potápělo ;-) a našla si ho? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no jasne...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
uz se vam to blizi, jste nervozni? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já to přestávám vnímat. Za 14 dní nám začne kolotoč-pečení v Ústí (perníčky) a rozlučka v Ústí, pečení u našich, týden na to rozlučka u našich, týden na to bráchova svatba. Týden na to pečení v Ústí (koláče) a týden na to svatba.. Takže na nervozitu zatím nemám čas, nebo spíš už čas...
Odpovědět
Profilova fotka
jako ze svatby? my se včera nepohodli se Zd.tátou kvůli pí.Baladové,takže já ji budu muset asi zrušit,dost se urazil :-S ,prt.Zd.sestra to vyžvanila dřív než jsme mu to chtěli říct my a on, že teda tamtu zruší,protože by se urazila,že tam ještě někdo fotí, tak já tomu teda vůbec už nerozumím 8-( jo holky my už máme doma první svat.dar!!!novou LCD bednu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?